Şimdi Ara

## AMD'nin 8 Ekim İndirimleri Gerçekleşti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## AMD'nin 8 Ekim İndirimleri Gerçekleşti ##

Detaylarını bir süre önce vermeye başladığımız AMD'nin 8 Ekim indirimleri sonunda gerçekleşti. Pek çok modelin fiyatında indirime gidilirken bazı "düşük güç tüketimli" modellerin fiyatlarında ise ufak artışlar gözlemlenmekte. Detaylarını daha önce verdiğimiz indirim ile ilgili netleşen rakamlara ise yukarıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

• bu fiyatlar bize bayram sonrası ulaşır sanırım..
  • rekabet güzel şey.
  • bu be2300 2350 falan nerede bize yokmu? iyi işlemcileri satıyolar dışarda hatta inmdirim bile olmuş daha burda yok o 45w tüketen cpu lar
  • fiyatlar güzelde türkiyede kullanıcılara yansıması bir haftayı bulur
  • Az daha abartsa üstüne para verecek amd.
  • Türkiyede bu fiyatları yansıtan yer varmı acaba ?
  • hhmm
  • hep indirim yeni işlemçileri görsekde bir neşelensek.
  • öff 6400+ fiyatına bakk..süper
  • İnventus 10 dolar kadar indirmiş fiyatları, helal olsun adamlara.
  • Stoklar eritilip, yeni işlemcilere yer açılıyor. Bekliyelim ve görelim yeni işlemciler neler yapıcak, AMD'den vazgeçmek istemiyorum açıkcası..
  • AMD COŞTUUUUUUUUUUUUUUUUU............. İNTELE BU FARK YETER..........
  • Athlon 3500+ 45$
    Sempron 3800+ 53$

İkisi de 2.2 GHZ ama Athlon Sempronu her türlü tokatlar ve fiyatı daha uygun.Çok ilginç bence.
  • Ufak bir komplo teorisi; fiyatlar stoklara ve taleplere göre yapılmış, stoklarda olmayan ve az ürünlerde yüksek indirim(sanal indirim), stoklarda olan ve talep olan ürünlerde düşük indirim veya bindirim..
  • Bazılarına bindirim olmuş bu yav, AMD satış politikalarına alışmak zaman alacak
  • 939 için hiç işlemci yok piyasada.
  • Pek bi değişiklik yokmuş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loren Soth

939 için hiç işlemci yok piyasada.

artık 939 ve agp bitiyor. kabul etmek lazım. ben de 939 işlemci ve agp ekran kartı kullanıyorum artık sistemlerimiz icin fazladan para harcamaya gerek kalmadı bence. yeni mimarilere gecmek lazım.
  • Tüh keşke sempron le 1150 alsa imişim 3-5 koli dolar da hazır düşükken stok yapar bilgisayar da ilk defa stoktan para kazanan adam olurdum İlk defa ram gibi oynak parçalar hariç bilgisayarda bir parçaya zam geldiğini görüyorum. Şu p3'ün ilk çıktığı zamanda ki işlemci kıtlığını da istisna sayın tabi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.