Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil
5 sn
10.289
Cevap
103
Favori
2.354.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.aydada sivilce geçmiyor artık nasıl bişeyse çözemedim.Sivilce geçse lekesi kalıcakta nerede o gunler
  • Yaş 27 oldu, çok aman aman değil ancak sırtımda sivilceler çıkıyordu. En son doktor bu tedaviyi önerdi. 11 gündür kullanıyorum, tepkiler bende baya hızlı başladı,

3.gün cildim ve dudaklarım kurumaya başladı. 11 günde aktif sivilceler kurumaya başladı. TEk sıkıntı alnımda bir acı var, sanırım alnım çok fazla kuruyor kremi sürünce baya bi kendimden geçiyorum acıdan dolayı...

2 aya biter diye tahmin ediyorum tedavim. Bakalım göreceğiz.. Baş ağrısı yapan var mı?
  • Bugun aknetrent tedavisine başladım. Yas 32 kilo 82. İlk hafta akşamları 4 kapsül (80 mg) ikinci haftayla birlikte sabah 3 kapsül akşamları 4 kapsül kullanmam gerektiği söylendi. Günde 140 mg a tekabül ediyor ki bu bana biraz abartili geldi. Burada 30 mg nin yan etkisine dayanamayan arkadaşlar olduğunu gordum. İçime kurt dustu. Yarin ilk iş doktoru arayıp dozdan emin olmak istiyorum. Benimle aynı dozlarda kullanan arkadaşlar oldu mu ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben gunde 40 mg alıyorum 20 sabah 20 aksam acayip bi halsizlik bitkinlik uykusuzluk mutsuzluk var 140 mg inanılmaz
  • abbet kullanıcısına yanıt
    ben 40 mg kullanıyorum günde sabah aksam 20 dayanılmaz halsizlik uykusuzluk unutkanlık mutsuzluk var 140 mg inanılmaz
  • Dozdan dolayı psikolojik olarak çok huzursuzum. Öyle abartılacak kadar da akne yok. Doktora henuz ulaşamadım. Ptesi ilk fırsatta kendisine ulaşmaya çalışacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.ayım bitti, bugün doktora son ay için gideceğim. Yüzüm pürüzsüz şu am fskat yanaklarımda izler var. Bakalım ne olcak

• Accutane içmeyin içirmeyin, yan etkileri kalıcı olabiliyor. Organ hasarı oluşabiliyor. Geri döndüremiyorsunuz.
    Masum bir ilaç değil!
    Roche bu ilaç yüzünden milyonlarca dolar tazminat ödemiştir.
    Bana bişey olmaz demeyin, accutane'a hayır deyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2 yıl önce tedavim bitmiş olmasına rağmen ciddi yan etkilerini hissettiğim ilaç. Evet sivilcem yok ama kulak çınlamam ve ciddi şekilde ereksiyon problemim var. Sabah ereksiyonu bile olmuyor. Üroloji ve endokrinolojiye gittim ama fayda yok. Şimdi kendi araştırmalarımla eski ereksiyonuma kavuşmak için türlü türlü ilaçlar deniyorum. Belki sağlığımla oynuyorum ama böyle yaşamaktansa..... sizin de başınıza aynı yan etki gelir mi bilemem, belki olasılığı %20 belki de %1 dir. İlla kullanacağım diyorsanız doktorunuza ereksiyon sorunu yaşamayacağınıza dair bi kağıt imzalatmak isteyin bakalım yanaşacak mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: pan_demonium

Yaklaşık 2 yıl önce tedavim bitmiş olmasına rağmen ciddi yan etkilerini hissettiğim ilaç. Evet sivilcem yok ama kulak çınlamam ve ciddi şekilde ereksiyon problemim var. Sabah ereksiyonu bile olmuyor. Üroloji ve endokrinolojiye gittim ama fayda yok. Şimdi kendi araştırmalarımla eski ereksiyonuma kavuşmak için türlü türlü ilaçlar deniyorum. Belki sağlığımla oynuyorum ama böyle yaşamaktansa..... sizin de başınıza aynı yan etki gelir mi bilemem, belki olasılığı %20 belki de %1 dir. İlla kullanacağım diyorsanız doktorunuza ereksiyon sorunu yaşamayacağınıza dair bi kağıt imzalatmak isteyin bakalım yanaşacak mı.

Merhaba , geçmiş olsun. Aramıza hoşgeldin şu an forumda cinsel ve kalici yan etkiler yaşayan 4. kişisiniz.
    Elimden geldigince pm den yardim etmeye calisacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream-Lord -- 13 Nisan 2016; 9:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pan_demonium

Yaklaşık 2 yıl önce tedavim bitmiş olmasına rağmen ciddi yan etkilerini hissettiğim ilaç. Evet sivilcem yok ama kulak çınlamam ve ciddi şekilde ereksiyon problemim var. Sabah ereksiyonu bile olmuyor. Üroloji ve endokrinolojiye gittim ama fayda yok. Şimdi kendi araştırmalarımla eski ereksiyonuma kavuşmak için türlü türlü ilaçlar deniyorum. Belki sağlığımla oynuyorum ama böyle yaşamaktansa..... sizin de başınıza aynı yan etki gelir mi bilemem, belki olasılığı %20 belki de %1 dir. İlla kullanacağım diyorsanız doktorunuza ereksiyon sorunu yaşamayacağınıza dair bi kağıt imzalatmak isteyin bakalım yanaşacak mı.

