Şimdi Ara

FİAT SİENA TEAM (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.562
Cevap
52
Favori
648.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bizide ekleyin 2001 model 1.2 siena s
  • arkadaşlar 2001 model siena 1.2 s aldık özelliklerini bilen var mı yardım ederseniz sevinirim..
  • SİENA ÇOK İİ ARABA YAW SADECE KALORİFERİ BİRAZ GEÇ ISINIYO AMA EN SOĞUK ŞARTLARDA BİLE 1 BASMADA ALIYO
  • Hayırlı olsun. Kazasız belasız binersin inşallah.
    pek fazla özelliği olduğunu söyleyemem ama sürüşü çok rahat.
  • Orjinalden alıntı: acan27

arkadaşlar sağdaki sesle ilgili enson viraj demiri taktırdık ama nafile sorun çözülmedi şimdi bu sesle aracı kullanmaya sese alışmaya çalışıyoz..
    arkadaşlar sabah ları röölantim çok düşük oluyor ayağımı gazdan çekemşyorum sönüyor bazen vites değiştirirken bile oluyor bu arada benzim rölantimde sorunlu gaza göre daha iyi ama o da sabahları uğraştırıyor. bu aracın benzin rölanti ayarı nasıl yapılıyor eğer otomatikse bizimkinin sorunu ne olabailir elektirik olabilirmi veya rölanti nasıl ayarlarım

Arkadaşım, sana sadece bir şey diyeceğim: servise git. Bunu yap ve bana dua et. Sakın şu usta, bu usta, sanayi, ben yaptım şöyle... felan dinleme. Bence tofaş'ın yetkili servisine git, bulunduğun yerde varsa. Yoksa da biraz yol yap ulaş. Serviste aracına programı yüklü bilgisayarla bakarlar, rölantini ayarlarlar ve sorunun ne olduğunu bilirsin. Üstelik şu anda kampanya var. Servis, bakım, yedek parça ve işçilik ücretinde. Zaten tamirciler işi azıttılar. İşçilikleri çok yüksek. Yedek parça dışarıda servisten pahalı.

• arkadaşlar benim sorunum hakkında bilgisi olan varsa ve burada paylaşırsa sevinirim.hepinize teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeus40

arkadaşlar merhaba.bende artık aranızdayım.yalnız benim 1999 1.4 el sienamla ilgili bir sorunum var.aracım benzini tam yakmayıp çiğ atıyordu.bende kırşehirdeki servise gittim ve makinayla baktılar.sorun enjektörde çıktı.adam bana enjektör gövdesini değiştirmem gerektiğini söyledi.buda pahalıdır yolun ankaraya düşerse çıkmacılara uğra ordan sağlam birçıkma enjektör gövdesi getir takalım dedi.acaba çıkma enjektör gövdesi nekadardır?bilgisi olan veya bu sorunu arabasında yaşayan arkaşlar varsa ve bu konuda bana yardımcı olurlarsa sevinirim.teşekkürler.

Arkadaşım, 350 ytl civarında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruk_17

arkadaşlar 2001 model siena 1.2 s aldık özelliklerini bilen var mı yardım ederseniz sevinirim..

Arkadaşım, özellik donanımıdır. Hidrolik direksiyon, ön iki cam elektikli açma kapama kesin vardır. Sis farı, klima, dreksiyon yükseklik ayarı... bunlar donanıma göre değişiyor. Kullanımı rahat, yakıtta en az yakan siena 1.2'lerdir. Düz yolda çekişi 1.4'e göre daha iyi.
  • sayın maykılp kardeşim öncelikle verdiğin bilgi için teşekkürler.ikinciel enjektör gövdesini ankarada nereden temin edeceğimi biliyormusun?buraya yazarsan çok sevinirim.sağolasın.
  • maykılp kardeş lütfen sienayla ilgili yorumlarını biraz daha diikkatli yap
    2001 1,2 s ile ilgili öncamları kesin otomatiktir demşişsin nasıl kesin otomatik olur ya 1,2 s 2001 ön camlar manuel yani otomatik değil. otomatik olanlarda vardırbelki ama kesin otomatik demen yalnış....
    sienayla ilgili bilgin yoksa zahmet edipte biraz araştır insanları yaanıltma lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: inegöllü

maykılp kardeş lütfen sienayla ilgili yorumlarını biraz daha diikkatli yap
    2001 1,2 s ile ilgili öncamları kesin otomatiktir demşişsin nasıl kesin otomatik olur ya 1,2 s 2001 ön camlar manuel yani otomatik değil. otomatik olanlarda vardırbelki ama kesin otomatik demen yalnış....
    sienayla ilgili bilgin yoksa zahmet edipte biraz araştır insanları yaanıltma lütfen

