Şimdi Ara

ETRAFTAKİ KABLOSUZ AGLARA MASAUSTU PC İLE NASIL BAGLANILIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar etrafımızda bi suru holding is merkezi falan var ve ben onların netine nasıl baglanırım benim masaustu bilgisayarla???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fethi_dogan88 -- 1 Ekim 2007; 21:09:29 >

• Kablosuz bağlantı aparatı alman gerekli...

Bunun gibi http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=82048&productid=bd93465
  • benim bildigim usb wireless ler o antenlilere gore daha az mı ne cekiyomus nasıl bulurum ben antenlileri?bide en iyi ceken anten? mesafe var baya o bakımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fethi_dogan88 -- 1 Ekim 2007; 21:18:27 >
  • access point ten bahsediyorsun ama onlar hem daha pahalı hemde gereksiz.arkadaşın verdiği modeller gayet iyi çekerler.ama illa antenli dersen airties ap-300 ler var her nekadar tavsiye etmesemde.ayrıca bunun çalışacağı garanti değil çünkü o dediğin yerlerdeki ip atamalarıyla access point tekler sorun yaratabilir.
  • ben 200-300 metre otedeki aglara baglanim bana yeter ona gore isimi garantiye almak istiyorum.antenli olsun ceksinde zaten en ust kattayız farketmez balkonada cıkarabilirim yada catıyada ceksinde
  • 200-300mt ötedeki ağa bağlanırsın da sinyal ne kadar iyi olur bilemem.en üst katta olman avantaj olabilir.access point alıp sonra onun antenini kendin de güçlendirebilirsin forumda zaten bununla ilgili Türk usülü güzel çözümler mevcut çok ta iyi çekiyor.
  • simdi zaten o turk usulu cozumlere bakıyodum teneke baglayan bile var
  • makarna süzgeçi vardı o çok güzeldi hem gülmüştüm hemde helal olsun demiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bo$$_HoGG

makarna süzgeçi vardı o çok güzeldi hem gülmüştüm hemde helal olsun demiştim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.