Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.111
Cevap
50
Favori
1.636.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teoman bey yardımlarınız için çok teşekkür ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker9728

teoman bey yardımlarınız için çok teşekkür ederim...

rica ederim umarım işe yarar
  • Arkadaşlar daha önce de sormuştum.Amortisörlerin değişmesi gerekip gerekmediğini biz anlayabilirmiyiz?Saygılar.....
  • arkadaşlar benim 2001 model sx var. tüp taktırıcam ama hangisini taktırayım diye düşünüyorum. benim ev sahibi getir arabayı voltran takalım dedi.990ytl ye. eger beğenmezsen sökeriz.lavota takarız dedi.işçilik parası almam aradaki farkı ödersin dedi sadece.aradaki fark 610ytl. ne yapayım bilmiyorum. zavoliyi sordum onada 1850 ytl dediler. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. bu arada ben malatyadayım ve usta yönünden çok fazla seçenek yok. şimdiden teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seco55

arkadaşlar benim 2001 model sx var. tüp taktırıcam ama hangisini taktırayım diye düşünüyorum. benim ev sahibi getir arabayı voltran takalım dedi.990ytl ye. eger beğenmezsen sökeriz.lavota takarız dedi.işçilik parası almam aradaki farkı ödersin dedi sadece.aradaki fark 610ytl. ne yapayım bilmiyorum. zavoliyi sordum onada 1850 ytl dediler. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. bu arada ben malatyadayım ve usta yönünden çok fazla seçenek yok. şimdiden teşekkür ediyorum.

İstanbul Anadalu yakasında Bostancı sanayide Çetinsay oto da BRC taktırdım ve çok pişmanım. Keşke daha önce taktırsaymışım.
    BRC den şaşma arkadaşım, ne arıza lambası ne de başka bir şey. Kesinlikle tavsiye ediyorum sen de pişman olacaksın :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: seco55

arkadaşlar benim 2001 model sx var. tüp taktırıcam ama hangisini taktırayım diye düşünüyorum. benim ev sahibi getir arabayı voltran takalım dedi.990ytl ye. eger beğenmezsen sökeriz.lavota takarız dedi.işçilik parası almam aradaki farkı ödersin dedi sadece.aradaki fark 610ytl. ne yapayım bilmiyorum. zavoliyi sordum onada 1850 ytl dediler. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. bu arada ben malatyadayım ve usta yönünden çok fazla seçenek yok. şimdiden teşekkür ediyorum.

benim aracımda 2000 model sx tatarini taktırdım en küçük bir sorunla karşılaşmadım ne aracın istop etmesi nede başka birşey. brc kullanan arkadaşlarımda var. taktırabilirsen tatarini veya brc öneririm diğer markalara hiç bulaşma bir kez taktır adam gibi olsun. söküp taktırmakla uğraşma boşuna. kolay gelsin
  • arkadaşlar merhaba

bravasına ses sistemi taktıran varmı aramızda acaba teyb hoparlörleri değişen varsa bilgi verebilirmi sistem olarak ne kurdunuz nasıl ses alıyorsunuz .....
  • mrb arkadaşlar bende hafta sonu 2001 brava aldım bu arbayı bukadar güzel ve seri oldugunu hiç bilmiyordum... fakat arbayı aldıgımda herhangibi ses yoktu fakat benzin deposundan ses geliyor şuan. arabın içindende cok net duyuluyor ve beni rahaysız etmeye basladı sanırım benzin pompasında arıza var diye tahmin ediyorum. arbanın içindede sanki kalarifer calışıyormuş gibi ses yapıyor. basına böyle bir iş gelen vamrı acba? ve maliyeti nekadarsır sizce? ilğiniz için şimdiden teşekkürler.
  • Amortisörlerin değişmesi gerektiğini şöyle farkettim; araba yoldaki küçük kasisler çukurlar yada asfalt yamalarından geçerken arka tarafı fazla gürültü yaptı ustaya götürdüm arabayı kaldırdı baktı sonra test etti ve amortisörlerin ömrü dolmuş dedi. Bende ona göre değişmesi gerekiyor diye düşündüğm ama helezonların oradaki bi parçayı yağladı bi kaç şey daha yaptı ama anlamadım sonra ses kesildi ama yinede değiştirmem gerektiğini söyledi usta
  • quote:

