28.MEKANİZE PİYADE TÜMENİ KIBRIS ...PAŞAKÖY
7 Cevap29695 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

162 Mesaj
12 Ekim 2007; 0:33:56 

heyyy gidi paşaköy suyu olmayan kolayla ayranlar tras olunan yer tatarcık sıneklerının adamı kıbrıs sıcagında buz kestıgı yer:) kıbrısta askerlık yapan butun arkadaslar la burada buluşmak umıdı ıle.....

tüpmü kaldı ulan millet doğalgaza geçti..demirören yeter!!!

608 Mesaj
12 Ekim 2007; 15:27:54 

hocam allah kolaylık versın bende aslankoyde askerım sans hersey tumen en ıyı yer dıyorlardı ayak bastıgımızda sımdı kotu denılıyor sans baska bısı degıl askerlık

1661 Mesaj
14 Ekim 2007; 17:27:13 

Kıbrısta askerim bende girnede
genelde ehliyet sınavları için bizimkiler orayalara gelir
kaça kaç askersininiz tertiplerinizide yazın

1226 Mesaj
13 Kasım 2007; 22:32:30 

ben 49. p. alayında görev yapmıştım.305. asteğemne olarak.Serhatköyde karakol komuttanıydım.Valla kıbrıs gezilevcek yer ama askerlik yapılacak yer deil.Hele o denetlemelr yokmmu 48 saat ayakta durduğum günleriblirim be!Kıbrısta herşey yapmacık.Nediyim allah kolaylık versin kıbrısat olanlara..

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Temmuz 2011; 10:08:59 

bende paşaköyde yaptım askerliği.28.tümen gazinosunun şoförüydüm.namıdiyar kangocu:)çok özledim o günleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2269 Mesaj
23 Temmuz 2011; 11:46:47 

Bizim bölük %70 kıbrısa gönderiyor.Bugün dağıtımlar açıklanıcak Kıbrıs çıkmasında neresi çıkarsa çıksın.Yarın yazarım nereye düşüceğimi.

Şeyi merak ediyorum bu Kıbrısa her yerden asker gidiyor kaç tugay var burda kaç asker var.Bide tanksavar bölüğündenim hangi tugaya düşerim.

Birde bu Kıbrısa giderken uçakla mı gemiyle mi gitmek lazım?Bizim astsubay dün gemiyle gidin dedi.Mersinden devletin gemisi kalkıyormuş.Uçak firmaları bilet fiyatlarını şişiriyorlarmış.Ama İstanbuldan da Mersine gidip bide gemiye binmek epey uzun sürecek.Kararsız kaldım bu konuda.

__________________________________________________________________________________

Pazar:

Ohh Kıbrısa düşmedim.Kırklareliye düştüm en azından Kıbrıs sıcağından kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sorma Kalbim Sorma -- 24 Temmuz 2011; 12:54:30 >

www.dhpaylasim.tr.gg

63 Mesaj
23 Temmuz 2011; 21:33:28 

Uçakla gel kardeşim rahat rahat. Gemiyle gelenler perişan oluyor.

VW Polo BM Opak Siyah

3274 Mesaj
24 Şubat 2013; 18:10:34 

bizde paşaköy e geliyoruz haftaya kısmetse

iPhone 5S 16 GB Gold
iPad Mini Retina 16Gb Wifi+4G Beyaz
Macbook Pro Retina 15"
Elektrik&Elektronik Mühendisi
Vodafone RED
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » 28.MEKANİZE PİYADE TÜMENİ KIBRIS ...PAŞAKÖY
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297