Şimdi Ara

CeBIT 07 / Piranha Standı Video Röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
9.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Piranha'nın standındayız. Piranha'nın çift SIM kartlı cep telefonunu ve GPS cihazını fuarda ilgi gören ürünler arasındaydı.

[wvp=147]

Sayfanın Linki : http://www.donanimhaber.com/videolar.asp

• 499ytl f/p oranı gayet iyi teşekkürler video için @Speed-Step
  • piranha markasına hiç güvenmiyorum isminde hayır yok zaten 499 ytlde olsa alınmaz dah iyi markalara bakmak lazım.
  • Güzel bir ürüne benziyor.
    Videolu inceleme için teşekkürler...
  • Güzel bir çalışma olmuş. Teşekkürler...
  • şimdi tanıtan adamın saydıklarına bakıyorum birde özellikleine bakıyorum ve süper bir f/p oranı var gibime geliyor.tabi marka insanın aklında soru işareti oluştursada özellikler güzel benziyor.
  • Markasının Piranha olması düşündürüyor ama çok iyi fiyat/performans oranı var telefonun.

Video için teşekkürler.
  • marka iyi olmayabilir ama ikili sistemi iyi düşünmüşler diğerleride böyle uygun fiyata bu özellikte bir telefon cıkartırlar inşallah.
  • Çift kart çalıştıran telefonlar niye böyle geç çıkarıldı ki? Aslında öyle bir şey çıkarsalar Türkiye'de talep patlaması olur. Bu ürünün fiyatı da güzelmiş ama deneyip görmek lazım nasıl olduğunu. Speed-Step'ten bu ürün için inceleme yapmasını rica ediyorum. Artılarını eksilerini şöyle döksün ortaya.
  • Piranha daha türkiyede tanınmamasına rağmen cebite gelmiş. Helal yani.

Speed. Teşekkürler
  • ya bu markayla ne alip veremediginiz var anlamadim gecen piranha mp4 aldim ve cok memnunum isminin duyulmamasi kotu veya cakma cin mallarindan olacagi anlamina gelmez ki biraz insaf lutfen
  • Özellikleri çok iyi ve fiyatı da gayet güzel.Yalnız + şeklindeki tuş hiç hoş olmamış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Çift kart çalıştıran telefonlar niye böyle geç çıkarıldı ki? Aslında öyle bir şey çıkarsalar Türkiye'de talep patlaması olur. Bu ürünün fiyatı da güzelmiş ama deneyip görmek lazım nasıl olduğunu. Speed-Step'ten bu ürün için inceleme yapmasını rica ediyorum. Artılarını eksilerini şöyle döksün ortaya.

kesinlikle....
  • @ Speed-Step

Çalışma için teşekkürler.
  • Telefonun siparişini verdim arkadaşlar, sonuç itibariyle fiyatı özellik ve performansına göre uçuk değil, gayet makul. Ayrıca marka bağımlığından kurtulmanın zamanı geldi, Nokia 6300 ve Nokia N73 vardı elimde, bunlardan vazgeçip piranha kullanmaya karar verdim, telefon hammallığı yapmaya gerek yok. Ayrıca yurt dışı üretimi olup Türkiye'de Türkçeleştirilen bir cihazda olsa önemli olan gereksinimlerime yanıt vermesi ve teknik destek, bu sebeple sorun yaşayacağımı zannetmiyorum. Biraz farklı takılmanın zamanı geldi olsa gerek ;) Ayrıca bir kaç tane de fotoğraf eklemek istedim:

• inceleme olsa da bilgilensek bizler
  • Mikrofon karizma resetlemiş...
  • Güzel bir çalışma, Teşekkürler.
  • Özellikleri, tasarımı yüksek ve fiyatı düşük. Birisi alıp incelese de bizde nimetlensek.
  • Bu telefonu fuarda dün inceledim f/p oranı gerçekten süper yalnız telefonun işçiliğini ben pek beğenmedim.Her an soyulacakmış gibi bir his veriyor kasası.Artı şeklindeki tuşu çok küçük ve kullanımı zor.
    Telefonun boyutları da çok büyük gerçekten.Zira 2,8inçlik LCD'si bunu açıklıyor.Bu dev ekran dokunmatik ve kalemiyle kullanılıyor,elle kullananlar da vardı tabi. 145gr. ağırlığı var ancak cihazda çift hoparlör,çift kamera var ve iki tane de hattı aynı anda çalıştırdığını düşünürsek bu ağırlık normaldir diyebiliriz.Kamerası 2 megapixel ama 6300 kadar net çektiğini söylemek zor.Menüsü Samsung'lara benziyor.Basit ve kullanışlı.
    Kutu içeriğine 1gb.Micro SD hafıza kartı,ekstra pil, ekstra masa üstü şarj aleti ve yedek ekran kalemi de dahil.
    Dahili hafızası tam 256mb.Bataryası 1000mAh.Gayet güçlü sayılır.Kamerası 4x zoomluyor.
    240*320pixel 2,8inç 262k dokunmatik dev ekran cihazın belki de en önemli özelliği.
    Bir diğer önemli özelliği ise cihazın aynı anda iki hattın kullanımına imkan sağlaması.Şöyle ki bir hattınızla görüşürken diğer hattınızdan arandığınızda cihaz ''dııt dııt'' diye sesli bi şekilde sizi uyarıyor.Diğer hattınızdan arandığınızı anlıyorsunuz.Çok hoş bi özellik bu bence.
    Fiyatı da hazır bu kadar uygunken işçiliğ felan boşverip alsam mı acaba diye düşünmedim değil aslında.
    Şimdilik gözlenimlerim bunlar dostlar.Herkese iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoman -- 8 Ekim 2007; 15:01:49 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.