Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.112
Cevap
50
Favori
1.636.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MANİSA MERKEZDE BRAVA KULLANICILARI VARSA TANIŞIP FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNMAYI İSTERİM.BENDE MERKEZDENIM....
  • Arkadaşalar kimse soruma cevap vermemiş yardımcı olabilcek birileri varmı acaba ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankaralım06

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır formu takip ediyorum aranıza katılmak yeni nasip oldu umarım benide aranıza kabul ederiniz, benimde 2000 model 90000 de olan beyaz bir bravam var arabamı çok seviyorum ama bir sorunum var arabamın devir saati yukarı çıkıyor (40000) aşagı iniyor istop ediyor sabit durmuyor geçenlerde bir ustaya götürdüm oldu dedi 2 hafta düzenli çalıştı tekrar aynı sorunu yaşıyorum Ankara da bildiginiz bu işi çözebilecek bir ustamız varmı çok sevdiğim arabama gıcık oluyorum bu arızayı yaptıramadığım için cevaplarınızı bekliyorum

ankaralım bu sorun hemen hemen bütün fiat brava/o'larda var, rolanti motorundan kaynaklanan bir sıkıntı bu, bende de aynısını yapıyor ama stop etme gibi fazla değil, rolanti motorunu ve boğaz kelebeğini temizlettiriyorum üç ay sorunsu biniyorum üç ay sonra tekrar rolanti dans ediyor, motoru değiştirsen bile bu seferde kelebeği sürekli temizlettirmen gerekiyor yine aynı şeye geliyor bende motoru değiştirmedim üç-dört ayda bi kelebeği ve motoru ustama temizlettiriyorum.
  • resimlere devam:

• .

• ..

• takdoğan ben manisa somadanım ama ailem manisada olduğu için çok sık gelip gidiyorum. uygun bir zamanda buluşabiliriz...
  • ...

• ..

• .

• quote:

Orjinalden alıntı: ilker9728

takdoğan ben manisa somadanım ama ailem manisada olduğu için çok sık gelip gidiyorum. uygun bir zamanda buluşabiliriz...

ilker ben de buluşup tanışmayı isterim hem tanışmış oluruz hemde az çok bilgi paylaşırız.yolun düşerse evim malta tarfında.iş ortaolçeklide....
  • arkadaşlar tekrar merhaba 1 aya yakın zamandır yoktum artık bende bir bravo kullanıcısıyım 98 otm
    bir sorum olacak direk hava filtresi uygulaması nasıl bir işlem gerektiriyor ?
    ve bu işlemin zararı varmı zaten stock halde iyi olan motor sesini biraz daha arttırmak istiyorum abartı olmayacak şekilde, hava filtresi dışında nasıl bir yöntemle ses alabilirim
    teşekkürler
  • HÜSEYİN HOCAM BU NİKELAJ KAPLAMA İŞİNİ NORMAL NİKELAJ KAPLAMA YAPANLAR YAPABİLİRMİ. BEN Bİ KAÇ YERE SORDUM SADECE DEMİR KAPLAMASI YAPIYOLAR. PLASTİĞİ YAPMIYOLAR. Bİ BU İŞİN MALİYETİ NEKADARA ÇIKTI. AZ ÇOK Bİ FİKİR VEREBİLİRMİSİN. YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM BENİM ACİLEN BU İŞE BİR ÇÖZÜM BILMAM LAZIMMMMM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rüzgar55

HÜSEYİN HOCAM BU NİKELAJ KAPLAMA İŞİNİ NORMAL NİKELAJ KAPLAMA YAPANLAR YAPABİLİRMİ. BEN Bİ KAÇ YERE SORDUM SADECE DEMİR KAPLAMASI YAPIYOLAR. PLASTİĞİ YAPMIYOLAR. Bİ BU İŞİN MALİYETİ NEKADARA ÇIKTI. AZ ÇOK Bİ FİKİR VEREBİLİRMİSİN. YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM BENİM ACİLEN BU İŞE BİR ÇÖZÜM BILMAM LAZIMMMMM.

valla manısa desenız bir arkadaş var farklı bir iş yapıyor ama bunuda yapabilir...
  • soruma cevap gelmiş gelmemiş çok ta önemli değil ama zannediyorum ki forumu takip eden çok az kişi var
  • aslında sadece brava için kurulmuş bi site olsa bilgi paylaşaımı çok olabilir burada takip eden çok az..yinede herkez bilgisini paylaşmaya çalışıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: variationsonathemeof

arkadaşlar tekrar merhaba 1 aya yakın zamandır yoktum artık bende bir bravo kullanıcısıyım 98 otm
    bir sorum olacak direk hava filtresi uygulaması nasıl bir işlem gerektiriyor ?
    ve bu işlemin zararı varmı zaten stock halde iyi olan motor sesini biraz daha arttırmak istiyorum abartı olmayacak şekilde, hava filtresi dışında nasıl bir yöntemle ses alabilirim
    teşekkürler

bir çok 1,6 brava,bravo,marea,sıena,palıo da açık hava filtresi ve performans son susturucu kullanılıyo ve muhteşem bir ses alınıyo.açık tip performans filtre kiti pipercross viperkit yada K&N kit,birde kaliteli bir susturucuyla güzel ses alırsın.ama bu işlemler sonucunda yakıt tüketim artacaktır,hatta sırf arabandan çıkacak muhteşem kükremeyi duyabilmek için daha çok gaza basacak ve yakıt tüketiminde buna paralel artacaktır(ama çıkan ses değer) :)
  • klimasından koku gelenlere buna bir bakmalarını tavsiye ederim

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=26029&productid=otm351112

•  ...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::...
  • quote:

Orjinalden alıntı: miyidogan

Merhaba,

İzmirde Brava ELX arıyorum, temiz ve az km li. Aracını satmayı düşünen var mı?

Teşekkürler.

ben satıyorum arkadaşım bravamı ilgilenirsen bu linkten bakabilirsin görüşmek üzere. araç çok temiz süper masrafsız brava elx bornova dayım görmeye değer bir araç. fiyatta bişeyler yaparız.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.