Şimdi Ara

Kota Sorgulama Sitesine Girebilen Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 2 gündür giremiyorm. Öğrenemedim kotamı bir türlü. Tam aylık transfer linkine tıklıyorum, ondan sonrası açılmıyor...

• 3-5 kere dene açılıyor
  • bende de bzn 10 kere basmam geerkıo da ben artk pek guvenmıorm o soteye fatura donemıne kdr dogru gosterıo ztn tam ay sonuna gelrken bole arıza cıkarıolar bıde son 3 gunumde hıc download yapmamama ragmen 4.4 olan kotam bırden 5.7 ye fırlamıs
    ttnete
  • ben 1 haftadır deniyorum geçen gün girebildim..!

Kota Sorgulama Sitesine Girebilen Var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemark

bende de bzn 10 kere basmam geerkıo da ben artk pek guvenmıorm o soteye fatura donemıne kdr dogru gosterıo ztn tam ay sonuna gelrken bole arıza cıkarıolar bıde son 3 gunumde hıc download yapmamama ragmen 4.4 olan kotam bırden 5.7 ye fırlamıs
    ttnete

cidden katılıyorum ya.

ama başka nerden öğrenebiliriz ki?

Airties'ın kendi programına mı güvensem acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: .MstF.

3-5 kere dene açılıyor

Evet bendede öyle bi kaç kez dene acılıyor sonradan
  • 3 gündür girmek nasip olmadı...
  • Şu an itibariyle girmiyor.B kaç saat öncesinde giriyoduda sistem hatası veriyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: safaksaylam

quote:

Orjinalden alıntı: cemark

bende de bzn 10 kere basmam geerkıo da ben artk pek guvenmıorm o soteye fatura donemıne kdr dogru gosterıo ztn tam ay sonuna gelrken bole arıza cıkarıolar bıde son 3 gunumde hıc download yapmamama ragmen 4.4 olan kotam bırden 5.7 ye fırlamıs
    ttnete

cidden katılıyorum ya.

ama başka nerden öğrenebiliriz ki?

Airties'ın kendi programına mı güvensem acaba

bu zmn da baban bıle guvenmıceksın derler ya ttnete hıc guvenmıceksn aksıne onlem alıcaksn kı senı kazıklamasnlar dıye
    ben bgn ılk ıs sınırsıza gectm ve halen emın dıılm sınırısza gecırdıklerıne bu yuzden 3 gunde bır sureklı arıcam hatta bı kere cep telden arıcam ve konusmayı kaydedıcem sıkıosa normalın ustunde bı fatura yollasınlar

• bende bir türlü giremedim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.