UP DATE ne demek?
17 Cevap3072 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

15 Mesaj
3 Ekim 2007; 22:28:44 

yeni bi oyun indirdim interneten. ve kaydini yaptim. x box 360 pal cihazim var. cd yi okuyor. kayıtla ilgili herhangi bi sorun yok fakat oyunu acmiyor . indirdiğim oyunun adı Stranglehold. benden UP DATE yapmamı istedi. bende ne oldugunu bilmediğim bi şeyi onaylamak istemedim. sizce bu UP DATE olayını kabul etmelimiyim. yani bana ne gibi bi avantajı veya dezavantajı olur.
1-) up date nedir ?
2-)oyunun çalışması için gereklimi?
3-)bunun için net e bağlı olmam gerekmediğini okudum bu doğrumu?
4-)update yaparsam kopya oyun oynadığım için microsoft tarafından problemi ile karşılaşabilecegimi soyledi arkadaslar bu olabilirmi?

cevap verirseniz çok memnun olurum. iyi eglenceler.

Kör CehaLet ÇirkefLeştirir İnsanı..SuskunLuğum Asaletimdendir..
Her Lafa Verecek Cevabım Var lakin Bir Lafa Bakarım, Lafmı diye,
Bir de SöyLeyene Bakarım, Adam mı Diye..!
Hz MevLana

8731 Mesaj
3 Ekim 2007; 22:51:35 

Arkadaşım update=güncelleme demek.Onu yapmadan oyunu oynayamadığına göre yapman gerekecek.Oyun oynamak için herkes o tip updateleri yapmak zorunda.Kopya oyun ile liveda oynarsan MS seni livedan yasaklayabilir.Livea bağlı değilsen sorun yok.

9570 Mesaj
3 Ekim 2007; 23:35:34 

Herkesde bir güncellemedir gidiyor ama bende zerre kadar güncelleme yok. MS beni adam yerine koymuyor galiba

666 Mesaj
3 Ekim 2007; 23:55:53 

quote:

Orjinalden alıntı: elderzeus

Herkesde bir güncellemedir gidiyor ama bende zerre kadar güncelleme yok. MS beni adam yerine koymuyor galiba

Yanlız değilsin dostum, MS benide adam sıfatına koymadı heralde, millet çatır çatır update yapıyor bizde tık yok

Xbox360 250Gb Slim
Toshiba S70A/11E
İ7 4700MQ 2.4

8731 Mesaj
4 Ekim 2007; 0:48:00 

siz livedan update ediyor olmayın zaten?

9570 Mesaj
4 Ekim 2007; 2:38:44 

Live'dan update etsem bile en azından haberim olurdu. Ben konsolu ilk aldığımda bir update yaptım, ondan sonra hiçbir güncelleme olmadı. Ne oyun oynarken ne de Live bağlantısı esnasında. PAL olanda böyle. NTSC-U ile online olmuyorum.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Ekim 2007; 10:31:36 

Update e hayır demek live a hayır demek olduğundan ms in gönderdiği tüm updateleri kabul etmek zorundasın çünkü cancel dediğin zaman ya oyunu oynayamıyorsun yada live a bağlanamıyorsun. forza motorsport 2 direk update istemişti demek stranglehold da öyle.

9570 Mesaj
4 Ekim 2007; 11:00:42 

Neredeyse son çıkan oyunların hepsi update istiyormuş. Ama birinde yaptığınız zaman, diğerlerinde yapmaya ihtiyacınızın olmaması gerekiyor. Oyuna özel güncellemeler değil çünkü yapılanlar bildiğim kadarıyla.

3819 Mesaj
4 Ekim 2007; 11:11:24 

arkadaşlar xbox ta 2 tür update var.

birincisi sistem update'i konsolun işletim sistemiyle ilgili updateler

ikinci update ise oyunların kendi updateleri. oyunlarda kimi zaman yenilemeler ve düzeltmeler yapılıyor. oyun update ini yapmazsanız online oyun oynayamazsınız ama single player oyun açabilirsiniz.

