Şimdi Ara

2oo6 Leon 2.0 TDi > Raikyuu (Video Eklendi !)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
99
Cevap
0
Favori
10.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Raikyuu'yu almadan önce çok fazla araba inceledim. Çok farklı segmentlerden farklı farklı modellere baktım. Hatta Mitsubishi L200 almaya karar vermiştim, sadece bayinin kamyonu bana bir iki günlüğüne test için bırakması kalmıştı ki testi de ben istememiştim. Onlar önermişti. Daha sonra bir iki kez bu iş ertelendiğinde bende bir soğuma oldu, iyiki de olmuş. Daha sonra ufak bir araştırmaya giriştim. Leon arıyordum her yerde ama yoktu nedense, zaten forumda da dile getirmiştim daha önce bu konuyu. Sonrada 2. ellere yönelince 3 tane buldum, aralarından en yakışıklısını seçtim . Çok uzun bir araştırma döneminden sonra 1 hafta içinde bir araca karar vermemde çok ilginç oldu aslında. Ama şimdiye kadar aracımdan çok memnunum.

Raikyuu'yu teslim aldıktan sonra ilk işim her zamanki gibi tesisatçıma gitmek oldu. Eski teybimi (JVC AV7001) verip yerine (JVC AVX900) aldım. Componentlerimi bassımı ve anfilerimi değiştirmedim. Ses sistemi montajı beklediğimden çok daha uzun sürdü. Hoş kısa sürsede bir şeye yaramayacaktı çünkü plaka bekliyordum bir yandanda. Ön kapılara tweeterları takmak çok zorladı. Onun dışında anfileri bagaj içi kalabalık olmasın diye stepnenin yerine koyduk. Bunlarda halllolunca toplamda 4.5 günde işimiz bitmiş oldu.

Tesisat bittikten sonra periyodik bakıma soktum ve herşeyi son kez kontrol edilmiş oldu. Almadan önce servis kayıtlarına bakmıştım tam servis zamanında almışım.

Bugünde son bir kaç işlemden biri için Gaziemir Ziebart'a bıraktım, Yarbay sağolsun önerdi. Altın bakım yaptırıyorum, tertemiz ve yeni bir arabaya bineyim diye, ekstra olarak cam filmlerini yeniliyorum. Üzerindekilerin kalitesi hoşuma gitmemişti ve soyulmaya başlamıştı. Şimdi en azından teybimin daha güvende olduğunu düşüneceğim. Bunların dışında ön cama su itici uygulayacaklar.

Bir iki hafta içinde de Carbon Clean olayına gireceğim. Motor rahatlasın istiyorum biraz. Bahara doğruda belki bir ara beyin veya chip tuning olacak Allah kısmet ederse.

Modifiyeleride eklerim bir ara isterseniz.

Video --> http://www.metacafe.com/watch/1326904//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoodooRush -- 25 Mayıs 2008; 23:22:31 >

• oy oy oy kara yılan maşallah leonda son nokta bu olsa gerek kazasız belasız kullanasın kardeşim hayırlı olsun
  • Çok güzel bi araç güzel seçim.

Araçtaki kromlar hoşuna gidiyosa eğer istanbuldan bi arkadaşımız geldi özellikle leon a cam çıtası yaptırmak için ona özel elde kalıp çıkartarak yaptık . Arkadaşlarına önerirsin dedik ama yüzümüze çok güzel oldu benden başkasında olsun istemem açıkca söleyim sizden aldıgımı sölemıcem kımseye dedi

O aracın fotoları çekmiştim ama silindi , sanırım leon la veya seatla ilgili bi forumda var fotografları ...

Yaptıgımız ürün şöyle olmuştu , eğer istersen sanada özel olarak yaptırabilirim .

Bu arada beni tanıyomusun bilmiyorum ama amacım mal falan satmak değil yanlış anlama , ayrıca bu ürün özel üretim seri üretimde 10 tk cam çıtası yapılana kadar bu şekilde 1 tk yapılıyor. Böyle bi düşüncen varsa dediğim gibi yardımcı olabilirim.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

( Bu arada aracındaki kromlar eğer servisten alınmadı ise bizim üretimimiz ( S-Dizayn ) , servisteki satılan ürünlerden de herhangi bi farkı yoktur . )

• Bahsettiğim ürünü anlaman için photoshop ile uygulanmışı.

• Hayırlı uğurlu olsun güzel seçim. Allah kaza bela vermesin. Sanırım spor up seçenekli bir modelmiş. Sade ve hoş olmuş belasız cezasız sürüşler
  • Çok güzel bir araba almışsınız hayırlı olsun ama artık gözümüz alıştı siyah renge bu sene cupra da mor çıkacakmış artık onu da görürüş inş. .
  • Hem tatlı hem de agresif bir havası var aracın..Allah kazadan beladan uzak tutsun
  • @macapapazi
    Çok sağol.

@Gkhn_
    Sağol ama daha fazla krom düşünmüyorum arabanın üstünde. Hatta olanları bile sökebilirim.

@Faberge
    Sport Up seçeneği 2007nin sonunda çıktı ve yanlış bilmiyorsan sadece benzinlilerde var. Zaten Sport Up'ın normalden farkı koltuk, yay ve jantlar. Araçtakilerin tümü sonradan takılma.

@***blood***
    Göz alışması iyidir fazla dikkat çekmez, nazarı az olur. Zaten siyah bulamasaydım gidip 0 beyaz alacaktım. Bence bu ikisi dışında güzxel renk yok Leon'da. Sarı falan itici geliyor bana.
  • Benim sport upla kasttettiğim tamponlar ve egzozlardı olsun yinede çok tatlı bir araç.Tek sevmediğim noktası iç kısmı yoksa şu anda bende Seat Leon 2.0 tdi DSG biniyor olacaktım
  • Kazasiz belasiz kullan dostum harika gorunuyor
  • İç kısımda ne gibi bir sorun buldun ki? Benim gördüğüm tek eksiği torpidosunun ışıksız oluşu. Onun dışında bir şey göremedim.

Sağol denzel.
  • Allah kaza bela vermesin güle güle binersin inşallah
  • dış tasarımı çok güzel ancak içine nedense alışamadım bi türlü
    kazasız belasız arkadaşım :)
  • cok tatlı duruyor araban, kazasız belasız gezmeler..
  • yakıyor maşallah
  • hayırlı uğurlu olsun... kazasız belasız sürüşler kardeşim... çok yakışıklı duruyor guzu...
  • çok müthiş olmuş walla arç ha hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: VoodooRush

İç kısımda ne gibi bir sorun buldun ki? Benim gördüğüm tek eksiği torpidosunun ışıksız oluşu. Onun dışında bir şey göremedim.

Sağol denzel.

Yok yanlış anladın dostum ben özellik olarak demedim. Göstergeler ve orta konsol şekil olarak hoşuma gitmedi ama dışı enfez
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaBeRgE

quote:

Orjinalden alıntı: VoodooRush

İç kısımda ne gibi bir sorun buldun ki? Benim gördüğüm tek eksiği torpidosunun ışıksız oluşu. Onun dışında bir şey göremedim.

Sağol denzel.

Yok yanlış anladın dostum ben özellik olarak demedim. Göstergeler ve orta konsol şekil olarak hoşuma gitmedi ama dışı enfez

Leonun tek kotu yani ic tasarimi. O da iyi olsa piyasada golf molf birakmazdi

• Hocam aracın hayırlı olsun. Çok iyi bir seçim

Aracın aldığında kaç km deydi ve ne kadara aldın?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.