Şimdi Ara

Satılık Clio RS R25

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Satılık Clio RS R25

Clio RS R25 2.0 16V 192Hp

2005 Model 48000Km'de

ABS ESP
    Dijital Klima
    RS Sport Koltuklar
    4 Hava Yastigi
    Cruise Kontrol
    Cabasse Ses Sistemi
    6'li CD Changer
    Xenon Farlar
    Far ve Yağmur Sensörü

Carbonfiber kaput kapağı, Green Hava filitresi

Fiyat: 35.000 YTL

Ruhsat sahibiyim, 4 kapili bi arac alacagim icin satiyorum, Hasarsız istediginiz yere gosterebilirsiniz

4 kapili bi aracla takas olabilir, Tekliflere acigim

Murat CULHA: 0554 6872828

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KerberosX -- 9 Ekim 2007; 13:27:00 >

• araba müthiş duruyo yaw nası kıyıyıon bunu satmayaaraba güzel basıyormu max kaça çıkabildin birde bu küçük şeytanın vergisi ne kadar?
  • abi kiyamiyoruzda hanim istemio naapalim =) 245 ibrenin dibini gorduk abi makinayla
    800 lira vergiside
  • yaw bunla ne 5.20 ne passat tokatlanır varya hocam bunun 0-100 kaç snie işte verileri yazarsan cok sevıncem
  • quote:

Orjinalden alıntı: KerberosX

abi kiyamiyoruzda hanim istemio naapalim =) 245 ibrenin dibini gorduk abi makinayla
    800 lira vergiside

vergisi umduğumdan düşük çıktı valla almak isteyen için süper bir fırsat umarım iyi bir fiyata alıcı bulursun araç mükemmel
  • Motor: Önde enlemesine yerleştirilmiş,4 silindirli, çok nokta enjeksiyonlu, 16 supaplı, üstten çift eksantrikli Hızlanma
    MotorHacmi: 1998 cc
    0-50km/s : 3.0 sn
    Çap/Strok: -
    0-100 km/s : 6.8 sn
    MotorGücü: 6500 d/d'de 192 HP
    0-130km/s : 14.5 sn

Hız
    Max.Tork: 5250 d/d'de 210 Nm Max.hız : 235 km/s
    Frenler: önde hava kanallı disk arkada disk

Bagaj: 255/1035 lt İçgürültü
    Boyutlar: 3812/1639/1417 mm Rölanti 41 dB(A)
    Ağırlık: 1035 kg 100 km/s : 64 dB(A)
    Lastikler: 215/45 R16 100 - 0 km/s 36 m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KerberosX -- 9 Ekim 2007; 19:27:15 >
  • acayip yürüyo bu alet 172hplikle bizi geçen yoktu...Böyle bi araba satılırmı ya insan kıyamaz...
  • hocam harbı deli gider bu yaw 6.8 cok ii bi deger pıyasaki cogu arabaı yersın bunla
  • ah param olsa hemen alırdım bunu
  • şef bu özel ürettimmi ? Sıfır ı üretiliyormu halen ?

2005 1.9 Jtd Ateş Kırmızısı

Forever Jet Turbo Diesel
  • 0 olarak üretilmiyo artık bu modeller clio rs III çıktı. 2.0 16v atmosferik motor 200hp...
  • valla param olsa hemen pazarlık yapardım senle yalnız şu ön kaputu beğenmedim gövdeyle aynı renkte olsaydı keşke , bendede 2004 model clio dizel var onu versem üstede ayda 500 - 500 ödesem olmazmı yav , bu arabayla ne arabalar tokatlanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: DobloJTD

şef bu özel ürettimmi ? Sıfır ı üretiliyormu halen ?

2005 1.9 Jtd Ateş Kırmızısı

Forever Jet Turbo Diesel

evet bu arac ozel uretim. sifir uretilmiyor artik. R27'si var bunlarin III kasasinda
  • quote:

Orjinalden alıntı: mendel50

valla param olsa hemen pazarlık yapardım senle yalnız şu ön kaputu beğenmedim gövdeyle aynı renkte olsaydı keşke , bendede 2004 model clio dizel var onu versem üstede ayda 500 - 500 ödesem olmazmı yav , bu arabayla ne arabalar tokatlanır

abi govde rengi kaput kapagini da verecem zaten. takas dusunurusen araci gorelim ustunu 500 500 odeyebilecegin kredi ayarlatirim ben sana :D
  • Araç çok güzel uçar bu çoğu arabayı geçersin umarım en kısa zamanda satarsın
  • araban çok güzel gözüküyo arkadaşım insan böyle performanslı arabayı satmaya kıyamıyor.
    bende 2.0 kullanıcısıyım...
    benim bir sorum olacak virajlarda ve fren esnasında yol tutuşu nasıl....
    quote:

abi kiyamiyoruzda hanim istemio naapalim =) 245 ibrenin dibini gorduk abi makinayla
    800 lira vergiside
  • quote:

Orjinalden alıntı: lmnggen

araban çok güzel gözüküyo arkadaşım insan böyle performanslı arabayı satmaya kıyamıyor.
    bende 2.0 kullanıcısıyım...
    benim bir sorum olacak virajlarda ve fren esnasında yol tutuşu nasıl....
    quote:

800 lira vergiside

abi yol tutusu muazzam kendin yasaman lazim. bazen ani kirislar yapiorum yerden ayrilmio arac. tabi lastiginde buyuk katkisi var P ZERO NERO kullaniorum =)
  • araba gerçekden güzel
  • hemde bu arabada esp de yol tutuşuna bayağı katkısı olur bu özelliğin
  • güzel araba baya iyi kaçıyodur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.