Şimdi Ara

## Nvidia'dan Yeni Sürücü: ForceWare 163.75 Beta ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Nvidia'dan Yeni Sürücü: ForceWare 163.75 Beta ##

Nvidia'dan yeni bir sürücü daha. Firma Forceware sürücü paketinin 163.75 kodlu yeni BETA sürümünü kullanıma sundu. Windows Vista ve Windows XP versiyonları kullanıma sunulan sürücü paketi, GeForce 6, 7 ve 8 serisi ekran kartlarının yanı sıra firmanın Intel işlemciler için geçtiğimiz günlerde anons ettiği yeni entegre grafik işlemciler olan GeForce 7150, 7100 ve 7050 için destek te sunmakta.

Gelen yenilikler;

- Half-Life 2: Episode 2 için uyumluluk iyileştirmesi
    - Portal, Clive Barker's Jericho, SEGA Rally Revo, NHL 08, ve European Street Racing için SLI profili eklendi
    - Çeşitli oyun ve uygulamalar için iyileştirmeler

Forceware 163.75 sürücü paketini indirmek için;

Windows Vista 32-bit
    http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_163.75.html

Windows XP 32-bit
    http://www.nvidia.com/object/winxp_163.75.html

Windows Vista 64-bit
    http://www.nvidia.com/object/winvista_x64_163.75.html

Windows Server 2003 x64 Edition / Windows XP Professional x64 Edition
    http://www.nvidia.com/object/winxp64_163.75.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 9 Ekim 2007; 19:20:18 >

• alt-tab ile ilgili bir gelisme filan yok mu? Gerci olsa ne olacak? 8800GT geliyor iste, daha kim alir 8800GTS yi. Artik acilen elden cikarilmasi gereken bir eski oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yakuza52

alt-tab ile ilgili bir gelisme filan yok mu? Gerci olsa ne olacak? 8800GT geliyor iste, daha kim alir 8800GTS yi. Artik acilen elden cikarilmasi gereken bir eski oldu.

Tamam da kartı alanlara bir ihanet oldu bu.

8800GTS ise 320MB 8800GTS den daha güçlü gibi duruyor.112 shader birimi sebebiyle bu yorumu yapmaktayım.Ve 65nm nin overclock olabileceği rakamları düşünüyorum.Helal olsun demek geliyor.NVIDIA f/p kartı yaptı
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

alt-tab ile ilgili bir gelisme filan yok mu? Gerci olsa ne olacak? 8800GT geliyor iste, daha kim alir 8800GTS yi. Artik acilen elden cikarilmasi gereken bir eski oldu.

Tamam da kartı alanlara bir ihanet oldu bu.

8800GTS ise 320MB 8800GTS den daha güçlü gibi duruyor.112 shader birimi sebebiyle bu yorumu yapmaktayım.Ve 65nm nin overclock olabileceği rakamları düşünüyorum.Helal olsun demek geliyor.NVIDIA f/p kartı yaptı

Bu teknoloji dünyasi. Kimsenin gözünün yasina bakilmiyor maalesef. Merak etme sen Nvidia 8800GT alanlarında ileride gözünün yasina bakmayacak.

Nvidianin ayip ettigi bir nokta varsa o da 8800GTS lerin sorunlarını cözmeden emekliye ayirmaya kalkmasidir.

• sakin olun daha denemedik

bir deniyelim bakalim ne durumda
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

sakin olun daha denemedik

hiç sanmıyorum düzelmiş olacağını düzelse getirilen yenilikde vurgulanırdı .
  • quote:

Ya dostum düzelse ne olucak? 112 shader islemcili 1500mhz shader hizina sahip ve 270-280$ civarında bir fiyata sahip olacak 8800GT geliyor. İyisi mi sen en kısa yoldan elinden cikartmaya bak o karti
  • quote:

quote:

