Şimdi Ara

Donanımhaber Grid Takımı (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.243
Cevap
6
Favori
74.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız aklıma takılan bir şey var. Diğer sitelerde (özellikle yabancı sitelerde) folding@home gibi uygulamalar için özel bölümler var ve anasayfada hemen göze çarpıyor. DH da ise oldukça aralara sıkışmış durumda konu. Katılımın bu kadar az olması (yabancı sitelerden ocforums,xtreme overclocking gibi sitelere bir bakın) konunun bu kadar aralarda kaybolmuş olmasından olabilir mi? Ben şahsen uzun süredir forumu takip ediyorum ve bu konuyu çok kısa süre önce ancak farkedebildim. Daha göz önünde bir yerde olsa daha çok yardım edebilecek kişi bulabiliriz gibi geliyor. Siz ne dersiniz?
    Not:Bu arada world community ye son verdim sistemde hatalara yol açıyordu f@h la devam ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebeedy

Yalnız aklıma takılan bir şey var. Diğer sitelerde (özellikle yabancı sitelerde) folding@home gibi uygulamalar için özel bölümler var ve anasayfada hemen göze çarpıyor. DH da ise oldukça aralara sıkışmış durumda konu. Katılımın bu kadar az olması (yabancı sitelerden ocforums,xtreme overclocking gibi sitelere bir bakın) konunun bu kadar aralarda kaybolmuş olmasından olabilir mi? Ben şahsen uzun süredir forumu takip ediyorum ve bu konuyu çok kısa süre önce ancak farkedebildim. Daha göz önünde bir yerde olsa daha çok yardım edebilecek kişi bulabiliriz gibi geliyor. Siz ne dersiniz?
    Not:Bu arada world community ye son verdim sistemde hatalara yol açıyordu f@h la devam ediyorum

KATILIYORUM.

• üyelerimizin yeterli katkıyı sağlamamız da gerekli....
    60 üye var 15 kişi BOINC kasıyo....
  • Yönetimden destek görmememize rağmen buralara geldik. Birde destek görsek, en iyi ülke takımı oluruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YasiKa

üyelerimizin yeterli katkıyı sağlamamız da gerekli....
    60 üye var 15 kişi BOINC kasıyo....

Söylediğim gibi boinc sistemimde hataya yol açtığı için kullanamıyorum ama F@h sürekli açık(ama 8600 olduğu için çok hızlı olduğunu söyleyemem). Ekran kartı 60 derecelerde geziyo yanmadığı sürece F@h desteğim sürecek. Ekran kartı yanarsa boinc devam ederim
  • Ben de geldim. Kanbersiz düğün olur mu? Hem Boinc hem Folding
  • Bende boinc'ten sonra gpu uygulamasına katıldım.Burdada adım gokborad,bir transformers büyüğü ne demiş "fedakarlık yoksa zaferde yoktur"

Edit :İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wanker -- 29 Haziran 2008; 22:57:06 >
  • Bu elektrik zammı bizim işleri baya etkileyecek gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgboy

Bu elektrik zammı bizim işleri baya etkileyecek gibi

Evet yüzde 20 kadar etkileyecek hatta yılda 3 kez benzer şekilde etkileyecek.İktidarda bende olsam zammı basardım nasıl olsa kimsenin sesi çıkmıyor.Afyonu aldı herkes tabi....
  • Selamlar
    Bende Folding@Home takımına katıldım.
    Yeni GPU Client güzel olmuş. Arayüz birşeye benzemiş ve gerçekten GPU'nun canını çıkarıyor gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9CA1DA90 -- 30 Haziran 2008; 2:16:19 >
  • @ ozgboy Wanker ve piXeLus

GPGPU takımımıza hoşgeldiniz arkadaşlar.
  • way be adamlar neler yapıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoolnQuiet

@ ozgboy Wanker ve piXeLus

GPGPU takımımıza hoşgeldiniz arkadaşlar.

Sağol Cool'nQuite hoşbulduk...
  • Arkadaşlar Boinc SETI'de günde 32 iş gibi bir kıstlama mı var? mesajj kısmında günlük iş limitinizi doldurdunuz diyor....İlginç...
  • slm arkadaşlar benim makinemde bir sorun var bir bellek veya depolama agıtı biçimlendirmek istediğimde makine reset atıyo neden kaynaklanıyo ısıdan mı power suply den dolayım resetleniyo yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: M.B.T

Hocam bunu seti'ye yollayalım da boşuna aramasınlar artık, bizede bi plaket verirler heralde

• CUDA çalışıyormu peki? Bende katılmayı düşünüyorum..
  • Evet. Çalışmasa folding'i ekran kartlarında nasıl çalıştıralım yahu.
  • abi bu herşey hoş güzelde. keşke amerikan bilim kurumlarına değil de türk kurumlarına hizmet ediyo olsaydık. bu yapılan resmen amerikalılar bilimde ilerlesinler diye onlara yardımcı olmak. keşke türkiye de şu bilim olayına artık girse...
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.