Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.345.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 saat aç kalman yeterli kardeşim ona göre hesap et :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknes1905

8 saat aç kalman yeterli kardeşim ona göre hesap et :D

Eyvallah kardeşim Sağolasın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ilacı kullanmaya 25 ekimde başladım, doktor 2 ay sonra kontrole gelmemi söyledi. Ayda 1 gitmem gerekmiyor mu ? Günde 40mg kullanıyorum, ayrıca fitnessa gidiyorum ve bel ağrılarım oluyor. Fitnessa devam etmemin bir sakıncası olur mu yoksa bırakmalı mıyım ?

• devlet hastanesine felan mı gittin, direk 40 mg neymiş yahu, ben doktora ilk ay gittim ve gene 2. ay gideceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

Ben ilacı kullanmaya 25 ekimde başladım, doktor 2 ay sonra kontrole gelmemi söyledi. Ayda 1 gitmem gerekmiyor mu ? Günde 40mg kullanıyorum, ayrıca fitnessa gidiyorum ve bel ağrılarım oluyor. Fitnessa devam etmemin bir sakıncası olur mu yoksa bırakmalı mıyım ?

Ben sahsen fitnessa ara verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtraJudical

devlet hastanesine felan mı gittin, direk 40 mg neymiş yahu, ben doktora ilk ay gittim ve gene 2. ay gideceğim.

Evet devlet hastanesi. Bana neden 2 ay sonra gel dedi anlamadım, kullanan çoğu kişi ilk ay sonunda gidiyor

@KaZooM

Ben bir süre daha devam edeceğim, şimdilik ağrılarım azaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Stormborn

quote:

Orijinalden alıntı: ExtraJudical

devlet hastanesine felan mı gittin, direk 40 mg neymiş yahu, ben doktora ilk ay gittim ve gene 2. ay gideceğim.

Evet devlet hastanesi. Bana neden 2 ay sonra gel dedi anlamadım, kullanan çoğu kişi ilk ay sonunda gidiyor

@KaZooM

Ben bir süre daha devam edeceğim, şimdilik ağrılarım azaldı

ağrıda ziyade doktor eti ve yumurtayı abartmamamı önerdi yoksa benim hiç ağrım yok
  • devlete hayatta gitmem ben, 3-4 sene önce gitmiştim hepsi başından savmaya yönelik bilgi veriyor. sağlık bu sonucta, özele gittigim zaman doktor oturup ne yapmam gerektigimi felan anlatıyor epey konuşuyor, zaten ilk ay yan etki felan görülürse doz düşürülüp-arttırılıyor, 2. ay gel demek sakıncalı durum.

belki ilac bazı kan seviyelerini yükseltti, bence başka bir hastaneye git ve ilacı kullandıgını söyle, kan tahlili yapılsın ona göre doktor dozunu düşürür veya arttırır.
  • Izler icin kullanan varmi

• Doktora gidiyorum siyah noktalar icin umarim yazar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isotrexin jel 30 g verdi doktor daha önce kullanan var mı ?
  • Arkadaşlar Merhaba ben küçük küçük ama yüzümün her tarafında olan sivilceler için muzdaripim salı günü doktora gidip kesinlikle roaccutane yazdiricam ancak bir kac sorum olacak cevap verirseniz sevinirim daha önce kullananlar için söylüyorum ;

1- ilk önce cogaltip sonra bitiren cins diyllar öyle mi gercekten ?

2- kendi cikardigi sivilceden yani hapi kullanmaya başladıktan sonra çıkan sivilceler de iz kalma sorunu oluyomus doğru mu?

3- Kullanirken kullandiktan sonra da yüzde hafif bir pembelik oluyormuş doğru mu ?

4- kullanacagim tum ilaçları kesin yan etkileri için belirledim simdiden. Dudak için Blistex yuz için bepanthen. Bunları kullandiniz mi ise yaradi mi?

5- son olarak pulllanma oluyomus sanırım bunu nasıl onleriz herhangi bir krem falan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpslnKCK

Arkadaşlar Merhaba ben küçük küçük ama yüzümün her tarafında olan sivilceler için muzdaripim salı günü doktora gidip kesinlikle roaccutane yazdiricam ancak bir kac sorum olacak cevap verirseniz sevinirim daha önce kullananlar için söylüyorum ;

1- ilk önce cogaltip sonra bitiren cins diyllar öyle mi gercekten ?

