Şimdi Ara

##199$'lık Asus Eee 701 çok yakında satışta##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus'un ürettiği ve OLPC(one laptop per child-her çocuğa bir dizüstü) projesine dahil olan Asus Eee 701, yaşanan gecikmelerin ardından nihayet piyasaya geliyor. Gelen bilgilere göre ürün çok yakın bir zamanda Newegg ve Bestbuy gibi sitelerde satılmaya başlanacak. Ürünün fiyatı ise 4GB hafızalı modelin 199$, 8GB'lık modelin ise 299$ olarak belirlenmiş. Ürün Amerikada satışa çıktıktan kısa süre sonra Avrupada da satılmaya başlanacak.

Display: 7" TFT LCD

CPU & Chipset: Intel mobile CPU & chipset

Communication: 10/100 Mbps Ethernet; 56K modem

WLAN: WiFi 802.11b/g

Graphic: Intel UMA

Memory: 512MB, DDR2-400

Storage: 4/ 8/ 16GB Flash

Webcam: 300K pixel video camera

Audio: Hi-Definition Audio CODEC; Built-in stereo speaker; Built-in microphone

Battery Life: 3hrs (4 cells: 5200mAh, 2S2P)

Dimension & Weight: 22.5 x 16.5 x 2.1~3.5cm, 0.89kg

http://www.dailytech.com/Asusteks+Eee+PC+Coming+Shortly+to+Best+Buy+Newegg/article9268.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderc -- 16 Ekim 2007; 3:02:08 >

• Haber icin tesekkurler USB bellek yardimi ile windows xp kurulabilir sanirim.
  • Burada tahminen 8Gb olanı 400-500 usd aralığında satılır.
  • 0.89kg cok iyi kesinlikle kendime alıcam bi tane
  • şu fiyatlandırma ne ahmakça, 4gb'lık fazla depolama alanı asusa 100 dolara mı patlıyo,

>> yaklaşık 300+ liraya cidden iyi bi cihaz bence, bunlar çocuklara kalmaz bizim gibi elektronik manyakları alır
  • ben alıp pardus kurcam gibi geliyor bana :D

60 gblık da external harddiskim var zaten usb'den bağlanan(2.5''lik) onunla birlikte kullanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epinox -- 16 Ekim 2007; 11:17:44 >
  • dvd rom cd rom yok mu?
  • usb falanda olmaz sanırım
    adamlar onu dusnup ona gor e verıyolardır pıyasasya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

dvd rom cd rom yok mu?

Urun zaten kucucuk, CD-DVD ROM takmanin dezavantaji olacaktir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: canakaltun

usb falanda olmaz sanırım
    adamlar onu dusnup ona gor e verıyolardır pıyasasya

Yok olmak zorunda. Onu takma bunu takma; peki o zaman bu ürünü kim kullanacak
  • Bu fiyata Türkiye de bulursak alırız. Ama bana bize gelmesine çooook var gibi geliyor.
  • evet gerçekten çocuklara göre ama şimdinin çocuklarına bunu verirsek bunda fifa filan oynamak isterler... ee nede olsa çocuk bu bilgisayar deyince ilk akıllarına oyun geliyor.. yeğenlerimden biliyorum..
  • Nerede Türkiye'de 8 GB'lık modeli 300$'a almak. Türkiye'liyiz işte ne yaparsın
  • üründe flash bellek kullanıldığı için pahalı direk ssd kullanılmış zaten ondan dolayı 8gb ye çıkınca 100 dolar biniyo bence 2.5 inçlik hd kullanıp maliyeti daha çok düşürebilirlerdi böylece hem kapasiteli olurdu hemde ucuz yada aynı fiyata 10 kat daha kapasiteli belki cihaz biraz daha büyük olurdu ama önemli değil sonuçta ekononmik bir laptop yapıp bunu bütün okullarda kullanmak değil mi amaç

##199$'lık Asus Eee 701 çok yakında satışta##

birde cihazda usb falan var galba cardreader webcam hopalör mikrofon gibi cihazların takılabileceği belirtilmiş resimlerinde yan taraflarında gözüküyor ama tam emin değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow6 -- 17 Ekim 2007; 15:22:37 >

• 10" 1001 modelinden haber yok mu yahu ben onu bekliyorum kaç aydır
  • Bu proje de fos cikti gibi Adamlar 249 dolara saticaz dedikleri seyi 400-500 dolara satiyor yaw
  • valla hosuma gitti...alırım bi tane
  • beyler gordum superde fiyati ozelliklerine gore fazla geldi, ama ille kucuk alicam diyorsaniz super bisey sonylere 2000 dolar vermeye gerek yok :D 400 dolar super walla dusunuyorum almayi
  • arkadaşlar 8gb lık flaş belleğe windows nasıl kurulur.az gelmez mi
  • 199 yada + kdvsi olsun bu fiyata çıkarsa yeni laptop almama rağmen bitane de bundan alırım. linuxla kullanmak bile yeterli olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.