Geçmiş olsun kardeş, yaşamayan bilmez..
    Allah bu ilacı yazan doktorların bin belasını versin.

• L-Glutamine ve Probiyotik supplement kullanarak bir arkadasim accutane in yan etkilerini azaltmış. Sonunda tedaviyi buldum dedi , olayin bagirsaklari temizlemek ile alakali oldugunu soyluyor. 1.5 yildir yan etkisinin geçmemesi belki de bu yuzden kaynaklidir.
    @pan_demonium kullandiginiz ilaçlar neler acaba ?

• Dream-Lord kullanıcısına yanıt
    Ben probiyotik de kullandım, l-glutamine de.
    Benim için 2 yılda dramatik fark yaratan 2 şey oldu: 1.water fasting; yani 3 gün boyunca sadece su içtim. Otoimmün rahatsızlıkları için vücudu resetlemeye yarayan bir yöntem. Özellikle brain fog için çok iyi geldi.
    2. Spora başlamak. Gün aşırı spora gitmek çok iyi geliyor. Devam ediyorum.

• yaklaşık 5 ay 10 gün kullandım şuan üzerimdeki yan etkileri nedeniyle 2 gündür devam edemiyorum. son 5 gündür şiddetli derecede uyuma isteği ve halsizlik var günün her saatinde. her ne kadar uyusamda fayda etmiyor. sürekli beynimde ve midemde hafif bir uyuşukluk hissi mevcut yemek yedikten sonra yarım saat midem ağrıyor. belki 1 haftadır unutup multivitamin (içinde a vitaminide varmış sonradan farkettim) içtiğim içindir. ama şuan çok korkuyorum umarım önemli birşey yoktur pazartesi doktora gitmeyi düşünüyorum 1.5 ay önce tahlil yaptırmıştım en son. kolestrol biraz yüksek çıkmıştı sadece.

1 hafta pharmaton (a vitamini+diğer vitaminler içeriyor) kullanmamdan kaynaklı mı sizce yoksa kuruntu mu yapıyorum?

ayrıca sol yanağımda büyük iltihaplı bir sivilce çıkmış 5. aydayım iyice moralim bozuk.
  • 1.5 aydir kullaniyorum ilaci. Yaklasik 15-20 gundur yuzumde sanki ici yag dolu bir siskinlik gibi bisey var. Bu sorunu yasayan var mi? Baya da buyuk,ici dolu ve kizarik. İlaci kullanmaya baslamadan once de cikardi boyle bir sey ama cok buyuk degildi. Yardimci olacaklara simdiden tesekkurler.

• Kıl donmesinden dolayı doktor antibiyotık verdi roacctune ıle bırlıkte alsam sorun olurmu ? daha once boyle kullanan oldumu?
  • 4 aydır kullanıyorum. Sivilceler geçti fakat bir sürü iz var. Nasıl geçecek bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan123456

Ben sivilceler için kullanmistim fakat pek faydasini görememistim

Katılıyorum hocam hiç bir işe yaramıyor. İzmir kent hastanesindeki süslü bir cilt doktoru düzgünce cildime bile bakmadan, test istemeden yazıp geçti yağlanmayı azaltır kullan dedi. Tam 1 ay her gün isotrexin krem kullandım ben hiç faydasını görmedim hikaye bir ürün
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Benim kullanmadigim jel kalmadi hepsi yalan dolan, tek çare roaccutane.onuda 1 ay kullandiktan sonra kullandirtmadi doktor, tıp sivilcelerime çare bulamadi resmen 😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan123456

Benim kullanmadigim jel kalmadi hepsi yalan dolan, tek çare roaccutane.onuda 1 ay kullandiktan sonra kullandirtmadi doktor, tıp sivilcelerime çare bulamadi resmen 😂😂😂

Adapalen+ benzoil peroksit+ eritromisin kullan. Kısaca differin ve benzamycin. Sabah differini sür sadece. Akşam differini sür 1 dakika sonra benzamycin'i sür üstüne uyumadan önce. Bu 3 madde sinerjist olarak etki gösterir, çok etkili bir kombinasyon. Yüzünü çok irrite edebilir buna hazırlıklı ol, eğer irritasyon olmadan kullanabilirsen şanslısın.
    +
    Günlük 20 mg oral çinko al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mèrt -- 24 Nisan 2016; 21:14:45 >
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.