2- kendi cikardigi sivilceden yani hapi kullanmaya başladıktan sonra çıkan sivilceler de iz kalma sorunu oluyomus doğru mu?

3- Kullanirken kullandiktan sonra da yüzde hafif bir pembelik oluyormuş doğru mu ?

4- kullanacagim tum ilaçları kesin yan etkileri için belirledim simdiden. Dudak için Blistex yuz için bepanthen. Bunları kullandiniz mi ise yaradi mi?

5- son olarak pulllanma oluyomus sanırım bunu nasıl onleriz herhangi bir krem falan var mı ?

4. Gece körlüğü için ne belirledin? Geceleri dışarı çıkmazsın olur biter. Saç dökülmesi için ne belirledin. Onda da bioxin kullanırsın artık. Kulak çınlamasına ne belirledin? Alışırsın olur biter. IBS dedikleri bağırsak sorununa ne yapacaksın? Artık diyet yaparsın, abur cubur yemezsin olur biter. Artık güneş de yakacak, e ömür boyu güneş kremi taşırsın yanında.. Belki internettekiler gibi iktidarsızlık yaşarsan da sex yapmayıverirsin ömür boyu.. Bütün bunlar ilacı bırakınca ömür boyu yaşayabileceğin kalıcı hasarlar. Boşver, sivilcen olmayacak sonuçta..

• Saçlarım felaket hale geldi Kar yağıyormus gib kepek oldu 3 numaraya vurdurucam sanırım
  • İlacı 6 ay kullandım 5 aydır kullanmıyorum
    Yüzümde sivilce kalmadı ayda yılda 1 tane çıkıyor 2 3 gün sonra yok oluyor yüzünüz mayın tarlasına döndüyse geç kalmadan bu ilacı kullanın derim

İlaç etkisini 5. ve 6. aydan itibaren göstermeye başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 17 Kasım 2014; 16:39:44 >
  • Merhaba, 22'sinde 1 ayımı tamamlamış olacağım Zoretaninle. 23'ü pazar oluyor ve 24'ünde okulu asmak istiyorum yarım gün 1 Gün kullanmasam bir sorun yaratır mı ? Yoksa anında gideyim mi 23'ünde doktora ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

Merhaba, 22'sinde 1 ayımı tamamlamış olacağım Zoretaninle. 23'ü pazar oluyor ve 24'ünde okulu asmak istiyorum yarım gün 1 Gün kullanmasam bir sorun yaratır mı ? Yoksa anında gideyim mi 23'ünde doktora ?

Kardeşim roaccutane ssk karşılamadıgi için zoretanin alicam bende bugün başlıyorum hayırlısiyla yan etkileri falan nasıl düzelme var mı yüzünde ?

Kardeşim bu arada pazar günü devlet hastaneleri acik olmaz 24unde git doktordan sevk iste onu okula ver yarım günün izinli kısmına yazılir sıkıntı cikmaz

• Arkadaşlar bugün kan tahlili yaptırıcam roaccutane için kan tahlilinden önce sakız çiğnesem bişey olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpslnKCK

quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

Merhaba, 22'sinde 1 ayımı tamamlamış olacağım Zoretaninle. 23'ü pazar oluyor ve 24'ünde okulu asmak istiyorum yarım gün 1 Gün kullanmasam bir sorun yaratır mı ? Yoksa anında gideyim mi 23'ünde doktora ?

Kardeşim roaccutane ssk karşılamadıgi için zoretanin alicam bende bugün başlıyorum hayırlısiyla yan etkileri falan nasıl düzelme var mı yüzünde ?

Kardeşim bu arada pazar günü devlet hastaneleri acik olmaz 24unde git doktordan sevk iste onu okula ver yarım günün izinli kısmına yazılir sıkıntı cikmaz

Hocam yoklama sıkıntı değil ilaç sıkıntı yaratır mı diyorum yani aksarsa 1 gün

Yüzüm kurudu ciddi anlamda. Bazısı yaşlandırdı kötü diyor ben iyi diyorum ama. Yüzüm toparlandı aynı zamanda sivilceler dağıldı iğrenç bir görüntü oluşturmuyor kurular çünkü.
  • 10 ay düzenli kullandim şuan yüzüm temiz.

SORULARINIZ varsa cevaplarim

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.