Şimdi Ara

psp almak isteyenler topiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
3.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isim yazdırmaya gerek yok burda nasıl para denkleştiricez,nerden alıcaz,ne zaman alıcaz,aileyi nasıl ikna edicez tartışalım bilgi alışverişinde bulunalıım

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mad_men -- 16 Ekim 2007; 15:33:52 >

• 3.11 versiyonu cracklenebilio mu? yani her türlü internettir youtube dur msn dir, iso oyunlardır vs vs kullanabilir miyim? Eğer cracklenebiliosa nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sneakersnack

3.11 versiyonu cracklenebilio mu? yani her türlü internettir youtube dur msn dir, iso oyunlardır vs vs kullanabilir miyim? Eğer cracklenebiliosa nasıl?

buraya niye yazdın anlamadım :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: mad_men

benim önerim iddaa oynamak banko maçlardan daha kısa zamanda denkleştirebiliriz.
    sizinde önerilerinizi bekliyorum

Arkadaşım haram paradan birşey satın alınca hayır görmüyorsun .. Ben cektim bunu da ondan biliyorum..Senden cıkıyor o para.
  • ewet nerden alıcaz ne kadara alıcazz herkez yazsınn ya süper bi başlık bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4system

quote:

benim önerim iddaa oynamak banko maçlardan daha kısa zamanda denkleştirebiliriz.
    sizinde önerilerinizi bekliyorum

Arkadaşım haram paradan birşey satın alınca hayır görmüyorsun .. Ben cektim bunu da ondan biliyorum..Senden cıkıyor o para.

arkadaş napiyim başka dayanamıyorm bu alete...
  • quote:

quote:

3.11 versiyonu cracklenebilio mu? yani her türlü internettir youtube dur msn dir, iso oyunlardır vs vs kullanabilir miyim? Eğer cracklenebiliosa nasıl?

Bende anlamadım. Bi tane v3.11 psp var da, 275 e, alsam mı almasam mı diye bakıyorum. versiyonu kafamı bozuyor. yardım istedim işte :)
  • quote:

quote:

quote:

Bende anlamadım. Bi tane v3.11 psp var da, 275 e, alsam mı almasam mı diye bakıyorum. versiyonu kafamı bozuyor. yardım istedim işte :)

abi bence bırak psp almayı psp slim alalım daha hızlı daha kibar takarız 3.71 m33 ü bakarız keyfimize 4 gb de hafıza kartı
    khalkedon satıyo ben alıcam vala

• Aynen öyle,ben de para biriktirdim,khalkedon'dan almayı düşünüyorum slim,acaba hangi renk alsam,beyaz hoşuma gitti..
  • hocam bende alicam bi slim de fiyat olarak bisey anlamadim bazilari ucuyor bazilarida cook düsük nerden kimden alicagimi sasirdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: NDS

Aynen öyle,ben de para biriktirdim,khalkedon'dan almayı düşünüyorum slim,acaba hangi renk alsam,beyaz hoşuma gitti..

sen biriktirdin mi biriktiriyonmu ben daha biriktiriyom bakalım kısadan biriktirme yolları arıyoruz...okul harçlığını yememe,ekstra harçlık alma,iddaa dan paraya konma gibi taktikler uygulicam sizde soleyin bildikleriniz varsa...:D
  • quote:

quote:

Aynen öyle,ben de para biriktirdim,khalkedon'dan almayı düşünüyorum slim,acaba hangi renk alsam,beyaz hoşuma gitti..

sen biriktirdin mi biriktiriyonmu ben daha biriktiriyom bakalım kısadan biriktirme yolları arıyoruz...okul harçlığını yememe,ekstra harçlık alma,iddaa dan paraya konma gibi taktikler uygulicam sizde soleyin bildikleriniz varsa...:D

Benim para tamam,bu bayramda her gördüğün eli öpme gibi bir taktik verebilirim anca,gerisi sabrına ve iradene kalmış

quote:

Orjinalden alıntı: XuRCuVaS

hocam bende alicam bi slim de fiyat olarak bisey anlamadim bazilari ucuyor bazilarida cook düsük nerden kimden alicagimi sasirdim

Şu ana kadar en uygun fiyat olarak khalkedon'u gördüm(320 milyon)

