Şimdi Ara

## OCZ'den 4GB'lık Yeni Reaper CAS4 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ'den 4GB'lık Yeni Reaper CAS4 Bellek Kiti ##

Yüksek performanslı ve kaliteli bellek kitleri ile ülkemizde de ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan OCZ, her geçen gün yeni bir DDR-2 bellek kitini anons etmekte. Firma son olarak Reaper serisi dahilinde yer alan 4GB'lık yeni bellek kitini duyurdu. OCZ'nin yeni 4GB'lık kitinin sahip olduğu en önemli özelliği ise iddialı zamanlamaları. Zira ürün 4GB'lık bir kapasiteye sahip olmasının yanında 4-4-4-15 gibi segmentinde iddialı zamanlamalar ile gelmekte. 800MHz'de çalışan bellekler OCZ'nin Reaper serisi için hazırladığı soğutmaya da sahipler. 2x 2GB'lık bellek modüllerinden oluşan ve ömür boyu garanti ile sunulan bellekleri tam kapasite olarak kullanabilmek için 64-bit işletim sistemi kullanmanız gerektiğini de hatırlatalım.

• 4 gb lik kitler yavas yavas cıkmaya baçladı güzel.
  • 2x2

4 gb tek cıkarsınlarda görelim
  • zamanlama iyiymiş alınabilir bir ürün ama önce 64bit e geçmek gerek.
  • reaper serisi dediler aldık kullanıyoruz o kadar da iyi oc olmuyor. bence sadece şekilden ibaret
  • quote:

Orjinalden alıntı: asonket

reaper serisi dediler aldık kullanıyoruz o kadar da iyi oc olmuyor. bence sadece şekilden ibaret

hadi yaa bende senin yorumunu okuyana kadar tam tersini düşünüyordum.. demek ki herşey göründüğü gibi değil.. bunu söylediğin iyi oldu o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

zamanlama iyiymiş alınabilir bir ürün ama önce 64bit e geçmek gerek.

64 bit yazılımların ( oyunlarda dahil) durumu gözönünde tutulduğunda bu ramler ancak 5 yıla kadar anca alınır. 64 bit işlemci ve işletim sistemi desteği sözde çıkalı yıllar oluyor ama gel görki yazılımcılar kendilerini nadasa bırakmış durumdalar. Yazılımlar çıkana kadarda bu ramler 10-20 ytl ye düşer
  • quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

2x2

4 gb tek cıkarsınlarda görelim

isteyene var; fiyatından haberin var mı?
  • Umarım dediklerin DX10 için de olmaz..Pek ses seda yok 3-5 oyun dışında..Takriben 1 senedir dx10 kartlar piyasada hatta 2. nesilleri çıkacak yakında..Yine bu sitedeki bir habere göre de 8800GTS nin 320 mb lık versiyonu artık üretilmeyecekmiş..Bir tek dx10 oyun oynatmadan üretimden kalktı..Yazık..Haaaa world in conflict var..:)
    quote:

Orjinalden alıntı: someone74

quote:

Orjinalden alıntı: max975

zamanlama iyiymiş alınabilir bir ürün ama önce 64bit e geçmek gerek.

64 bit yazılımların ( oyunlarda dahil) durumu gözönünde tutulduğunda bu ramler ancak 5 yıla kadar anca alınır. 64 bit işlemci ve işletim sistemi desteği sözde çıkalı yıllar oluyor ama gel görki yazılımcılar kendilerini nadasa bırakmış durumdalar. Yazılımlar çıkana kadarda bu ramler 10-20 ytl ye düşer

• İlk 64 bit işlemci çıkalı 3 yıl oldu. Ortada 64 bit işletim sistemi var ama 32bit uygulamalar revaçta olduğu için kullanılamıyor.
    Yazılım tıkandı mı yoksa donanıma yatırım yapan firmalar yazılımı ihmal mi ettiler?
  • Yurtdışı yorumlarında ciddi bir oc potansiyeli yaşamış bir bellek türü değil. Çok azı çok iyi oc olmuş gerisi fos. DH bellek bölümünde de zamanlamaların çok büyük fark yaratmadığı konusundaki tartışmaları da okuyunca, gereksiz tüketim malından başka bir şey değil. 4gb olması vista kullanıcıları için bir avantaj, başka da bir nanesi yok.
  • 3 yıl mı..2002 civarlarında çıkmadı mı ya..ben askerden geldim amd athlon 64 3200+ aldım dı yıl 2003 temmuz...
    quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

İlk 64 bit işlemci çıkalı 3 yıl oldu. Ortada 64 bit işletim sistemi var ama 32bit uygulamalar revaçta olduğu için kullanılamıyor.
    Yazılım tıkandı mı yoksa donanıma yatırım yapan firmalar yazılımı ihmal mi ettiler?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.