Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (1066. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.111
Cevap
50
Favori
1.636.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 97 model 190.000 tüpsüz komple boyalı değişensiz abs klima airbag Bravo mu 2 gün önce sattım.
    Aracın yakıtı illallah ettirdi son zamlarla 70 kuruş yakıyordu resmen 15lt falan en büyük etken bu oldu.
    9600 bıraktım aracı kurtuldum.

Şimdi uno tipo tarzında parçası ucuz az yakan 1.4 bir araç bakıyorum.
  • bu fun ölmüş beyler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MesutGLS -- 29 Nisan 2012; 11:51:45 >
  • Kazasız, belasız iyi günlerde kullan arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede 60

Kazasız, belasız iyi günlerde kullan arkadaşım.

Sağolasın hocam..Allah cümlemizi korusun.
  • harbiden topic ölmüş:)))kimse cevap vermior.kapı kolları nikel kaplama falan yada çare dedik kimseden tık yok.Beyler bnm araba benzinde çalışmıor nedense bilmiorum artık o kontağı çtığımda zızzzz die gelen seste gelmior pompamı gitti acaba...ayvayı yedim gibime geliyor korkuyorum yarın sanayiye gitcem...moralman çökertti beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci85

Arkadaşlar selamın aleyküm ya bravamın kapı kolları yamalı eşşek gibi oldu biliyorsunuz kronik sorun...güneşten dolayı çatladı.Ya yenisi çok pahalı 80 tl gibi bi rakam bizim araçlara krom kaplamada bulamadım.Bulabilen varmı yada çözüm önerebilecek olan.Allah rızası için çok cins duruyor ya bıktım valla...YARDIM

KROM KAPI KOLU YOKTU GEÇEN SENEYE KADAR, ŞİMDİDE OLDUĞUNU SANMIYORUM, YUMUŞAK KAPLAMA SOYULDUYSA SICAK SU VE BEZLE KAPLAMAYI TEMİZLEYEBİLİRSİN ALTI SERT PLASTİK. SONRA KAPI KOLLARINI BOYATMAK MANTIKLI YADA ÇIKMAACIDAN SORMALISIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_h_fb

merhaba arkadaşlar. benim 2001 bravo sx var. kapı kolları soyuldu kötü duruyor ve yolcu tarafının kapısı zor açılıyor. acaba brava ya da marea ile kapı kolları aynı mı?

EVET KOLLAR AYNI, WD 40 İLE YAĞLARSAN FAYDASI OLUR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

quote:

Orijinalden alıntı: simyaci85

Arkadaşlar selamın aleyküm ya bravamın kapı kolları yamalı eşşek gibi oldu biliyorsunuz kronik sorun...güneşten dolayı çatladı.Ya yenisi çok pahalı 80 tl gibi bi rakam bizim araçlara krom kaplamada bulamadım.Bulabilen varmı yada çözüm önerebilecek olan.Allah rızası için çok cins duruyor ya bıktım valla...YARDIM

KROM KAPI KOLU YOKTU GEÇEN SENEYE KADAR, ŞİMDİDE OLDUĞUNU SANMIYORUM, YUMUŞAK KAPLAMA SOYULDUYSA SICAK SU VE BEZLE KAPLAMAYI TEMİZLEYEBİLİRSİN ALTI SERT PLASTİK. SONRA KAPI KOLLARINI BOYATMAK MANTIKLI YADA ÇIKMAACIDAN SORMALISIN.

valla çıkmacıları falan hiç zorlamıcam.bi aralar birileri alfanınmı bi arabanın uyuyor falan demişlerdi krom için.neyse.peki bu benzinde çalışmama olayı nolcak bakalım zızzzz sesi gitti araba çalışmıo.büyük ihtimalle pompa gibime geliyor ve bu beni korkutuyor.pompanın tamiri varmı acep:)))
  • Evet alfayla uyumlu parçalarımız var, alfadan alıp bravo ya takan var ama hangi alfanın uyumlu birz araştırmak lazım.
    örneğin

• beyler dün bir sorunla karşılaştım daha doğrusu sorun mu bilmiyorum..60 Km civarı bişey gittim. ve seyir halinde iken arada bir 4lüler yanıp söndü..bazen sönmedi kumandadan kapattım..bu bir sorun başlangıcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutGLS

beyler dün bir sorunla karşılaştım daha doğrusu sorun mu bilmiyorum..60 Km civarı bişey gittim. ve seyir halinde iken arada bir 4lüler yanıp söndü..bazen sönmedi kumandadan kapattım..bu bir sorun başlangıcı olabilir mi ?

gösterge panelindeki ışıklar yanmadığı sürece sıkıntı yok bence.
  • quote:

quote:

beyler dün bir sorunla karşılaştım daha doğrusu sorun mu bilmiyorum..60 Km civarı bişey gittim. ve seyir halinde iken arada bir 4lüler yanıp söndü..bazen sönmedi kumandadan kapattım..bu bir sorun başlangıcı olabilir mi ?

teşekkürler ilk önce..

