Şimdi Ara

psp slim alacağım, görüşleriniz lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar, şu an yurt dışındayım ve psp slim almak istiyorum ancak burda daha ucuz olduğu için ve kendim aleti kırıp custom firmware olaylarını öğrenerek yapmak istediğim için burdan orjinal versiyon almak istiyorum.

ancak bildiğiniz gibi 1 oyun dahil satılan paketler ve oyunsuz satılan paketler var. acaba hangisini almalı diye düşünüyorum. aleti hackleyince nasıl olsa istediğim oyunu oynayabileceğim ancak bir aralar hacklemek için de bir adet orjinal oyuna ihtiyacın var diye bişeyler duymuştum sanki, acaba böyle bişey var mı yoksa yanlış mı biliyorum? ona göre paket seçimini yapacağım...

birde yeni alan herkese gidip 30 milyona hackletmeyi öğütlemişsiniz, ancak ben kendim yapıp öğrenmek bundan sonra yapıcağım her işide kendim yapmak istiyorum, sonuçta oyun oynamak harici de yapılabilecek çok şey var psp de...

bu iş kolay mı kendim öğrenip yapabilirmiyim acaba? alet birde brick olmasın sonra :) gerçi pandora's battery olayınıda duydum hallediyomuşda, nasıl olduğu hakkında hiçbi fikrim yok... araştırarak bulabilirm gerçi heryerde yazıyo....

görüşleriniz için şimdiden teşekkürler...

• kesinlikle en sade paketi al yanında verilen oyun versiyon düşürmeye yaramaz.belli versiyonlarda lumines ve gta umdsio işlere yarıyor ama yanında daxter'ı vericekler o sebeble de bi anlamı yok.30 ytlye vereceğine bence de kendin yap.ama dediğim gibi 199 dolarlık paketi değil 169 dolarlık paketi al
  • Arkadaşım benim PSP Slim im var.Ama bunu amcam ve babam İngiltere'den getirtti.Bence Türkiye'ye git araştır satın al.
  • Daxter pakedi al derim
    UMD oyun
    UMD film
    1 GB mem stick
    Ice Silver Slim PSP

30$ a deger
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Daxter pakedi al derim
    UMD oyun
    UMD film
    1 GB mem stick
    Ice Silver Slim PSP

30$ a deger

+1903
  • zaten versiyonu düşürüp kopya oynuycak adam orjinal umd için niye para versin ki.ayrıca 1gb hafıza kartı da yetersiz yeni çıkan oyunları düşünürsek.ha siz orjinal oyun oynayıp versiyon attırmıyorsanız fiyat size göre uygun.

verilenler daxter oyunu ve family guy adlı çizgi dizi bir de 1gb hafıza kartı.ihtiyacınıza göre karar vermeniz en doğrusu.
  • arkadaslar gorusleriniz icin tesekkurler
  • evet 30ytlye yaptırmayı öneriyoruz çünkü versiyon düşürtenlerin çoğu bir daha versiyon gibi işlere bulaşmıyor. ama sen illa didik didik edicem aleti diyorsan onları burda tartışmak yasak. pmden anlatabilirim. ya da googleda arayabilirsin. anlatmamı istersen pm at.
  • quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Daxter pakedi al derim
    UMD oyun
    UMD film
    1 GB mem stick
    Ice Silver Slim PSP

30$ a deger

+1903

+1905
  • evet blackndark pm atmadın da merak ettim psp işinden vaz mı geçtin yoksa tüm bilgileri buldun mu?
  • arkadaşlar cevaplara tekrar teşekkürler, çok falza ilgilenemedim kusura bakmayın...

nukem ilgine teşekkürler ancak dediğim gibi yurt dışında ufak bi gezideydim, buraya bakma fırsatı yaratamadım sık sık, yeni geldim daha şimdi bakıyorum... psp işinden vaz geçmedim ancak 1-2 ay erteleme durumu söz konusu olabilir. çünkü farkettim ki alsamda şu an suratına bakabilecek kurcalayabilecek vakite sahip değilim. ama almaya kesin niyetliyim halen. alacağım zamanda buralarda olursan pm den yardımlarını bekliyor olacağım :) teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.