Arkadaşım, ben siena 1.4 sahibiyim. Ön iki camı elektrikli siena 1.2 gördüm. Demekki bu modelde ön camı otomatik olmayanlar da varmış. Lütfen siz de siena 1.2'leri ön camlar manuel diye kestirip atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAYKILP -- 7 Ocak 2009; 22:42:56 >
  • kardeş bende 1,4 sahibiyim.
    kestirip atan sensin bilmediğin konularda kesin hüküm verme lütfen 100 lerce insan bu forumu takip ediyor onları yanıltmaya hiçbirimizin hakkı yok

bilgimiz yoksa lütfen yorum yapmayalım..
    neyse polemiğe gerek yok bu konuda burada kapansın..herkese kazasız belasız günler..

kardeş seni kırdıysam özür dilerim hakkını helal et...
  • slm arkadaşlar daha öncede aynı konuda yardım istemiştim ancak yine istiyorum benim sorunum aracımın torpidosunun üstündeki garib kapagın güneşten deformeye ugramış oldugundan çok çirkin duruyor yenisini ankara ve çorumda bulamadım çıkmacılarda da yok hiç denk gelen oldumu böyle mi kapaga airbag yeriyle aynı ölçüde ama arkası boş işte resimdeki kapak belki soruna çözüm buluruz herkese kazasız belasız günler saglıcakla kalın

• Sayın maykılık her zaman aynı şeyi yapıyosun.Gereksiz tartışma ve asılsız yorumlar yapmaya devam ediyorsun.Geçen şikayet ettim hala akıllanmadın mı. İnegöllü arkadaşım bu yorumlara kulak asma.Maykılık Herkesten önce kendine çare ol.millete köstek olma.Meydanı boş buldun,salla oh ne ala ne ala. Karşına bilen çıkınca kıvırma....Mesajlarında dikkatli olursan ne sen üzülürsün ne de başkaları...Hadi bakalımmm Sienacı kardeşlerime kazasız belasızve az yakıtlı günler.....Gerçi maykılık beyfendinin arcı 115 tl yakıyor ama neyse...Bizi germez....varsın 150 yaksın bizimkiler...
  • ARKADAŞLAR BENDE DE 1.2 SİENA EL RT MODELİ VAR Kİ S OLAN MODELLER DE TABİRİ CAİZSE HİÇ BİŞİ YOK MESELA FABRİKA ÇIKIŞLI ALINDIĞINDA 6 HOPERLÖR VE TEYP YERİ BOŞ TAMPONLAR GÖVDE RENGİ DEĞİL SİYAH VE CAMLARIN HİÇ BİRİ OTOMATİK DEĞİL

BENİM ARAÇTA 1.2 EL RT MODELİNDE İSE OTOMATİK ÖN CAMLAR RADYO TEY 6 HOPERLÖR MVE GÖVDE RENGİ TAMPONLAR MEVCUTTUR VE (KM Sİ DE 31.000 YENİ OLMUŞTUR ) YALNIZCA BU YARDIMCI OLABİLDİ İSEM NE MUTLU
  • arkadaşlar herkese merhaba
    benim siena 1.4 el var.enjeksiyon memesi arızalandı.tek nokta.onu tek olarak bulmam gerekiyo bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.komple almak istemiyorum hem pahalı hem de gerek yok.cevaplarınızı bekliyorum.
  • maykılıp arkadaşım bizim arabada gerçektende otomatik cam yok bomboş bi araba hidrolik direksiyonu var tek ama sürüşü falan gayet rahat otomatik camını falan sonra biz yaptıracaz ha bu arada 6 hoparlörlerin yeri nere bizde sadece 2 tane var şöfor ve yanındakinde var yani 2 tane (siena 1.2 s )
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruk_17

maykılıp arkadaşım bizim arabada gerçektende otomatik cam yok bomboş bi araba hidrolik direksiyonu var tek ama sürüşü falan gayet rahat otomatik camını falan sonra biz yaptıracaz ha bu arada 6 hoparlörlerin yeri nere bizde sadece 2 tane var şöfor ve yanındakinde var yani 2 tane (siena 1.2 s )

Arkadaşım, 1.2 s alanlar, aracı servisten çıkarmadan taktıranlar var genelde. Opsiyonel olarak. Hoparlörler kapılarda ve arka koluklarla camın arasında bulunan bölgede..
  • selamlar arkadaşlar bende 1 hafta önce 1,6 16 v 99 model siena aldım aracıma tüp taktırmak istiyorum şu an aklımda nlp marka sıralı tüp taktırmak var içinizde bu markayı kullanan yada bilgisi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.
  • arkadaşım
    başının ağrımamasını istiyorsan tartarini taktır derim..
    ben tek nokta taktırdım 1000 km oldu çok memnunum..
    hiç düşünme tartarini..
    bursada gür otoda tek noktayı 650tl ye taktırdım 10 taksit..
    sıralı sistemi 1600 tl ye takıyorlar..

yinede sen bilirsin..
    tartarini tamamen italyan birtek depo türk malı...

bulunduğun yerde tARTARİNİ BAYİSİ VARMI Bİ ARAŞTIR..
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.