Şimdi Ara

28.MEKANİZE PİYADE TÜMENİ KIBRIS ...PAŞAKÖY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
54.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • heyyy gidi paşaköy suyu olmayan kolayla ayranlar tras olunan yer tatarcık sıneklerının adamı kıbrıs sıcagında buz kestıgı yer:) kıbrısta askerlık yapan butun arkadaslar la burada buluşmak umıdı ıle.....

• hocam allah kolaylık versın bende aslankoyde askerım sans hersey tumen en ıyı yer dıyorlardı ayak bastıgımızda sımdı kotu denılıyor sans baska bısı degıl askerlık
  • Kıbrısta askerim bende girnede
    genelde ehliyet sınavları için bizimkiler orayalara gelir
    kaça kaç askersininiz tertiplerinizide yazın
  • ben 49. p. alayında görev yapmıştım.305. asteğemne olarak.Serhatköyde karakol komuttanıydım.Valla kıbrıs gezilevcek yer ama askerlik yapılacak yer deil.Hele o denetlemelr yokmmu 48 saat ayakta durduğum günleriblirim be!Kıbrısta herşey yapmacık.Nediyim allah kolaylık versin kıbrısat olanlara..
  • bende paşaköyde yaptım askerliği.28.tümen gazinosunun şoförüydüm.namıdiyar kangocu:)çok özledim o günleri.
  • Bizim bölük %70 kıbrısa gönderiyor.Bugün dağıtımlar açıklanıcak Kıbrıs çıkmasında neresi çıkarsa çıksın.Yarın yazarım nereye düşüceğimi.

Şeyi merak ediyorum bu Kıbrısa her yerden asker gidiyor kaç tugay var burda kaç asker var.Bide tanksavar bölüğündenim hangi tugaya düşerim.

Birde bu Kıbrısa giderken uçakla mı gemiyle mi gitmek lazım?Bizim astsubay dün gemiyle gidin dedi.Mersinden devletin gemisi kalkıyormuş.Uçak firmaları bilet fiyatlarını şişiriyorlarmış.Ama İstanbuldan da Mersine gidip bide gemiye binmek epey uzun sürecek.Kararsız kaldım bu konuda.

__________________________________________________________________________________

Pazar:

Ohh Kıbrısa düşmedim.Kırklareliye düştüm en azından Kıbrıs sıcağından kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek Kural Ahmet Kural -- 24 Temmuz 2011; 12:54:30 >

• Uçakla gel kardeşim rahat rahat. Gemiyle gelenler perişan oluyor.
  • bizde paşaköy e geliyoruz haftaya kısmetse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.