Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.561
Cevap
52
Favori
648.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sislerin fiyatı 70 ytl civarı,dedğim gibi tamponların sis tuvaları kapaklı vs olsaydı hiç düşünmezdim hemen takardım ama kesilecek vs.
    harbiden çok yakışıyo internetten bakıyorum bordo renkli sisli sienalara çokk güzel duruyo ama işte ...
  • baksana buda benimkinin renginde nasıl yakışmış ya,

FİAT SİENA TEAM
  • sis var bendede hiç aklıma gelip açmıyorum evet 1.6 motor ve 16V olması güzel araba 1.2 lere göre daha az yakıyor kasa ağır nede olsa 950 kg iyi çekiyor kasayı lpgli olmasına rağmen
  • evet kombinasyon müthiş valla dayanamayacağım galiba belki taktırırım
    araca başka bir hava katıyor
  • 70 ytl bişey değil dostum ucuzmuş valla
  • bulancaklı ve raix sizinkiler ne kadar yakıyo hesapladınızmı hiç ya. benimkinin ayara ihtiyacı var. 0,37 yakıyo ya varmı böle bişey. sanki bmw 5,20
  • lpg demi 370 yakıyor dostum benzinli heralde senin araç benzinliyse noprmal sienalar benzinde ocak batırı valla bende 3 aydır lpg var iyiki taktırmısım benzin aldı basını yürüdü suan 3.21 lpgyi 1.65 e alıyorum ve ankaradayım ben şehir içinde yoğun trafikte 180 bin civarı yakıyor şehirler arasıda hiç basmassam 140 bin civarı yakıyor 90a sabitlersem
  • kardeş hiç hesaplamadım, benim araba 1.4 el+lpg var , ama tahmini 0,20 gibi yakıyo. seninki 1.2 16 valf aşağı yukarı aynı yakması lazım bi baktırt ustaya
  • yarın veya öbür gün ilk yapacağım iş o ya :( çok canımı sıkıyo bu durum. abi 40 ytl benzin aldım 110 km gitti ya.varmı böyle bişey ya. ya şahin doğan almadım yakmasın diye ne geldi başıma. ama inşallah ayarı yapılabilecek bişeydir de kurtulurum bu durumdan.arkadaşlar ben kaçtım, çok sağolun ilginiz için. msn adresim; izmir-lee@hotmail.com ekleyebilirsiniz. adım bu arada gökhan. görüşmek üzere.kib.by
  • tama kardeş sende k.i.b
  • eywallah kardeş memnun olduk senin araç benzinliyse yapılacak bişey yok benden söylemesi en fazla bujileri değiştirirler bide hava filtresini oda düşe düşe 300 bin civarına düşer şehir içinde binilecek araba değil siena benzinle cip gibi yakıyor namussuz

hadi hayırlı geceler cümleten
  • bizim resimler uçmuş sanki
  • trigiyer kayışı değiştirecek arkadaşlar dikkattttt. arkadaşlar 'trigier set' parçacı toptancılarında sadece 25 ytl (rulman dahil). taktırmak iiçin işçilik normalde 50 ytl. ama ben arkadaşıma yaptırdım sadce 25 ylt aldı sağolsun. hangi tamirciye giderseniz gidin 200 ytl'ye yapıyolar.sizsiz olun parçayı siz alın derim ben.ayrıca sislerin tanesi orjinal mako 22,5 ytl arkadaşlar bilginiz olsun.4 adet orjinal buji aldım 20 ytl takmasıda 5 ytl. hava filtresini aldım sadece 3 ytl. su pompasını değiştirdim orjinaliyle oda 25 ytl. fiyatlar bunlar arkadaşlar toptancıda. ben sevdim bu işi ya sizde ucuza mal etmek istiyosanız bakımı toptancılara uğrayın derim.izmirdeki arkadaşlar için karabağlar san.sit.inde 'üstünler' var ordan alabilirsiniz. hepinize iyi günler
  • bulancaklı arkdaşım ankarada nerde oturuyorsun bende ankarada oturuyorum.Benim aracımda 1.4 el uzun yol 320 km gittim 90 100 arası 40 ytl lik gaz harcadı..şehir içini hesaplamadım yalnız 160-170 le gazda 300 ün üzerinde yakıyordu.sonragazcıya götürdüm ayarlattırdım yakıt çok düştü.Şimdilik.Bujiler değişecek belki ozaman daha iyi olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmir-lee

trigiyer kayışı değiştirecek arkadaşlar dikkattttt. arkadaşlar 'trigier set' parçacı toptancılarında sadece 25 ytl (rulman dahil). taktırmak iiçin işçilik normalde 50 ytl. ama ben arkadaşıma yaptırdım sadce 25 ylt aldı sağolsun. hangi tamirciye giderseniz gidin 200 ytl'ye yapıyolar.sizsiz olun parçayı siz alın derim ben.ayrıca sislerin tanesi orjinal mako 22,5 ytl arkadaşlar bilginiz olsun.4 adet orjinal buji aldım 20 ytl takmasıda 5 ytl. hava filtresini aldım sadece 3 ytl. su pompasını değiştirdim orjinaliyle oda 25 ytl. fiyatlar bunlar arkadaşlar toptancıda. ben sevdim bu işi ya sizde ucuza mal etmek istiyosanız bakımı toptancılara uğrayın derim.izmirdeki arkadaşlar için karabağlar san.sit.inde 'üstünler' var ordan alabilirsiniz. hepinize iyi günler

Karabağlardaki parçacı arkadaşın olduğu için mi ucuza alıyorsun?Ben aynı yere gitsem senin gibi ucuza alabilirmiyim?25 lira dediğin triger set normalde 100 liranın biraz üstünde serviste 350-400 liraya mal oluyor.Eğer parça fiyatları böyle ucuzsa buji kablosu ve debriyaj seti alıcam.

• kardeşim parçacı arkadaşım değil takan arkadaşımdı. dediğim gibi git oraya madem biliyosun fiyatlar söylediğim gibi.bide hazır gitmişken benim içinde öğrenirmisin debriyaj seti ne kadar?? kaplanlar diye başka bi parçacıya gittim yine aynı yerde, sadece kayışa 40 komple setede dediğin gibi 100 çekti. ama dediğim gibi kayış+rulmanı sadece 25'e aldım.bilgin olsun.poyrazda sordum ne kadar dediler biliyomusun parça+işçilik inanmıyacaksın 475 ytl fiyat verdiler.farka bakarmısın ben sadece 50 ytl'ye malettim.inşallah sende ucuza getirirsin.görüşmek üzere.

DİĞER ARKADAŞLAR!!!!

HANİ SİENALARIN RESİMLERİ.GÖNDERİNDE BAKALIM YA

• Ocak ayında kampanya varken debriyaj 105 liraydı.Ama benim araba palio 1.6 senin arabayla parçaları farklı olabilir.
  • kardeş resimleri silmişler bizim
  • quote:

Orjinalden alıntı: raix

kardeş hiç hesaplamadım, benim araba 1.4 el+lpg var , ama tahmini 0,20 gibi yakıyo. seninki 1.2 16 valf aşağı yukarı aynı yakması lazım bi baktırt ustaya

kardeş nerde ne kadara nasıl bir sistem taktırdın aynı arabadan bendede var lpg düşünüyorum bilgi verirsen sevinirim
  • arkadaşlar bu da benim sienam 73 binde lpg li hiç değişeni olmayan geçmişini bildiğim çok yakın arkadaşımdan aldım..

FİAT SİENA TEAM

FİAT SİENA TEAM
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.