Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.562
Cevap
52
Favori
648.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: faruk_17

quote:

Orjinalden alıntı: raix

selemlar arkadaşlar

muhabbeti nerede bırakmıştım nerelere gelmiş..

bende 99 1.4 el var ve direksiyon yükseklik ayar kolu yok,sanırım donanımsal bir eksiklik.. neyse kolu servisten alıp takdırsam nasıl olur acaba? ve değer mi?

bendede yok ayrıca bende bagaj açma koluda yok onuda taktırabilir miyim ne kadar tutar?

bagaj açma kolu bende var,sanırım direksiyon ayar kolundan daha ucuzdur.. senin bagaj ile gerekli baglantın vardır umarım(tel gibi).
    haftaya gideceğim servise kolun fiyatını soracağımyapabilirsem gerekli bilgiyi paylaşırım

• quote:

quote:

quote:

selemlar arkadaşlar

muhabbeti nerede bırakmıştım nerelere gelmiş..

bende 99 1.4 el var ve direksiyon yükseklik ayar kolu yok,sanırım donanımsal bir eksiklik.. neyse kolu servisten alıp takdırsam nasıl olur acaba? ve değer mi?

bendede yok ayrıca bende bagaj açma koluda yok onuda taktırabilir miyim ne kadar tutar?

bagaj açma kolu bende var,sanırım direksiyon ayar kolundan daha ucuzdur.. senin bagaj ile gerekli baglantın vardır umarım(tel gibi).
    haftaya gideceğim servise kolun fiyatını soracağımyapabilirsem gerekli bilgiyi paylaşırım

hocam benim araba siena s modeli o yüzden arabanın orjinalinde koymamişlar yaptırabilir miyim?

• quote:

hocam benim araba siena s modeli o yüzden arabanın orjinalinde koymamişlar yaptırabilir miyim?

s model olan bir arkadaş cevaplasın daha uygun olur çünkü bağlantı yolu ve kol çıkışı varmı bilmiyorum. şayet malum bölgede yeri var ve kapalı ise yapılır.
  • arkadasım dıreksıyon yukseklık ayarı bence o kadar onemlı degıl dostum bende var ama kullanmıyorum bagaj acma ıcın gercekten gereklı oldugunu dusunuyorum faydalı bır fonksıyon

2001 1.4 EL A.C 134.000 km beyaz guvercın benımkıde :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: arsenelupin

arkadasım dıreksıyon yukseklık ayarı bence o kadar onemlı degıl dostum bende var ama kullanmıyorum bagaj acma ıcın gercekten gereklı oldugunu dusunuyorum faydalı bır fonksıyon

2001 1.4 EL A.C 134.000 km beyaz guvercın benımkıde :)

haklısın ama uzun yolda belim ağrıyor keza kolduğu ayaralasaamda olmuyor,direksiyon sabit ve belli bir pozisyon için ayuarlı.. ee boyda uzun olunca ... :) ucuz ise taktıracağım
  • servise danıs bakalım ne kadar masraf cıkaracaklar ama arac 1.2 S ıse sanmıyorum yapılsın donanım paketlerınde varmıydı o yıllarda 1.4 yada 1.6 olsa sorun olmazda sen yınede servısler yada cagrı merkezı ıle gorus dostum
  • arkadaşlar selam ;

sienanın en dolu olan modeli özel üretim olan modeli abs , elektrikli yan aynalar , yükseklik ayarlı yan aynalar , alaşımlı jant , bagaj açma , orjinal kilitlenebilen torpido , torpido ışığı , orjinal sunroff , ön sis lambaları , klima aradığınız tüm özelliklerle satılıktır.BÖYLE SİENA VASA BEN ALIRIM.
  • arkadaslar 1999 model 1.6 16v hl yeni aldığım siena aracıma ne tür bir lpg taktırmam gerekır bu araclara hangisi gider..lütfen yardımcı olun...
  • selam arkadaşlar.2001 siena el kullanıcısıyım araç 98000'de fakat bir sorunum var.motor ısınmış halde çalışırken radyatörün yedek deposundaki(plastik depo)suyun kaynaması normalmidir.ayrıca devamlı su eklemek zorunda kalıyorum bir miktar.conta yanık olabilir dediler ama yağa su karışma falan yok.ayrıca aracın çekişi ve performansı mükemmel.conta yanık olsa çekişte problem yaratır ve geç çalışır herhalde .bunun dışında radyatör ve kalorifer tesisatında kaçak varmı yokmu pek bakamadım.termostattan olabilir mi.araba ısınınca sanki sobadaki çaydanlıkta kayayan suyun kokusu gibi bir koku geliyor.hararet problemi yok,fan zamanında açıyor.su eksilmesinin sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim .saygılarımla....
  • metaa arkadasım ustalar fıat serılerıne en uygun markanın brc ve tartaranı oldugunu soyluyorlar eger arac 1.6 veya 1.2 16 valf ıse bence hıc kacırma sıralı sıstem bıranonce taktır keske benım aracımada uysa sıralı sıstme hanı neyse kazasız belasız gunler dılerım resımlerınıde yollarsan gormus oluruz fıkır paylasımı yaparız
  • quote:

Orjinalden alıntı: meetaa

arkadaslar 1999 model 1.6 16v hl yeni aldığım siena aracıma ne tür bir lpg taktırmam gerekır bu araclara hangisi gider..lütfen yardımcı olun...

