Şimdi Ara

Donanımhaber Grid Takımı (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.243
Cevap
6
Favori
74.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Prime Grid'te iki tane çarpan buldum. Şimdide bulacağım asal sayıyı sabırsızlıkla bekliyorum. İstatistiklere göre bulma ihtimali %4, gelen her yüz verinin 4'ü asal sayı çıkıyor. Bakalım bize ne zaman denk gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolnQuiet -- 27 Şubat 2008; 21:58:35 >
  • Kumandan sonunda beni geçmeyi başardı. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • Ben de geliyorum yol ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoolnQuiet

Kumandan sonunda beni geçmeyi başardı. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

eyvallah

yahu serverlarda yeni ayarlar vs.. yapıyorum sürekli aç kapa durumu vardı o yüzden seni sollamam biraz gecikti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgboy

Ben de geliyorum yol ver

Ne demek hocam, yol sizin. Bununla birlikte, bir aydan fazla zaman var beni geçmenize eğer günlük ortalamalar bu şekilde giderse.
  • beni geçin :)
    geçene 7800GTX heühüe
  • İnternet cafe'nin birine veya birkaçına BOINC'i servis olarak kurarım, böylelikle ikonu gözükmez ve kimse ne olduğunuda anlamaz. Bu şekilde günde 10k almaya başlasam, 1 aya kalmaz geçerim seni herhalde. Ya da internet cafesi olan bir arkadaşta yapabilir bunu.

Bence böyle bir teklif yapmadan önce bir kere daha düşün istersen.
  • lol :) aynı şekilde karşılık veririm heüheühe
  • quote:

Orjinalden alıntı: nixniz

lol :) aynı şekilde karşılık veririm heüheühe

karşılık vermen önemli değil, adamın seni geçip 7800 GTX almış olması önemli
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoolnQuiet

İnternet cafe'nin birine veya birkaçına BOINC'i servis olarak kurarım, böylelikle ikonu gözükmez ve kimse ne olduğunuda anlamaz. Bu şekilde günde 10k almaya başlasam, 1 aya kalmaz geçerim seni herhalde. Ya da internet cafesi olan bir arkadaşta yapabilir bunu.

Bence böyle bir teklif yapmadan önce bir kere daha düşün istersen.

deep freeze i olmayan kafe pek gormedim ben. ama istersen yinede sen bir dene.
  • O kadar çalışıyor makinem hala bir plaket alamadım
  • @CoolnQuiet

Biz bu Plaketleri aldığımızı nereden öğrenebiliyorun hangi gruplardan nerelerden bakılıo istersen bunla ilgili de bikaç link atabilirmisin ?
    nerelerden bakıcaz ödüllere plaketlere ?

Bu arada dün 7000 sınırına dayandım :) ama geçemedim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nixniz -- 8 Mart 2008; 13:46:24 >
  • WCG nin web sayfasına giriş yapınca My Grid linkinde gözüküyor rozetler.
  • nedir bu grid ya hayatımda duymadım
  • İlk mesajı bir zahmet oku istersen.
  • BOINC programının 5.10.45 versiyonu çıktı. Yeni versiyona geçmek isteyen arkadaşlar, işletim sistemlerine göre uygun olan versiyonu buradan indirebilirler.

http://boinc.berkeley.edu/download_all.php

Bugün itibariyle, türkiye 5. siyiz takım olarak.
  • Benimde nihayet 2 tane rozetim oldu :d
  • ee hala üst konu filan olmamış bu, takımın adını değiştirelim diyorum ben. Dh team olmasın. hiickimse team olsun misal

üst konu isteriz
  • Konumuz üst konu oldu sonunda.
  • P3 667 mhz makineyle katılsam günde kaç puan alırım bare Quad işlemcimiz yok böle yavaş yavaş yapıcaz
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.