Şimdi Ara

## ATi'nin Yeni GPU'ları RV670 XT ve RV670 Pro'nun Detayları ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ATi'nin Yeni GPU'ları RV670 XT ve RV670 Pro'nun Detayları ##

AMD-ATi'nin Kasım ayına yönelik olarak hazırladığı yeni grafik işlemcileri RV670 XT ve RV670 Pro'nun detaylaır artık iyiden iyiye netleşmeye başladı. 55nm üretim teknolojisi ile TSMC tarafından üretilecek olan AMD-ATi'nin yeni grafik işlemcileri, R600'e göre 55nm üretim teknolojisinin de verdiği avantaj ile yaklaşık %50 daha az güç tüketecekler.

İşte detaylar;

- RV670 XT: 825MHz GPU hızı, 1.2GHz (efektif: 2.4GHz) GDDR4, 132W TDP
    - RV670 Pro: 750MHz GPU hızı, 900MHz (efektif: 1800MHz)GDDR3, 104W TDP

• Bu saatte bu haberleri sunduğun için teşekkürler
  • muhtesem gorunuorlar acaba fıyatları nasıl olur.tam da crysıse denk gelıor kartların çıkısı paueheasf bu kasım bayagı yogun gececek
  • İki üretici de bir yıllık müşteri uyutma taktiğinda başarılı oldular, yeni GPU'larla arasında, bir önce nesildeki başarım farkından daha fazla olacağına inaniyorum. Pamuk eller cebe part 2.
  • bu kartlar 2950 serisi mi olcak ?
  • benim kart 800mhz şu XT'den bi tane alsam 2,4ghz.Hızımı 3'e katlamış olurum yaws.
  • bu kartların zaten en büyük avantajını ben güç tüketiminde görüyorum... tek slot yer kaplayacak olmaları destekledikleri teknolojiler gibi çok fazla artıları var... ama yinede ara geçiş dönemi ürünler olacak çünkü yeni nesil ekran kartları değil bunlar...
  • R680 güç tüketiminde düşük ise benim psu yu değiştirmeme gerek kalmaz herhalde.
  • maşallah 825 e 2.4 ghz ve ddr4 .fiyatı ne kadar olacak acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLAZEX!

maşallah 825 e 2.4 ghz ve ddr4 .fiyatı ne kadar olacak acaba

benim alabileceğim bir seviyede olmayacağı kesinde gerisini bilemem daha mütevazi takılırım herhalde 2900gt gibi

• bıktım ekran kartı değiştirmekten oyun bi kumar oldu iyice
    çalıştırır çalıştırmaz kumarı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.