Ya dostum düzelse ne olucak? 112 shader islemcili 1500mhz shader hizina sahip ve 270-280$ civarında bir fiyata sahip olacak 8800GT geliyor. İyisi mi sen en kısa yoldan elinden cikartmaya bak o karti

ona bkaarsan 2900 pro geldi

kendisi 2900xt dir sadece ismi ve mhz leri deismistir

hemide 200 dolar daha ucuz

• benim anlayamadığım birşey var. en son çıkan driver bir önceki driverin iyileştirmesini kapsıyor mu? mesela 162.18 lost planet için iyileştirme sağlıyordu. bu son 163.75 driver sadece üstteki oyunlar için mi iyileştirmeye sahip yoksa lost planeti de kapsıyor mu?
  • az sonra test sonuclari geliyor driverlar indi
  • 8800 gts aldığım için ne alt tab olayına üzülüyorum nede 8800 gt'nin hem daha iyi hemde daha ucuz olmasına. ileriki oyunlarda alt tab sorunu olmazsa yeter :) crysis'de yokmuş mesela
  • Baydı artık ama durmadan driver. 1 ayda 1gb lık driver indirdik yaw yok vistaydı yok xp di.kotamıza yazık oluyo. nvidia artık
  • win xp de coh ve world in conflict de herhangi bir iyilesme yok

alt+tab problemi dehset sekilde devam ediyor

diger oyunlarda zaten bu problem yok ya da hissedilmiyor

indirmenize gerek yok
  • Ben 8800 gts i satmadan önce worl in conflict de high seviyede defalarca oyun içinde alt-tab sonrası değişimleri gözlemledim ama alt-tab sorunu yoktu.
    yine o dönemde stalker oyununu edinmiştim o oyunun başlangış kısmında ateş etrafında insanların oturduğu yerde de denemeler yaptım defalarca, her şey high kalitede ve sonuç yine alt-tab sorunu yoktu.
    Bu denemeler 1440*990 çözünürlükde yapıldı.
    Benim kart denediğim 3 oyundan sadece COH da bu sorunu göstermişti.
    Herşeye rağmen ben kartı sattım zira nvidia gibi bir firma bu hatayı dobra dobra kabullenip çözümü için uğraşmalıydı. Yaklaşık bir ay bekledim ama zırt pırrt driver yenileyip sessiz kalmayı tercih ettiler. Bundan sonra nvidia kart tercihlerim arasında olmayacak.
  • Takılma psu ile alakası yok yani !!

x2 3800 2gb ram ss2 tv kartı palit 320 mb 8800gts 320 gb hdd tagan 430 watt psu takılma oluyor STALKER de ne dersiniz
  • sirft 2900xt cilerden daha fazla laf yememesi icin kartimin driverin cikmasini istiyorum

yoksa oynadigim oyunlarin hic birinde yok

zaten su anda cok hissedilen sadece 2 oyun var

coh ve world in conflict
  • quote:

Orjinalden alıntı: minimalist

Takılma psu ile alakası yok yani !!

x2 3800 2gb ram ss2 tv kartı palit 320 mb 8800gts 320 gb hdd tagan 430 watt psu takılma oluyor STALKER de ne dersiniz

patch 1.0.0.4 ü kur düzelecektir.
  • quote:

sirft 2900xt cilerden daha fazla laf yememesi icin kartimin driverin cikmasini istiyorum

coh ve world in conflict

Sen kafayi 2900XT cilerle bozmussun, Yani sana göre 2900XT ciler dediklerin laf sokmasa bu sorun hic umurunda degil. Nvidia sizin gibileri buldukca hic kimseye kart mart iade etmez kardesim
  • beyler ingilizcesi iyi olan biri şu yabancı forumlardaki alt tab sorunuyla ilgili topiclere bakabilir mi? acaba onlar bu konu hakkında ne yazmışlar mahkemeye filan vermeyi düşünmüyolarmıymış nede olsa orda adalet var!!
  • quote:

quote:

sirft 2900xt cilerden daha fazla laf yememesi icin kartimin driverin cikmasini istiyorum

coh ve world in conflict

Sen kafayi 2900XT cilerle bozmussun, Yani sana göre 2900XT ciler dediklerin laf sokmasa bu sorun hic umurunda degil. Nvidia sizin gibileri buldukca hic kimseye kart mart iade etmez kardesim

Forumda varya başka konu kalmamış hep 8800gts in alt tab sorunu. Birşeyide anlamıyom forumun geneline bakarsan kaç kişi 8800gts iincelemsi yayınladı Screenshot olsun video olsun. Ama 2900xt incelemesi o kadar görmedim. Ben burdan şunu anlıyorum 2900xt si olanlar kartına güvenmiyor!!!!! Ceoffortune bende senin gibi düşünüyorum. Sebebi ise kartın sorunu değil bu kadar performans vermesine rağmen kartın yerden yere vurulması. Hiç bir kimse kartın yaptığı iyi şeyleri tartışmıyo. Eski oyunlardaki alt tab problemi tartışılıyo. Tartışanların çoğuda 8800gts kullanmamış kişiler.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.