Orjinalden alıntı: fiat2001brava

Amortisörlerin değişmesi gerektiğini şöyle farkettim; araba yoldaki küçük kasisler çukurlar yada asfalt yamalarından geçerken arka tarafı fazla gürültü yaptı ustaya götürdüm arabayı kaldırdı baktı sonra test etti ve amortisörlerin ömrü dolmuş dedi. Bende ona göre değişmesi gerekiyor diye düşündüğm ama helezonların oradaki bi parçayı yağladı bi kaç şey daha yaptı ama anlamadım sonra ses kesildi ama yinede değiştirmem gerektiğini söyledi usta

Teşekkür ederim dostum.Benim arabanın sağ arka kapı tarafından ses gelmeye başladı.asfalt yolda problem yok fakat dedğin gibi pürüzlü bir yoldan geçince ses geliyor.o yüzden sormuştum.ilgilendiğin için teşekkür ederim.yakında servise götürcem.bakalım problem bendede amortisörlerdenmi kaynaklı yoksa gevşeyen plastik aksammı?tekrardan sağolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutsuz4

mrb arkadaşlar bende hafta sonu 2001 brava aldım bu arbayı bukadar güzel ve seri oldugunu hiç bilmiyordum... fakat arbayı aldıgımda herhangibi ses yoktu fakat benzin deposundan ses geliyor şuan. arabın içindende cok net duyuluyor ve beni rahaysız etmeye basladı sanırım benzin pompasında arıza var diye tahmin ediyorum. arbanın içindede sanki kalarifer calışıyormuş gibi ses yapıyor. basına böyle bir iş gelen vamrı acba? ve maliyeti nekadarsır sizce? ilğiniz için şimdiden teşekkürler.

eğer anlattığınız gibi ise dediğiniz ses benzin pompasından geliyorsa,benzin pompanızın ömrü dolmaya başlamıştır.bizim araçlarda çeyrek deponun altında benzinle kullanmak benzin pompasının arıza yapmasına neden oluyor.şimdi iki seçeneğin var. birincisi böyle binersin ama 5 km ama 500 km belki daha fazla bilemeyiz tabi onu bir gün kontağı açarsın araba çalışmaz ve dediğin seside duymazsın o zaman pompanın tam anlamıyla arıza yaptığı andır aracı çekerek tamirciye götürürsün tabi dağın başında kalmadıysan. ikinci seçenekde işin ehli ustaya aracı gösterip ustanda pompan arıza yapmak üzere derse hemen yenisi ile değiştirmen olacaktır.fiyat konusu benzin pompası arızasında illere göre servis yada tanıdık ustaya göre değişiyo ben bu arızayı yaşayanlardan 450ytl ile 600 ytl arasında para harcadıklarını duymuştum.Umarım en az maliyetle arızayı giderirsiniz

unutmadan eğer kesin benzin pompanız değişecekse orjinal alın,yan sanayi takıp 1,5-2 sene sonra aynı arızayı yaşayanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkarizma -- 6 Mayıs 2008; 20:01:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonkarizma

quote:

mrb arkadaşlar bende hafta sonu 2001 brava aldım bu arbayı bukadar güzel ve seri oldugunu hiç bilmiyordum... fakat arbayı aldıgımda herhangibi ses yoktu fakat benzin deposundan ses geliyor şuan. arabın içindende cok net duyuluyor ve beni rahaysız etmeye basladı sanırım benzin pompasında arıza var diye tahmin ediyorum. arbanın içindede sanki kalarifer calışıyormuş gibi ses yapıyor. basına böyle bir iş gelen vamrı acba? ve maliyeti nekadarsır sizce? ilğiniz için şimdiden teşekkürler.

