Şimdi Ara

bluetooth kulaklık nedir? ne işe yarar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
18.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bluetooth kulaklık nedir? ne işe yarar? tlf bilg e bağlamak için normal bluetoth mu kart okuyucu mu yoksa blutotoh kulaklık mı alsam. görüşlerinizi bekliyorum.

• blootooth kulaklık blootooth tan müzik dinlemek için ve veri trasnferi için kullanılan bir aparattır. telefonu pc ye bağlamak istiyorsan data kablosu tavsiye ederim. kart raider ler sorun yaratıyor artı sürekli telefona sok çıkart yalama oluyor kartlarında ömrü kısalıyor. normal usb blootooth ta alabilirsin ondan da veri transferi yapabilirsin ama data kablosuna yada kart raider e göre daha yavaş olur. artı data kablosu yla baglanmak için telefonun markasına göre yazılımını indirip pc ye kurman gerekli. benim tel nokia 6300 mesela nokia pc suite programıyla hem blootooth hem data kablosu üzerinden bağlanabiliyorum. ancak blootooth bağlantısı için blootooth unkendi cd sinden programını kurman gerekir. daha sonra pc suite i kurup tanıtacaksın. bukadar.

blootooth 15 20 lira civarında. data kablosu 10 lira civarında

kolay gelsin
  • Bi hata var galiba blootooth kullanlıktan veri aktarmazsın. blootooth kullaklık bildiğimiz kullaklığın kablosuzu işte.
  • Telefondan müzik dinlenebilcek BT kulaklıklar çıktı mı yaa?
    O kadar oldu mu?
  • Evet kardeş çıktı.Piyasada satılıyor.

Bu arada "andac_bagtir" kardeşim yanlış anlamış galiba.O yüzden yanlış bilgi vermiş.Bluetooth kulaklık telefonla görüşme konusunda ve telefondan vs' den müzik dinleme konusunda öne çıksada pc içinde bluetooth kulaklıklar var.Yani pc kulaklığınıda kablosuz kullanabiliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE

Telefondan müzik dinlenebilcek BT kulaklıklar çıktı mı yaa?
    O kadar oldu mu?

adıda steryo yazılışını bende bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE

Telefondan müzik dinlenebilcek BT kulaklıklar çıktı mı yaa?
    O kadar oldu mu?

Çoktan var bloototh kulaklıklar.
  • Cart reader daha kullanışlı ama genede sen bilirsin
  • yaw ne kard reader ı adam kulaklıktan bahsediyo bluetooth dongle değil.millet başlıkları bile okumuyo heralde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.