Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (1198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.111
Cevap
50
Favori
1.636.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler 2000 model brava 1.6 sx araç aldım.(6 ay oldu alalı.) Aracım trafikte hararet artıyor, bazen durduk yerede artabiliyor. Arttığı zaman bakıyorum fan çalışmıyor. Ama servise gittiğimde fan açtı. Yani bazen açıyor, bazen açıyor herhalde. Termostat da arızalı büyük ihtimal, hareketin yükselmesinin termostatla bir ilgisi var mıdır? Daha önceden bu sorunla karşılaşan oldu mu? Arabadan sırf bu yüzden soğudum, bir sorunu çözemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justin carter

İyi günler 2000 model brava 1.6 sx araç aldım.(6 ay oldu alalı.) Aracım trafikte hararet artıyor, bazen durduk yerede artabiliyor. Arttığı zaman bakıyorum fan çalışmıyor. Ama servise gittiğimde fan açtı. Yani bazen açıyor, bazen açıyor herhalde. Termostat da arızalı büyük ihtimal, hareketin yükselmesinin termostatla bir ilgisi var mıdır? Daha önceden bu sorunla karşılaşan oldu mu? Arabadan sırf bu yüzden soğudum, bir sorunu çözemedim.

Sorununuz buyuk ihtumal gosterge panelinde.. elektrikciye aase jablosunu kontrol ettirin.. benimkide fan acinca hararet yukseltio.. bende onun sase kablosunu kontrol ettirecegim...

• Arkadaşlar merhaba, benim 2001 bravanın farlarının nasıl söküldüğünü tarif edebilecek biri var mı acaba? Resimli olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler..
  • takdogan kullanıcısına yanıt
    Kardeş kısa zamanda ustaya göster, viraj içinde bozuk zeminde yapıyorsa arka amortisörden olabilir, önleri uygun almışsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar brava için orijinal paspas bulmak mümkün değil.Orijinal ölçülerde paspas tavsiye edebilir misiniz?Nette kesilebilir paspaslar çıkıyor sürekli ben özel olarak brava/marea için üretilmiş kauçuk paspas arıyorum.Ayrıca elinde brava orijinal jant kapak takımı mevcutsa alabilirim.
  • Arkadaşlar fiat bravo 2002model aracım var orjinal teyp arıyorum elinde olan varsa yazabilir mi ?
  • efsanea_06 kullanıcısına yanıt
    Bende yeni bauhaustan aldım makasla kesince oldu biraz pahalı ama kokmuyor
  • recep0618 R kullanıcısına yanıt
    Farı sökmek çok basit farın üstündeki civatayı sök sonra diğer fara doğru kuvvetlice çek
  • 2010 model Fiat 1.4 T-Jet için LPG taktırmayı önerir misiniz? Taktırmayı düşündüğüm usta MTM ve ROMANO önerdi.
  • Fiat Brava farı söktüm camını ısı tabancası yardımıyla 5-10 dk içerisinde çıkarttım hafif nemli bezle iyice temizledim taktım çok iyi oldu

SAKIN REFLEKTÖRLERİ CAMSİL İLE SİLMEYİN BOYASINI ÇIKARTIYO ÇOK KÖTÜ OLUYO ben denedim

bir de Osram Night Breaker Unlimited H1 ampul aldım (gittigidiyorda 45tl) uğraştığıma değdi gayet güzel aydınlatma sağladım. Xenon fara ihtiyacım kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep0618

Fiat Brava farı söktüm camını ısı tabancası yardımıyla 5-10 dk içerisinde çıkarttım hafif nemli bezle iyice temizledim taktım çok iyi oldu

SAKIN REFLEKTÖRLERİ CAMSİL İLE SİLMEYİN BOYASINI ÇIKARTIYO ÇOK KÖTÜ OLUYO ben denedim

bir de Osram Night Breaker Unlimited H1 ampul aldım (gittigidiyorda 45tl) uğraştığıma değdi gayet güzel aydınlatma sağladım. Xenon fara ihtiyacım kalmadı.

Reflektörleri ne ile temizlememizi tavsiye edersiniz?Yapıştırırken hangi ürünü kullandınız?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2000-fiat-brava-1.6-sx-h-b-150000km-lpg-temiz-199785313/detay

arkadaşlar bu arabaya niyetlendim...

muhtelif yerlerinde boya varmış, 3 kazası görünüyor fiyat yazmıyor yanlız ve kilometre de orjinal duruyor...

var mıdır düşüncesi olan acaba?
  • sx lerde abs yok yanlış yazmışlar sanırım.3 kazası nedir onuda belirtselermiş iyimiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: takdogan

sx lerde abs yok yanlış yazmışlar sanırım.3 kazası nedir onuda belirtselermiş iyimiş.

valla abs opsiyonel olarak olabiliyormuş sanırım internette araştırırken denk gelmiştim daha gidip arabayı görmedim, haftasonuna kısmetse...

bir de kazaları trmer'den mesajla öğrendim 2010-11 yıllarında olmuş...

motorunda falan herhangi bir sıkıntı olmadığı dendi, bi ustaya da götürürüz gerçi...

bir de ekstra olarak şurasına da burasına da bakın diyeceğiniz yerleri falan var mı??

abs için ekleme:

http://forum.donanimhaber.com/m_85703597/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 6 Mart 2015; 11:52:26 >
  • Arkadaşlar fiat bravo 2002model aracım var orjinal teyp arıyorum elinde olan varsa yazabilir mi ?
    Beyler orjinal teyp lazım satan var mıdır ?
  • efsanea_06 kullanıcısına yanıt
    Reflektörleri nemli temiz bezle temizlemek gerekiyor kimyasal bozuyor. Far camını çıkartırken yaptığım gibi takarken de kenarlarındaki silikonlarını ısıtıp camı yerine oturttum sonra sıcak silikonla etrafından bi tur geçtim gayet sağlam oldu.
  • Brava2000. Uzaktan kumanda ile kapılar kilitlenmiyor, açılmıyor. Kumandanın ışığı yanıyor, alarm sesi de geliyor ama kilitlenmiyor, açılmıyor. Manüel olarak kilitlemek zorunda kalıyorum. Bu sorunla karşılaşan var mı?

• Gaz kelebeğini değiştirecem ancak sanırım tekrar programlanması falan gerekiyormuş, istanbul avrupa yakasında iyi bir usta varmı bu araçlardan anlayan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

Gaz kelebeğini değiştirecem ancak sanırım tekrar programlanması falan gerekiyormuş, istanbul avrupa yakasında iyi bir usta varmı bu araçlardan anlayan ?

Yukarı
  • 
Sayfa: önceki 11961197119811991200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.