Şimdi Ara

Iron Maiden Fan Club - Since 2007 © (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
2
Favori
17.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada kulube beni de eklerseniz sevinirim , saha içindeyim bende aldım bileti
  • Beyler mesela bileti 1 ay sonra alsam saha içi.sabah erkenden gidip sahne önünün en azından 3-5 sıra arkasına geçebilir myim ? yoksa bileti alma tarihine göre içeri giriş sırasımı var ?
  • sanmıyorum sıra olacağını kim önce kamp kurarsa konser günü o öne geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

quote:

Orijinalden alıntı: Edward Elric

Ben nicki değiştirdim, Red Wings'i Blue Exorcist yap.

yine değiştirmişsin oyuncak mı bu

Toplam 4 kere değiştirdim, daha da değiştirmem sanırım.
  • Clansman'i dinlemek isterdim ama setlistte yokmuş sanırım

ayrıca bir şey soracğaım.konserin ortasındayız.yerimizde güzel kaybetmek istemiyoruz.nereye işeyeceğiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 30 Mart 2013; 19:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Clansman'i dinlemek isterdim ama setlistte yokmuş sanırım

ayrıca bir şey soracğaım.konserin ortasındayız.yerimizde güzel kaybetmek istemiyoruz.nereye işeyeceğiz ?

benimde aklımı karıştıran soru bu şişemi götürecez yanımızda
  • valla meditasyon yapıp o gün işeme kavramını beynimden kaldırmayı düşünüyorum
  • Şu an hala para toplama aşamasındayım saha içinden almak için. sizce ne kadar vaktim var biletlerin bitme durumu varmı? ne zaman biter?
  • bu hafta içi sahne önüne çakıcam bileti. İkinci kez 3 metre uzaktan maiden izleyeceğim umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenoSLASHMen

Şu an hala para toplama aşamasındayım saha içinden almak için. sizce ne kadar vaktim var biletlerin bitme durumu varmı? ne zaman biter?

sahne içinin daha 1 ay ömrü olur ama sahne önü bu hafta bitebilir
  • quote:

Clansman'i dinlemek isterdim ama setlistte yokmuş sanırım

Bez bağla.

Pek su tüketmeyip, gelmemesi için dua edicem bende.

• bilet fiyatları ne öyle yaaa resmen kazık arkadaş
  • ben saha içi istiyorum zaten
  • Beyler yen1 saha içi ayakta yen2 saha içi ayakta var ne oluyor bunlar ? fark ne
  • quote:

Beyler yen1 saha içi ayakta yen2 saha içi ayakta var ne oluyor bunlar ? fark ne

beyler ?
  • dostum nickim değişti 45.sırayı günceller misin? :)
  • arkadaşlar konser hakkında sorularım var cevaplarsanız sevinirim.

saha içi mi iyidir tribün mü?

yanımda su bulundurmam gerekir mi gerekirse o suları nereye koyacağım konserde ? çantaya koy diyorlar sırtta çantayla konserin tadı çıkar mı?

konser tarihi yaklaştıkça bilet fiyatlarının ucuzlama veya pahalanma olasılığı var mı?

ucuzlama ihtimali varsa bekliyeyim mi? yoksa ne olur ne olmaz biletler tükenir mükenir diye alıyım mı bileti hemen?
  • Arkadaşlar artık çıldıracağım bana şu En Vivo! DVD'sindeki Behind The Beast belgeselinin türkçe altyazısını, Maiden England DVD'sindeki 12 Wasted Years ile başlayan kısmın türkçe altyazısını, Rock in Rio DVD'sindeki 2. diskin altyazısını bulsun biri 2 gündür arıyorum sonuç yok!!!

Olmazsa ingilizce de olur

EDIT: Beni de ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UpTheIrons -- 20 Nisan 2013; 18:35:10 >
  • benide yazıver

26 temmuzdaki konsere gidenler alıntı yaparlarsa veya pm atarlarsa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.