• ben de almak istiyorum da yeni bir pc kasası toplamak ta istiyorum ikisinin arasında bi tercih yapıcam artık
  • quote:

quote:

quote:

Benim para tamam,bu bayramda her gördüğün eli öpme gibi bir taktik verebilirim anca,gerisi sabrına ve iradene kalmış

quote:

Orjinalden alıntı: XuRCuVaS

hocam bende alicam bi slim de fiyat olarak bisey anlamadim bazilari ucuyor bazilarida cook düsük nerden kimden alicagimi sasirdim

Şu ana kadar en uygun fiyat olarak khalkedon'u gördüm(320 milyon)

çok sağol taktiklerin için khalkedon abiden alırsan solersin en fazla 5 ay sonra bu arkadaş alcak diye ama hakkatten çok ucuz onda

• Tamam söylerim,sana iyi para biriktirmeler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

abi bence bırak psp almayı psp slim alalım daha hızlı daha kibar takarız 3.71 m33 ü bakarız keyfimize 4 gb de hafıza kartı
    khalkedon satıyo ben alıcam vala

slim olunca daha mı iyi oluyo? bide bu normal psp de wi - fi özelliği kullanabilioz mu? youtube msn falan

• Slim'in artıları daha çok,normal psp'de de wi-fi var,youtube'den video izlemek için program var sanırım,msn'i bilmiyorum ama olsa da onda yazmak çok zor olur..
  • quote:

Tamam söylerim,sana iyi para biriktirmeler

eyvallah...
  • @mad_men

yaşın kaç

benimde şu an 300 ytl oldu bayram fln ne varsa topladım bide hergün okul harçlığında 3 lira koyuyorum koyamadığım yerde annem koyuodu bide iddaya sakin girme sonucu kötü olur bi kere yaşadım bi kaç kez oynadım ama en son oynadığımda 320 ytl vurdum hmn mp3 aldım 2 gün sonra alet yok yani haydan gelen huya gider briktir paranı al biraz dişini sıkarsın ama değer ben para biriktirmeye yani bu işe baş koyamaya okul açılmasına 15 gün kala başladım şimdi elimde nakit 300 ytl var önümüzdeki ayın 15 de elime 110 ytl geçecek (alacağım varda)yani paranın büyük kısmı hzr yakında alacam bi tane slim 4 gb kartla
    yalnız tv out kablo almıcam fuzuli gib gelio bana bence o makinanın ekranında oynamak daha ii daha zevkli olacaktırr

sanada iii para biriktirmeler benim yaş 16
    bide herkesin elini öp fayda edio
  • quote:

Orjinalden alıntı: SnakeMannn

@mad_men

yaşın kaç

benimde şu an 300 ytl oldu bayram fln ne varsa topladım bide hergün okul harçlığında 3 lira koyuyorum koyamadığım yerde annem koyuodu bide iddaya sakin girme sonucu kötü olur bi kere yaşadım bi kaç kez oynadım ama en son oynadığımda 320 ytl vurdum hmn mp3 aldım 2 gün sonra alet yok yani haydan gelen huya gider briktir paranı al biraz dişini sıkarsın ama değer ben para biriktirmeye yani bu işe baş koyamaya okul açılmasına 15 gün kala başladım şimdi elimde nakit 300 ytl var önümüzdeki ayın 15 de elime 110 ytl geçecek (alacağım varda)yani paranın büyük kısmı hzr yakında alacam bi tane slim 4 gb kartla
    yalnız tv out kablo almıcam fuzuli gib gelio bana bence o makinanın ekranında oynamak daha ii daha zevkli olacaktırr

sanada iii para biriktirmeler benim yaş 16
    bide herkesin elini öp fayda edio

benim de yaş 16 usta alırsan haber veer bana ben iddaa yı ilk kez oynicam birde şansımı yoklamak amaçlı benim şu an elimde 115 ytl bakalım iddaa tutarsa eğer alıcam aleti tutmassa yola devam okul harçlıklarını yemiyom her gün biriktiriyorum ekstra harçlık falan 2 ile 5 ay arasında alıcam aleti sen nerden alıcaksın bu arada khalkedon dan mı ??

sonradan gelen edit:

@snakemann

haklısın abi ben iddaa falan oynamicam hayırlı para değil ben biriktirip alıcam düzgün yollarla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mad_men -- 14 Ekim 2007; 1:00:34 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.