Şimdi Ara

##Viadan Vesa mounted PC##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • VIA duyurduğu yeni VIA vm7700 Vesa mounted PC (vmpc) ile standart bir görüntü panelini tam fonkisyonel bir pcye çevirip çeşitli görüntülü uygulamaları çalıştırmanızı sağlıyor. Üstelik bunu çok ufak bir yer kaplayarak. Fansız C7 mimarisini kullanan sistemin 1 ve 1.5GHz'lik modelleri bulunuyor. 12 Watt güç tüketimine ve 45C gibi oldukça düşük sıcaklıklarda çalışan sistem özellikle yer problemi olan ve görüntü panellerinde çeşitli multimedya uygulamaları kullanan yerler için ideal. Tabi isterseniz ürünü evinizde kişisel bilgisayar olarak da kullanabilirsiniz.

http://www.legitreviews.com/news/3986/

• çok iyi
  • Son zamanlarda gördüğüm en iyi sistem. Güç tüketimi budur işte. Enderc hocam, hoşgörüne sığınarak bu ürünle ilgili bir video ekliyorum.
  • Çok hoş. Güzel video koymuşsun çok sağol. Epey beğendim.

Al koltuğunun altına git istediğin yere
  • Böyle bir cihazın ülkemize gelişi ne zaman olur? ve fiyatı nedir acaba?
  • via sonunda kendine göre iyi bir konum buldu bence tam bir ofis pc de olabilir aynı zamanda tek monitör yeterli
  • Evet Via bu konuda gittikçe uzmanlaşıyor.
  • Bir nevii Ekransız LAPTOP..

" Alo Osman abi akşam hanımla oturmaya gelecez. LCD yi hazırla 2 FİFA 1 COUNTER atarız.. "

DVD-RW si varmı bunun
  • Ev sunucusu olarak kullanır, 24 saat dosya indiririm, oyun dışında hemen hemen her amaca uyan bir yapısı varmış gibi görünüyor. Türkiye'ye uygun bir fiyatla getirirlerse ilk alacağım ürünlerden birisi şimdiden.
  • Güzel bir ürün
  • peki F/P de nasıl? ben download makinesi istiyorum ufak ve watt yemeyen..
  • Harika bişey
  • PC ler ileride şekil değiştirecek gibi... via da AMD gibi ihtiyaca yönelik üretim politikası güdüyor..
  • asik oldum.. cok pahali degil ise kesinlikle alinabilcek birsey... hicbir sekilde pcsiz kalmamanin yolu ayni zamanda downloadlar icin mukemmel cozum.. bayildim kesinlikle..

Alasim var acaba nerde nekadara bulunur..
  • düşük güç tüketimi ve az ısınan bir makina ufak tefekte tam download için evde varlıgı bile belli olmaz süper bence , haber için tesekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.