eğer anlattığınız gibi ise dediğiniz ses benzin pompasından geliyorsa,benzin pompanızın ömrü dolmaya başlamıştır.bizim araçlarda çeyrek deponun altında benzinle kullanmak benzin pompasının arıza yapmasına neden oluyor.şimdi iki seçeneğin var. birincisi böyle binersin ama 5 km ama 500 km belki daha fazla bilemeyiz tabi onu bir gün kontağı açarsın araba çalışmaz ve dediğin seside duymazsın o zaman pompanın tam anlamıyla arıza yaptığı andır aracı çekerek tamirciye götürürsün tabi dağın başında kalmadıysan. ikinci seçenekde işin ehli ustaya aracı gösterip ustanda pompan arıza yapmak üzere derse hemen yenisi ile değiştirmen olacaktır.fiyat konusu benzin pompası arızasında illere göre servis yada tanıdık ustaya göre değişiyo ben bu arızayı yaşayanlardan 450ytl ile 600 ytl arasında para harcadıklarını duymuştum.Umarım en az maliyetle arızayı giderirsiniz

unutmadan eğer kesin benzin pompanız değişecekse orjinal alın,yan sanayi takıp 1,5-2 sene sonra aynı arızayı yaşayanlar var

sonkarizma hocam ilğiniz için teşkkürler.. peki ben araca lpg taktırsam bi değişiklik olurmu araba calıştıktan sonra lpg de benzin pompasını devresen cıkartmıyormu? en kısazamanda sanaiye giderim arbayı daha üstüme almadan masraf cıktı desenizya :(
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sonkarizma

quote:

sonkarizma hocam ilğiniz için teşkkürler.. peki ben araca lpg taktırsam bi değişiklik olurmu araba calıştıktan sonra lpg de benzin pompasını devresen cıkartmıyormu? en kısazamanda sanaiye giderim arbayı daha üstüme almadan masraf cıktı desenizya :(

sıralı sistem lpg lerde araç ısınana kadar beli bir km benzinde çalışıyor araba, sen mesela akşam evinin önüne park ettin. ama sabah motor soğuk olacağı için bir süre benzinde çalışacaktır ve seninde tam o sırada pompan tamamen arızalınırsa bir daha çalıştıramazsın
  • mrb arkadaşlar bugun servise gittim ve arabdaki benzin pompasını değişmesini söyledi ve 500 ytl gibi bir masraf cıkarttı ..bende direkt olarak sanaiye gittim ve servisten ayrılma bi usta nın yanı sadece pompanın değişe bilecegini ve 150 ytl ye yapabilecegini söyledi bende gittim brava için bitane 3 barlık bir benzzin pomopası aldım ve yarın kendim değiştirecegim eger becere bilirsem az cok bu işlerin içinden geldik bizde:) eger başarılı olursam fotograf larını cekebilirsem buraka koyarım basına gelenler 500 ytl vermekten kurtulur en azından...
  • arkadaşlar bravalardaki orjinal radyo teyp çok can sıkıcı, bunu sökmek mümkünmü? sırf bu radyo teyp yuzunden arabadan soğuyorum.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: le50

arkadaşlar bravalardaki orjinal radyo teyp çok can sıkıcı, bunu sökmek mümkünmü? sırf bu radyo teyp yuzunden arabadan soğuyorum.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hocam sökülüyor fakat yeri boş kalınca kötü duruyor ben arkaya 300 waatlık 2 kolon taktım fakat ön kapılardaki hop. patlak haftasonuda onlarıda zödümmü tamadır..
  • arkadaşım cevap için sağol. yeri boş kalınca kötü oluyor derken iz filan mı oluyor. bazı bravolara cd player takanlar gördüm. bide italyan yapımlarında teyp yeri farklı galiba? söküp cd player takan bi arkadaş foto koyarsa çok sevinirim:)
  • satılık brava resimlerine bak ben bikaçında görmüştüm fakat kötü duruyor yani yuvası büyük sen oraya ufak bi teyp koyunca görüntü bozcu oluyor bi anfi al kendine daha ii olur bence
    quote:

arkadaşım cevap için sağol. yeri boş kalınca kötü oluyor derken iz filan mı oluyor. bazı bravolara cd player takanlar gördüm. bide italyan yapımlarında teyp yeri farklı galiba? söküp cd player takan bi arkadaş foto koyarsa çok sevinirim:)

• bu italyan yapımı bi araçmış. acaba orjinalimi böyle, yoksa bu çıkartılmış halimi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le50 -- 10 Mayıs 2008; 10:19:42 >
  • quote:

bu italyan yapımı bi araçmış. acaba orjinalimi böyle, yoksa bu çıkartılmış halimi arkadaşlar?

orjinal değil,çıkarılmış hali.Böyle bir görüntü istemiyor ve parayada kıyacaksan indashler var hatta diğer araçlara nazaran daha iyi uyumlu olmakta.Modifikasyon == Para demek,tercih senin..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.