Şimdi Ara

## ECS'den 75$'a İşlemci ve Anakart Paketi ##.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ECS'den 75$'a İşlemci ve Anakart Paketi ##.

Pek çok kişi farkında olmasa bile dünyanın en büyük anakart üreticilerinden biri olan ECS, işlemcinin de kutu içerisinde dahil edildiği anakart paketini duyurdu. Firmanın duyurusunu yaptığı yeni çözümü olan GS7610 ULTRA V1.1C ile birlikte ECS, kutu içeriğine işlemciyi de dahil etmiş. Zira anakart ile birlikte AMD'nin Athlon64 3200 işlemcisi de gelmekte. 2.2GHz'de çalışan işlemci 512Kb seviye 2 belleğe de sahip.

ECS'nin yeni anakartı GS7610 ULTRA V1.1C üzerinde SiS firmasının hazırladığı SiS761GX + SiS965L yonga seti paketi yer almakta. Pasif soğutmaya sahip olan anakart mATX formunda hazırlanmış. 1 adet PCIe X16 slotu ile birlikte 2 adet PCI ve 1 de CNR slotuna sahip olan anakart çift DDR DIMM slotu üzerinedn 2GB'a kadar DDR-400/333/266MHz bellek desteği de sunmakta.

Dahili grafik işlemcisinin yanı sıra entegre 6 kanal ses ve 10/100 ethernet portu da olan anakart üzerinde ayrıca Serial ATA×2 ve IDE×2 portları da yer almakta. Özellikle ofis kullanımı için yeni bir alternatif olarak değerlendirilebilecek ECS'nin yeni paketinin yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 75$ civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 4 Ekim 2007; 0:22:39 >

• çok Teşekkürler Fx57
    Linux Temelli bir Firewall makinesi adetli üretim planımız vardı bu haber çerçevesinde ilgili ürünlerle alakalı bir araştırma yapalım maaliyetlerimizi ne kadar düşürüpasıl verim alabiliyoruz
  • ekonomik sistem toplamak isteyenler kaçırmasın derim...
  • gerçekten oldukça iyi. Bir zamanların fırtına gibi esen işlemcisi, eşantiyon moduna girmiş. (teknolojinin gözü kör olsun)
  • soket 939 olduğunu yazmayı unutmuşsun, pek upgrade imkanı yok
  • Önemli bir detay işlemci fanı dahil değil galiba soket 939 bağlantısı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: PongoLLe

gerçekten oldukça iyi. Bir zamanların fırtına gibi esen işlemcisi, eşantiyon moduna girmiş. (teknolojinin gözü kör olsun)

+1000

Aynen öyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: PongoLLe

gerçekten oldukça iyi. Bir zamanların fırtına gibi esen işlemcisi, eşantiyon moduna girmiş. (teknolojinin gözü kör olsun)

+1 doğru söze başka ne denir
  • İşlemci güzelde anakart pek hoş durmuyor, nforce3~4 olsa güzel olurdu.
  • herkez guzel bir haber oldugunu dusunuyor galiba. yanlız dikkatten kacan bir nokta var ddr ram destekliyor anakart ve ddr ram ddr2 ram e oranla yaklasık %60 oranında daha pahalı soyle bir hesap yaparsak

BIOSTAR K8M800-Micro DDR2 S+VGA+LAN+SATA+8X 940Pin ( 42.50 $)
    AMD CPU ATHLON 64 3200+ (2.0 GHz) 640K 940 Pin ( 44.25 $)
    Kingston 512 MB 533 MHz DDR2 RAM CL4 (17.50 $)

TOPLAM : (104.25 $)

Diger sistem Anakart + Cpu = 75$ yurt dişi satiş fiyati ulkemizde kesinlikle 90 $ olarak satılıcaktır birde ddr ram ekliyelim Kingston 512 MB 400 MHz DDR RAM CL3 ( 31.25 $) = (121.25 $) hesap ortada hiçbir karı yok elinde kalan urunu ucaza satıyormus gibi gosterip stok eritmeye calısıyor ve daha fazla kar a geçiyor
  • Yandık ki ne yandık!!! kespır'a iyi malzeme düştü
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanbul2007

herkez guzel bir haber oldugunu dusunuyor galiba. yanlız dikkatten kacan bir nokta var ddr ram destekliyor anakart ve ddr ram ddr2 ram e oranla yaklasık %60 oranında daha pahalı soyle bir hesap yaparsak

Diger sistem Anakart + Cpu = 75$ yurt dişi satiş fiyati ulkemizde kesinlikle 90 $ olarak satılıcaktır birde ddr ram ekliyelim Kingston 512 MB 400 MHz DDR RAM CL3 ( 31.25 $) = (121.25 $) hesap ortada hiçbir karı yok elinde kalan urunu ucaza satıyormus gibi gosterip stok eritmeye calısıyor ve daha fazla kar a geçiyor

bravo

aynı paraya 2. el parcalar bulunabılır hatta ıyı bır arastırmayla daha iyileride

• bence işlemciyi içinde unutmuşlardır diğer kutularada bakmak lazım bu arada hepsinden aynı işlemci mi çıkıyorm amd nin elinde o kadar 3200 varmıymış yaw
  • eğer işlemci 2.2 ghz ise s754 3200 dür..zaten anakarttada fsb 800 yazıyor..muhtemelen 754 sistem..zaten arkadaş hesapta yapmışş.kesinlikle uzak durulmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

herkez guzel bir haber oldugunu dusunuyor galiba. yanlız dikkatten kacan bir nokta var ddr ram destekliyor anakart ve ddr ram ddr2 ram e oranla yaklasık %60 oranında daha pahalı soyle bir hesap yaparsak

bravo

aynı paraya 2. el parcalar bulunabılır hatta ıyı bır arastırmayla daha iyileride

demek istedigini tam anlamadim ama benim verdigim fiyatlar urunlerin 0 fiyatıdır isteyen olursa hemen temin edebilirim

• Bu benim işlemci ya iyi iş görür valla...
  • Peerformans-fiyat açısından çok makul bir ürün sayılmaz....
    Stok eritmek için yapılmış bir kampanya diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

bravo

demek istedigini tam anlamadim ama benim verdigim fiyatlar urunlerin 0 fiyatıdır isteyen olursa hemen temin edebilirim

2. elde daha iyisi bulunur demek istedim gribin zırvalatmasıyla karışmış cümle ebayde adamlar full kasa satıyor 100 dolara ah kargo ucuz olsa

• aynen katılıyorum...stok eritmek için yapılmış bir kampanya...şirketler herzaman kendi KARINI düşünür.tüketiciyi dill..
  • işin içinde "sis" kelimesini duydummu kaçarım ben.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.