Şimdi Ara

girer girmez dc :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuna tam giriyorum dc verior maradonda dc oluorsun dediler dün gece sahur da emc ye aldım e3 de bgn hala giremiorum girermez dc neden acaba

dc ve bağlantı sorunları bölümüne açacakdım ama kimse yok ve cvp gelmeceğinden eminim bari konuyu kitlemeden ve silmeden 15dk durunda cvp gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çağrışş -- 5 Ekim 2007; 18:30:55 >

• kaç gündür böyle topicler açılıyor kimsenin cevap vermemesi normaldir muhtemelen ttnet ten kaynaklanan bir problem.
  • evt bu sorun çok var bu aralar acaba yine neler karıştırıyolar
  • aynı sorun bende de var 3. kez dc oldum aynı şekilde
  • deli oldum ya bu ay zaten boşa premium parası verioz
    oyuna girse bile lagdan oynanmıor
  • aynı sorun bendede var off bıktım :S:S Girdiğin gibi Disconnect From Server yada 1-2 dk sora
  • aynen yarım saat oynayamıom
  • beyler dc olmanızın sebebi pc nin oyunu iyi bi şekilde kaldıramaması pc nin kasması sonucu internet bağlantısı kesiliyo oyun ile arasındaki
  • quote:

Orjinalden alıntı: boserhat

beyler dc olmanızın sebebi pc nin oyunu iyi bi şekilde kaldıramaması pc nin kasması sonucu internet bağlantısı kesiliyo oyun ile arasındaki

3 yıldır aynı makinada sorunsuz oynuyordum.. Son 2 hatfadır dc sorunu başladı !!!!
  • beyler basıma geldıgı ıcın ben yanıt verem bu soruya kardes modem den kaynaklanıyor benımde ole ama osurunu cozdum serverlerın tekı boskken gırıom lufere atıom adamıı sonra tekrar doluserverden gırıom bana +rep psD:
  • aynen bendede dc verio 2 günlüğüne şehir dışına gittim şimdi geldim düzelmişdir dedim ama hala girer girmez dc verio
  • MAKİNA BAŞLADIĞINDA PROGRAMLARIN HEPSİNİ KAPATIN..

CTRL+ALT+DELETE YAPIN İŞLEMLER LİSTESİNDE SÜRÜM HALİNDE ÇALIŞAN PROGRAMLARI KAPATIN WİNDOWN ADMİNİSTORYE FLN DOKUNMADAN..

BİLGİSAYARINIZ TEK NET BAĞLANTISI OLDUUNA KANNAT GETİRİNCE OYUNA GİRİN..

SABAH VEYA GECE GİRİN 3. SERVERDAN OYUNA GİRİN DC VERMİYCEK..

CHARINIZI KALABALIK OLMAYAN LUFER YADA ELMORAD A ATIN BİRDAHA GİRİŞİNİZDE TEKRAR BİLGİSAYARINIZI SIRF NET ÇALIŞIR HALDE OYUNA SOKUN VE İSTEDİĞİNİZ SERVERDA OYNAYIN..

OYUNA GİRDİKTEN SONRA MSN VS. AÇABİLİRSİNİZ RAHAT RAHAT..

SÜREKLİ DC ŞİKAYETİ OLANLAR OYUNA GİRMEDEN MODEMLERİNE RESET ATMAYI DENESİNLER.
    LAG ŞİKAYETİ OLANLARDA OYUNDA ADAMI FAZLA TEZGAHA BIRAKMASINLAR.

KNİGHTI 1 HAFTADIR OYUNUYORUM NE DC NE LAG NE VS.
    BU GİRER GİRMEZ DC VE OYUNDAKİ DC LER TTNETTEN DEĞİL BİLGİSAYARINIZDAN KAYNAKLI.

ARKADAŞLAR TTNETİ BAZI YERLERDE HAKSIZ GÖRMEMİZİN TEK NEDENİ FİYATLARIN YÜKSEK OLMASI YOKSA BİZE VERİLEN NETİN AYNISI YURTDIŞINDADA KULLANILIYO Bİ FARK YOK Kİ TTNET ÖZELLEŞTİRME AŞAMASINDA PORTLARI ÇOK İYİ YAPILANDIRILDI YANİ TTNET İN ŞUANDA FİYAT DIŞINDA HİÇBİ PROBLEMİ YOK HER FIRSATTA TTNETE BİRŞEY DEMEYELİM LÜTFEN..