arkadasım bu araclara sıralı sıstem lpg oluyor eger ıstanbulda ısen sana adres verebılırım bır fıyat sor uyarsa taktırısın ben atiker taktırdım ama fıyatları 1.ooo tlden baslıyor

Bu arada arkadaslar bende 2000 1.4 EL aldım hemen tup taktırdım 450 tlye taktırdım tek nokta enjeksıyonlu
  • Merhaba arkadaşlar. bende 2 gün önce 2001 Siena S 1.2 (lpg'li)aldım.araç 77000 km. de...alım,satım,bakım herşey dahil 10.000 ytl ye maal oldu.nasıl fiyat makbulmü?.
    bu arada aracı daha yeni yeni tanımaya başladım.umarım siz güzel arkadaşlarım sayesinde daha iyi tanıcam.
    hepinize hayırlı günler diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxidextr -- 4 Nisan 2009; 15:27:23 >
  • ARKADAŞLAR ;

HİÇ UĞRAŞMAYIN YÜKSEKLİK AYARI , TORPİDO IŞIĞI , ORJİNAL KİLİTLİ TORPİDO GÖZÜ , ORJİNAL SUNROFF , ABS , ÇİFT AİR BAG , ALAŞIMLI JANT , BAGAJ AÇMA İMBOLİİSER , 2+ 1 AYRI AYRI KATLANABİLEN ARKA KOLTUK , BEL AYARLI SÜRÜCÜ KOLTUĞU , ORJİNAL GÖVDE RENGİ TAMPON , AYNA VE KAPI AÇMA ÖZELLİKLERİNE SAHİP ÇOK SEVDİĞİM SİENAMI EŞİME OTOMATİK ARAÇ ALACAĞIM İÇİN SATMAK ZORUNDAYIM.

SİENA SEVEN ARKADAŞLAR İLETİŞİME GEÇERSENİZ YARDIMCI OLURUM , BÖYLE BİR ARAÇ ARASANIZDA BULAMAZSINIZ , FABRİKADAN ÖZEL İSTENMİŞ VE 2 AY SONRA TESLİM ALINMIŞ BİR ARAÇTIR.

HEPİNİZE SEVGİLER
  • dostum keyıfle bınebılecegın bır arac merak etme yedek parcası ucuz hemde konforlu renault 9 ve 19 lara bakarak hele kus serılerınden daha keyıflı kullanması ne dıyelım hayırlısı olsun benım aracımda 2001 1.4 EL AC
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxidextr

Merhaba arkadaşlar. bende 2 gün önce 2001 Siena S 1.2 (lpg'li)aldım.araç 77000 km. de...alım,satım,bakım herşey dahil 10.000 ytl ye maal oldu.nasıl fiyat makbulmü?.
    bu arada aracı daha yeni yeni tanımaya başladım.umarım siz güzel arkadaşlarım sayesinde daha iyi tanıcam.
    hepinize hayırlı günler diliyorum.

hayırlı olsun sürüşü çok rahat seri
  • arkadaşım hayırlı olsun sienalar çok rahat araba , bende 8 seneden beri 1,6 16 v özel yapım sienaya biniyorum , fakat çok sevdiğim türkiyede sınırlı sayıda üretilen aracmı satmak zorundayım yeni bir araç aldım , 2. araç fazla geliyor , istersen inceleyebilirsin sahibinden com da ilan no 10283650
  • quote:

arkadaslar 1999 model 1.6 16v hl yeni aldığım siena aracıma ne tür bir lpg taktırmam gerekır bu araclara hangisi gider..lütfen yardımcı olun...

manifoldu mtal ise mixerli lpg taktır ben 2 senedir kullanıyorum. sana sölym sıralı takarsan pişman olursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: arsenelupin

dostum keyıfle bınebılecegın bır arac merak etme yedek parcası ucuz hemde konforlu renault 9 ve 19 lara bakarak hele kus serılerınden daha keyıflı kullanması ne dıyelım hayırlısı olsun benım aracımda 2001 1.4 EL AC

arkadaslar aranızda 1.4 el lpglı kullanan arkadaslar var mı? ne yakıyor kmde ılk bır kac depoda cok yakıyormuydu kendı aracımla karsılastırmak ıstıyorumda ?
  • tekrar mrb arkadaşlar...aracım 1.6 16v hl...aracımla bir süre ilerledikten sonra haralet göstergesinin orta çubuktayken genişleme kabındaki suyun kaynaması normal mi?bazen buhar bile çıkyor...birde resimleri nasıl yüklüyoruz yardımcı olursanız sevınırım...hepinize kazasız belasız günler dilerim...
  • quote:

tekrar mrb arkadaşlar...aracım 1.6 16v hl...aracımla bir süre ilerledikten sonra haralet göstergesinin orta çubuktayken genişleme kabındaki suyun kaynaması normal mi?bazen buhar bile çıkyor...birde resimleri nasıl yüklüyoruz yardımcı olursanız sevınırım...hepinize kazasız belasız günler dilerim...

Soğutma sıvısı kabına gaz kelebeği boğazından bi hortum bağlıdır o bağlantıdaki sıvı akışı sana kaynama izlenimi veriyor olmasın ?

Bu motorda ilk duydum böle bişy.

eğer dediğin gerçekten kaynama ise silindir kapağında veya contasında büyük bi sorun vardır.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.