Şimdi Ara

## GeForce 8800GT HDMI Adaptörü İle Gelecek ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## GeForce 8800GT HDMI Adaptörü İle Gelecek ##

Nvidia'nın kısa bir süre içerisinde pazar giriş yapması beklenen yeni ekran kartı GeForce 8800GT, HDMI adaptörü ile birlikte gelecek. Bilindiği gibi AMD-ATi'nin Radeon HD 2400 ve 2600 serisi ile rakip Nvidia'nın aynı segmentlerde yer alan modellerine karşı ciddi bir avantajı vardı. Performans anlamında olmayan bu avantaj HDMI desteği idi. Zira kartlar ya doğal olarak yada DVI-HDMI dönüştürücü adaptörü sayesinde HDMI desteği sağlıyor ve yeni nesil TV/Monitörleri ile kullanılabiliyordu.

Bunun farkına varan Nvidia, GeForce 8800GT modeli ile birlikte HDMI adaptörünü de kutu içeriğine ekleyecek gibi gözüküyor. Zira hem Radeon HD 2900 Pro hemde yolda olan Radeon HD 2950 serisi HDMI desteği ile birlikte gelecekler ki bağlantı alternatiflerindeki çeşitlilik te her geçen gün kullanıcıların seçim kriterleri arasında çok daha önemli bir yere geliyor.

• yani benim ekran kartlarında hiç aramadığım bir özellik.
  • O zaman monitör yerine LCD tv alalım
  • hd ready veya full hd lcd de oyun oynamak fazlasıyla eğlenceli olur heralde
  • güzel haber .rekabet bize yarıyor.haber için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: hzrcn

hd ready veya full hd lcd de oyun oynamak fazlasıyla eğlenceli olur heralde

FullHD yani 1920*1080 çözünürlükte oyunları kastırmayacak bir ekran kartı bilmiyorum. Belki Ultra Sli olabilir. Gidin konsol alın çok daha iyi.

• quote:

Orjinalden alıntı: cagann

quote:

FullHD yani 1920*1080 çözünürlükte oyunları kastırmayacak bir ekran kartı bilmiyorum. Belki Ultra Sli olabilir. Gidin konsol alın çok daha iyi.

belki yeni çıkacak phenom işlemciler ile 4 adet ekran kartını quad yaptımı oynanır..

• şu an için bana yaramayacak bi eklenti bana yarayana kadarda muhtemelen 8800gtnin ömrü dolar
  • çok bomboş saçma bişey neden ses almak istiyim ki karttan ....
  • bundan sonrada az kırpılmısı 8700 cıkar iyi bir kaymak yerler
  • quote:

adam haklı ps3 de 1920-1080 full hd oyun calıştırıyor içinde az bişi ram var üstelik kasmıyor mavi ekran ısı vs... bişi etmiyor bu vga ların tanesi konsoldan pahalı bi namussuzluk var bu işte

• quote:

quote:

sizin bilmemeniz böyle bir vga kartı olmadığının işareti değil...
    konsol pc kavgası yaratmak istemem ama şu an 22" lcd ile en yüksek görüntü kalitesinde 1680*1050 çözünürlükte piyasadaki oyunları en az 35 frame ile oynayabiliyorum.
    1680*1050 çöünürlükte olmasına rağmen aa ve af açık olduğu içinde sizin o nextgen dediğiniz kırıklık ve tırtıklarla dolu, aa ve af fakiri ps3 ve xbox360 oyun grafiklerinden çok daha iyi görünüyor oyunlar.
    keza arkadaşım 24" dell lcd sinde 8800 gtx ile tüm oyunları hiç kasılmadan 1920*1080 aa ve af açık olarak oynayabiliyor.
    hayatında hiç high end vga ile yüksek çözünürlükte oyun oynamayıp hariçten gazel okuyarak insanlara yanlış bilgiler vermeyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.