DEDİKLERİMİ YAPIN BAĞLANTINIZDA Bİ OLAY KALMIYCAK.

• oyuna adam akıllı bir girebilsem sakin yere çıkarıcam ama hemen dc oluyorum. ve bazen şöyle bir hata veriyor...

girer girmez dc :/
  • quote:

Orjinalden alıntı: destructive

MAKİNA BAŞLADIĞINDA PROGRAMLARIN HEPSİNİ KAPATIN..

CTRL+ALT+DELETE YAPIN İŞLEMLER LİSTESİNDE SÜRÜM HALİNDE ÇALIŞAN PROGRAMLARI KAPATIN WİNDOWN ADMİNİSTORYE FLN DOKUNMADAN..

CHARINIZI KALABALIK OLMAYAN LUFER YADA ELMORAD A ATIN BİRDAHA GİRİŞİNİZDE TEKRAR BİLGİSAYARINIZI SIRF NET ÇALIŞIR HALDE OYUNA SOKUN VE İSTEDİĞİNİZ SERVERDA OYNAYIN..

BU GİRER GİRMEZ DC VE OYUNDAKİ DC LER TTNETTEN DEĞİL BİLGİSAYARINIZDAN KAYNAKLI.

ARKADAŞLAR TTNETİ BAZI YERLERDE HAKSIZ GÖRMEMİZİN TEK NEDENİ FİYATLARIN YÜKSEK OLMASI YOKSA BİZE VERİLEN NETİN AYNISI YURTDIŞINDADA KULLANILIYO Bİ FARK YOK Kİ TTNET ÖZELLEŞTİRME AŞAMASINDA PORTLARI ÇOK İYİ YAPILANDIRILDI YANİ TTNET İN ŞUANDA FİYAT DIŞINDA HİÇBİ PROBLEMİ YOK HER FIRSATTA TTNETE BİRŞEY DEMEYELİM LÜTFEN..

arkadaşım 3yıldır bu oynu oynuyorum aynı pc den şimdi kasıyor pc?
    sorun oyundan.

• oyuna girebildim 30 dk durabildim bu 30 dk zarfı içinde hiç birşey yapmadım öle duruyordu işlerim vardı onları yaptım geldim biri mesaj atmış cevap verdim dc nedense oyun felaket kasıyor. 3 gün önce ne kasma vardı nede birşey bunun sebebi sizce nedir yeni packtler mi?
  • girer girmez dc bu ne ya ne guzel oyunadydım bi reset nanyyyy
  • quote:

Orjinalden alıntı: destructive

MAKİNA BAŞLADIĞINDA PROGRAMLARIN HEPSİNİ KAPATIN..

Ne alakası var gecen senede buna benzer sorunlar yasanmıstı ve ttnet bilerek turk portlarını tutuyordu k2 ile aralarında para sorunu yasıyorlar galiba anladıgım kadarıylada sende ttnet calısanısın sorun ttnet te kardesim ne demek tek ınternet baglantın acık olsun ben yuztane islem yaparken dc olmuyordumda simdimi dc olacagım ttnetin altyapısı yetersiz bu olay bu kadar zaten ne zaman internet hızını arttırmaya calıssalar veyahut yeni birsey cıkarmay calıssalar bu olaylar oluyor simdide gundemlerinde kadsl mi ne vardır ucuracaklarmıs interneti onun calısması vardır biz bu yuzden iskence cekiyoruzdur alıstık artık ttnet ın hersene olan palavralarına biz artık paramızın hakkın versinler bos konusma yapmasınlar...

• ben bugun rekorumu kırdım tam 23dk oyunda kaldım dc yemeden
  • DC OLANLAR OYUNA SABAHA KARŞI VAKİTLERDE GİRİNİZ VE CHARI;
    MORADON LUFERSON EMC GİBİ GİRİŞ YOĞUNLUĞUNUN FAZLA OLDUĞUĞ ORTAMLARDA BIRAKMAYINIZ
    CHARINIZI BELLUA LİNATE GİBİ YERLERDE BIRAKTIĞINIZDA HİÇ BİR SORUN YAŞAMADAN İSTEDİĞİNİZ VAKİTTE GİREBİLİRSİNİZ...
  • bendede aynı sorun var.char maradonda yalnız ben kendim bırakmadım maradonda dc oldum şimdi girer girmez oyundan atıyo.bilgisayar acayip derecede kasıyo.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.