Şimdi Ara

## Jetway'den P35 Yonga Setli Yeni Anakart: IP35-SG ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Jetway'den P35 Yonga Setli Yeni Anakart: IP35-SG ##

Son dönemde kalite çıtasını arttırdığı anakartları ile dikkat çeken Jetway, yeni bir anakartını daha duyurdu. Firmanın anons ettiği yeni modeli IP35-SG, Intel'in P35 yonga setini kullanıyor. Pasif soğutma ünitesi ile dikkat çeken anakart komponentlerinin dizilimi ile de düzenli bir yapıya sahip.

Intel'in Core tabanlı mevcut tüm işlemcileri ile uyumlu olan anakart 45nm üretim teknolojisine sahip Penryn işlemcileriyle de uyumlu. 4 adet DIMM slotu üzerinden 8GB'a kadar DDR-2 bellek desteği verebilmekte. Çift PCIe X16 slotu olan anakart AMD'nin Crossfire teknolojisini de desteklemekte. Çift PCIe X16 slotunun yanı sıra anakart üzerinde 2 adet PCIe X1 ve ve 2 adet te PCI slotu yer almakta.

6x SATA-II konnektörüne ve 1 adet te PATA portuna sahip olan anakart RAID O ve 1 fonksiyonlarını da desteklemekte. 12 adet USB 2.0 konnektörü ile donatılan anakart üzerinde gigabit ethernet ve 8 kanal yüksek tanımlı ses desteği de gelmekte. Firmaya özgü CPU Vcore 7-Shift teknolojisinin desteklendiği ATX formundaki anakart üzerinde ayrıca hata bildirimi için POST ekranı da yer almakta.

Jetway'in yeni modeli IP35-SG'nin fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 4 Ekim 2007; 20:48:03 >

• JETWAY BU GÜNLERDE KALİTE ÇITASINI YÜKSELTMEYE BAŞLADI.ESKİDEN BAYABİR DANDİK BORDLAR ÜRETİYORDU
  • Güzell bir ankart...
  • renkleri ve görünümü çok hoş... performansını bilseydik tam yorum yapabilirdik. fiyatı ve çıkış tarihi de belli değil...
  • p35ler anakartlar çoğalsın çoğalsın ki yenileride gelince fiyatları iyice düşsün...
  • bu markadan bir kere kullandım ufak arızalar çıkarmakta üstüne yok
    sinir bozucu
  • gerçekten hoş
  • bende bu markadan iki defa kullandım çok iyi ve stabildi ama teknik desteği zayıftı bios update falan fazla çıkmıyo şimdi değiştirdiler mi bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

p35ler anakartlar çoğalsın çoğalsın ki yenileride gelince fiyatları iyice düşsün...

Bende aynı temennideyim,P35, X38 ve X48 e intel platformunda en iyi rakip.
  • kuzey ve güney köprusu çok yakın gibi sanki. Ayrıca soğutma sistemi de kolpa duruyor. kart yanmasın sonra cayır cayır (ben asus p5w dh ımdan bile memnun değilim soğutma konusunda)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

p35ler anakartlar çoğalsın çoğalsın ki yenileride gelince fiyatları iyice düşsün...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.