Şimdi Ara

## Mushkin'den Kutulaması Özel DDR-2 Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Mushkin'den Kutulaması Özel DDR-2 Bellek Kiti ##

Hazırladığı yüksek performanslı bellek kitleri adından sık sık söz ettiren Mushkin, kıutulaması özel bellek kiti ile dikkat çekiyor.

Bilindiği gibi bellekler genellikle açık olarak veya daha iddialı olanlar plastik ince kutular içinde sunulurlar. Fakat Mushkin'in özel DDR-2 bellek kiti özel olarak tasarlanan ve ağaçtan imal edilen kutusu ile ilgi çekmeyi başarıyor.

## Mushkin'den Kutulaması Özel DDR-2 Bellek Kiti ##

Özel kutusu ile dikkat çeken bellek kiti spesifikasyonu ile ise üzüyor. Zira 5-5-5-15 zamanlamalarına ve 800MHz'lik frekansa sahip olan bellek kiti yerine böyle şık bir kutulama için daha iddialı birbellek kiti de kullanılabilirdi diye düşünüyoruz. Tabi firmanın bu çözümü gelecekte hazırlayacağı yeni bellek kitleri için örnek te teşkil edebilir.

Haberimize konu olan 2x1GB'lık bellek kitinin yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 115-120$ civarında.

• çok gereksiz bir ürün..
  • 1066mhz 115-dolar seviyesinde olsaydı o kutusuyla 2gb ram setini alırdım
  • Güzel vernikleselerdi hediyelik derdim.
  • Timingler yüksek, bari heatsink olsaydı,
    Bilgisayar sektöründen bir sevgilim olsaydı güzel hediye olabilirdi, fiyatı duyunca biraz tepki verirdi ama neese.
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

Güzel vernikleselerdi hediyelik derdim.

Zaten bayramlık hediyeye benziyor. Ucuz ama gösterişli
  • Kutunun fiyatını belleğin hızından çalmışlar
  • kutu şekil olmuş ama ramler bir işe yaramaz çünkü bu ramlerden piyasada çok var. ben bunun niye reklamını yapmışlar anlamadım yaniii.
  • Kutu yapacakalrını soğutucu yapsalardı
  • ahhhh ahhhhhhhhh içi sizi yakar dışı beniiii
  • quote:

Orjinalden alıntı: Radical_Dreamer

Kutu yapacakalrını soğutucu yapsalardı

tam ben söyleyecektim
  • dışından bakınca kutudan FERRARİ gibi bi ürün çıkacak sanmıştırm meğerse bizim HACI MURATMIŞ
  • sapphire e eskiden kaliteli puro işinde olan bi yönetici katıldı ve kişisel ihtiraslarına yenik düşerek firmayı böle bi işe itti herhalde....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Op3rator

çok gereksiz bir ürün..

+1
  • Ben dün eksen bilgisayar dan 32$+kdv ye twinmos(twinmos çipli) 1gb ddr2 800mhz ram aldım ve şuan 960mhz de kullanıyorum sorunsuz
    Bence boşu boşuna çıkarmış bunu muskhin
  • Bu kadar eleştiri bence haksız. Bazıları fırın ekmeği sever bazıları ise ODUN ekmeği
  • Eşşeğe altın semerde vursan eşşek eşşektir, yani asıl her zaman asıldır.
    Artık vasat hale gelen 5-5-5-15 800 mhz belleği kutuya koyup maliyeti yükseltmenin mantığı nedir anlayamadım gitti.
  • @saidakkas kendinde vernikleyebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gündoğdu

Eşşeğe altın semerde vursan eşşek eşşektir, yani asıl her zaman asıldır.
    Artık vasat hale gelen 5-5-5-15 800 mhz belleği kutuya koyup maliyeti yükseltmenin mantığı nedir anlayamadım gitti.

Türk kargo firmaları çok sevinecek bu ürüne. Rahat rahat kutuyu tekmeleyebilirler.
  • İyi de kutunun içinde sergilenecek bir şey değil ki bu meret o kadar allı güllü kutuya gerek olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.