Şimdi Ara

## OCZ'den 4GB'lık SLI Destekli DDR-2 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ'den 4GB'lık SLI Destekli DDR-2 Bellek Kiti ##

Overclock dostu bellekleri ile tanıdığımız OCZ, yeni bellek kitini duyurdu. Firmanın 4GB'lık yueni DDR-2 bellek kiti Nvidia'nın SLI sertifikasına da sahip. Yani nForce 600 serisi yonga seti ailesi ile kullanıldığında bellek kiti EPP desteğiyle çok daha iyi zamanlamalarla çalışabilmekte.

800MHz'de çalışan yeni DDR-2 bellek kitinin zamanlamaları ise 5-4-4-18 olarak belirlenmiş durumda. SLI-Ready XTC (Xtreme Thermal Convection) adlı OCZ'ye özel soğutma ile gelen bellek kiti ayrıca ömür boyu garanti ile satışa sunuluyor. 2x2GB'lık bellek kitinin fiyatı hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 10 Ekim 2007; 13:53:31 >

• 64 bitlik windows ve programlar yaygınlaşınca alırız bir tane..Şimdilik bir işe yaramaz fazla..
  • Zamanlamalar çok iyi değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Balbes!..

Zamanlamalar çok iyi değil.

+1 bende ilk okumaya başlarken herhalde bayağı iyidir diye düşündüm ama sonradan gördüm ki o kadar da iyi değerler değil.. ama desteklediği teknolojiyi de es geçmemek lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

64 bitlik windows ve programlar yaygınlaşınca alırız bir tane..Şimdilik bir işe yaramaz fazla..

yerinde yorum
  • şu an gereksiz bana ama timingler iyi değil biraz bekleyip vistaya geçildim mi alınır.
  • quote:

64 bitlik windows ve programlar yaygınlaşınca alırız bir tane..Şimdilik bir işe yaramaz fazla..

windows xp 64 bit editionda çalıştırılamaz mı yanılmıyorsam 1 terabyte a kadar destekliyor
  • Şirket için OCZ nin 2x2 GB lık vista upgrade kitlerinden 5 kit aldım. 4'ünü geri iade etmek zorunda kaldım. Sürekli sorun çıkarıyordu. OCZ' gibi kaliteli bir markadan hiç beklemediğim bir şey. Zaten geri dönme yüzdesi çok fazlaymış. 2 GB lık tek modüllerin ve de bunları destekleyen çipsetlerin biraz daha olgunlaşması gerek galiba, ya da benim sütten ağzım fena yandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Déaron

quote:

yerinde yorum

+1905
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.