You are not being punished for yor anger, you are being punished by your anger.

2719 Mesaj
4 Ekim 2007; 12:41:53 

ben bugüne kadar hangi oyunu ilk koyduysam update istedi istisnasız bunlar oyun update'leri.konsolla ilgisi yok.

9570 Mesaj
4 Ekim 2007; 13:09:55 

Mesela bir oyunu açmaya çalıştığınızda, bir controller için güncelleme yapılmasını istiyordu. Ben bu güncellemeye de rastlamadım. 2 aydır güncelleme olmuyor konsolumda. İlk geldiği zaman yapmıştım sadece.

2719 Mesaj
4 Ekim 2007; 13:13:58 

enteresann...adamına göre muamele :) sende 2 konsol varya artık daha bunun neresiniş güncellim adam teknolojiyi sonuna kadar takip ediyor demiştir dostum :)

9570 Mesaj
4 Ekim 2007; 13:29:41 

Olmasın zaten güncelleme falan. Gerçi NTSC-U'yu online yapmıyorum. PAL da garip gibi duruyor dolabın altında. Dün güncelleme falan dediniz diye online oldum ama yine bir güncellemeden bahsetmedi. Ben de kapattım.

26460 Mesaj
4 Ekim 2007; 20:44:29 

quote:

Orjinalden alıntı: cuoresportivo

ben bugüne kadar hangi oyunu ilk koyduysam update istedi istisnasız bunlar oyun update'leri.konsolla ilgisi yok.

Evet durum aynen dediğin gibi.

Arcade | Console | PC

The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net and for a split second it can either go forward or fall back. with a little luck, it goes forward and you win... or maybe it doesn't, and you lose.

15 Mesaj
4 Ekim 2007; 21:59:25 

UP DATE yaptim arkadaslar. net e baglı olmadan yaptım. ve Stranglehold u oynamaya basladim. cihazimi 6 ay önce almiştim ve bu güne kadar cihazımda GEARS OF WAR , LOST PLANET , DEAD RISING , SLINTER CELL , PGR , oynadım ve UP DATE istemedi benden. en son Stranglehold U YUKLEDİM VE OYNARKEN İSTEDİ. ama sorun yok suan oynuyorum oyun idare eder...... ama keyif veriyo .... cevap yazan arkadaslara ve yardımcı olan arkadaslara cok tesekkur ederim... iyi eglenceler..

Kör CehaLet ÇirkefLeştirir İnsanı..SuskunLuğum Asaletimdendir..
Her Lafa Verecek Cevabım Var lakin Bir Lafa Bakarım, Lafmı diye,
Bir de SöyLeyene Bakarım, Adam mı Diye..!
Hz MevLana

3085 Mesaj
4 Ekim 2007; 22:07:38 

Insider info...
Yeni cikan oyunlardaki "UPDATE"ler makinenin veya oyunun herhangi bir sekilde modifiye olup/olmadigina dairde baktiklari!

Forza Motorsport 3

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Ekim 2007; 22:18:23 

TAkma kafana makinana zarar vermez bu updateler bir nevi ATİ ve NVİDİA nın ekran kartı driver güncellemeleri gibi düşün yani Doom 3 Ati kartlarda takılmalar yapıyordu bi UP DATE ile sorunu çözmüştü bunun gibi yeni oyunlarda da bazı güncel teknolojik yazılımlar kullnıyorlar bunu oynaman için mecburen UP DATE yapman gerekiyor.

9570 Mesaj
4 Ekim 2007; 23:33:38 

En azından güncellemelerin offline yapılması bir nebze olsun iyi oluyor. İnternete bağlanmadan da update yapabiliyorsunuz. Banlanmış olanlar da oyunlardan mahrum kalmıyor böylece.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Xbox » UP DATE ne demek?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.336