Şimdi Ara

##Wii Remote'a koruyucu kılıf##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nintendo Wii'nin başarısı bir yana, konsolun olay yaratan kontrolcüsü Wii Remote konsolun kendisinden daha çok konuşulmuştur. Sunduğu eşsiz oyun keyfiyle beraber yarattığı kazalar da Wii Remote'un ününe adeta ün kattı. Öyleki bazı kullanıcıların yaşadığı güvenlik bilek ipinin kopması sonucu çevrelerine, kendilerine veya yakınlarına zarar vermeleri sonucunda bir çok kişi Nintendoyu ağır bir şekilde eleştirmiş, bunun üzerine de firma ücretsiz olarak bütün Wii sahiplerine yeni güçlendirilmiş bileklik vermişti. Yine benzer bir kampanya düzenleyen Nintendo, ücretsiz olarak tüm Wii sahiplerine silikon koruyucu bir Wii Remote kılıfı hediye ediyor. Böylece yaralanma riski oldukça düşüyor. Ücretsiz kılıfınızı almak için nintendo veya wii'nin websitelerine gidebilirsiniz.

• ana çok güzel olmuş. türkiyeye gelsin kesin alırım..
  • Saf plastikse sertliği fazla etkilemez diye düşünüyorum, yine aynı darbeleri yapar insanda. Şöyle esnekliği az bir plastikse ve aynı zamanda da Wii Remote'un sensörü algılamasını güçleştirmiyorsa, güzel birşey...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mad skillz

Saf plastikse sertliği fazla etkilemez diye düşünüyorum, yine aynı darbeleri yapar insanda. Şöyle esnekliği az bir plastikse ve aynı zamanda da Wii Remote'un sensörü algılamasını güçleştirmiyorsa, güzel birşey...

silikon diyo estetikten bilmeniz lazım yumuşaktır
  • guzelmiş bedava iyi kesin alırım ozaman turkiyeye sipariş verilebiliyormuki ? :)
  • Amerika ve Kanada icin bedava gondereceklermis (bakiniz).

Ama Turkiye'de oyle olacagini sanmiyorum. Heralde bir urun alana kilif bedava filan gibi olacak. Umarim haksiz cikarim.

Nintendo Turkiye'nin duyurusu:
    quote:

Wii Kumanda Kılıflarına çok yakında Wii ürünleri ile beraber ek bir ücret talep edilmeden sahip olabileceksiniz.

Kaynak : Nintendo TR

• nasıl yani yaralanma bi kumanda insanı nasıl yaralayabilirki ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ELeCtRiCkChi

nasıl yani yaralanma bi kumanda insanı nasıl yaralayabilirki ??

www.wiihaveaproblem.com

Gir, resimlere ve videolara bak, anlarsın ne gibi problemler (!) olduğunu...
  • belki oyunların yanında verirler. Böylece ben alırım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.