4lülerin yanıp sönmesiyle ilgili acaba başka bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MesutGLS -- 1 Mayıs 2012; 13:13:41 >
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler ilk önce..

sigortalarını kontrol et önce benim de başıma aracı ilk aldığımda benzeri bir sorun gelmişti yolda giderken birden farlar sönüyor gösterge paneli komple gidiyor sinyaller çalışmıyordu 1-2 uğraştıktan sonra 1 tane sigortanın gevşek olduğunu buldu usta değiştirdi o gün bugündür bi sorun olmadı bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: volsoft

quote:

quote:

quote:

teşekkürler ilk önce..

sigortalarını kontrol et önce benim de başıma aracı ilk aldığımda benzeri bir sorun gelmişti yolda giderken birden farlar sönüyor gösterge paneli komple gidiyor sinyaller çalışmıyordu 1-2 uğraştıktan sonra 1 tane sigortanın gevşek olduğunu buldu usta değiştirdi o gün bugündür bi sorun olmadı bende

teşekkür ederim..büyük bir şey değil heralde..ustaya gider baktırırım bi ara :)
  • nikelajlı kapı kolu hakkında Bravo/brava/marea/ Dış Kapı Kolu nikelajlı orjinal

• sizarkadaşlar merhaba
    bende 1998 model 1.6 sx fiat marea var boş kasa klima abs yok aracımda 2 parça değişen tavan hariç boya var ufak tefek kazAsı varmış baktırdık 231.000 km de 12.000 tl istyorum
    bide 1997 model 2.0 glx otomatik mondeo var 160.000 km de adam 12.000 istiyo aradı başa baş yapalım dedi tamam bakalım araçlara dedim akşam 8 de buluştuk araba hoş temiz çelik jant zenon far abs airbag klima esp vsvs full bu araçta değişen kaza yok tavan hariç boyalı ama güneş yanığı var tavanda ve bagajda atiker marka lpg li 250 km ye 55 tl yaktı diyor öyle ise bnm araçla aynı yakıyor..
    sizce alınırmı kulanan varmı takası yapmalımıyım konforuna diyecek yok zaten
    siz marea brava bravo sahipleri siz olsaydınızz yaparmıyıdınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitece06

sizarkadaşlar merhaba
    bende 1998 model 1.6 sx fiat marea var boş kasa klima abs yok aracımda 2 parça değişen tavan hariç boya var ufak tefek kazAsı varmış baktırdık 231.000 km de 12.000 tl istyorum
    bide 1997 model 2.0 glx otomatik mondeo var 160.000 km de adam 12.000 istiyo aradı başa baş yapalım dedi tamam bakalım araçlara dedim akşam 8 de buluştuk araba hoş temiz çelik jant zenon far abs airbag klima esp vsvs full bu araçta değişen kaza yok tavan hariç boyalı ama güneş yanığı var tavanda ve bagajda atiker marka lpg li 250 km ye 55 tl yaktı diyor öyle ise bnm araçla aynı yakıyor..

boş kasa veriyon dolu kasa alıyon..seninki boyalı onunkide..onunda kazası vardır seninknnde..her şey eşit..ki ford daha sağlamdır.otomatikte sorun yoksa ben olsam alırdım..
  • quote:

quote:

sizarkadaşlar merhaba

boş kasa veriyon dolu kasa alıyon..seninki boyalı onunkide..onunda kazası vardır seninknnde..her şey eşit..ki ford daha sağlamdır.otomatikte sorun yoksa ben olsam alırdım..

kardeş öyle ama otomatik çok yakar parçası pahalı diyolar biliyorum kararsızım ama full bi araç konforlu vsvsv
  • quote:

quote:

quote:

sizarkadaşlar merhaba

kardeş öyle ama otomatik çok yakar parçası pahalı diyolar biliyorum kararsızım ama full bi araç konforlu vsvsv

abicim sanki marea az yakıyor :)) hem arac 160binde..
  • Arkadaslar daha önce konusu oldumu bilmem ama marea yada brava ya mügen tipi cam rüzgarlık taktıran yada etrafında kullanan varmı? ank içi bu konuda bana yardımcı olacak bırısı varsa oda olur.aracım brava 2001 model ve cam rüzgarlık bulamıyorum. beni yönlendirecek arkadasların msjlarını bekliyorm.
  • 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.