Şimdi Ara

KABLO NET FİYATLARI NE KADAR????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kablo net tarifelerini hicbir yerde bulamadım yardım edin lutfen!!!!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: fethi_dogan88

Arkadaslar kablo net tarifelerini hicbir yerde bulamadım yardım edin lutfen!!!!!!!

http://online.turksat.com.tr/

İnternet tarifeleri sekmesi
  • Abi ocak mı subatta mı ne guncellenmis site ve ayriyetten sınırsız fiyatları cok kazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fethi_dogan88 -- 1 Ekim 2007; 18:45:07 >
  • Fiyatlar uçuk, ayarlamalarını bekliyoruz hala. Oradaki hızların iki katını veriyorlar şuan.
  • 512 fiyatına 1024 veriyolar yani yinede kazık abi dedigin sekil olsa dahi 59 lira mı ne bıktım su tt netten paso kota asıyomusuz da falan falan iki tıklasak kotayı geciyoz
  • 19 ytl verip sınırsız 128@256 alabilirsin. Bazen hız 2mbit 'e kadar çıkıyor. Test amaçlı farklı hızlar veriyorlar.
  • asırı yavas ya 128ve256 512 hadi neysede kullandım 256 varya siteleri falan asırı gec yukluyodu yani adamı sinir sitres sahibi eder 128-256 gibi seyler
  • quote:

Arkadaslar kablo net tarifelerini hicbir yerde bulamadım yardım edin lutfen!!!!!!!

Valla biz de bekliyoruz. .Bence hiç kasma ADSL'de takıl. Ocak'ta Telekom yine indirim planlıyor bu sefer kablonet aynı gün açıklamazsa ver elini ADSL diyecektir çoğu insan. Tabi yeni tarife bu arada hala gelmedi, bayram öncesi kablodan ADSL'e tarnsferler olabilir. Misal ben en geç haftaya Salı ADSL'e başvuracağım bu gidişle. Zaten haftaya geçmesem Ocak'taki muhtemel ADSL indirimi ile anında geçerim, 2-3 ay 2008'de de sinir olmaya niyetim yok.

quote:

512 fiyatına 1024 veriyolar yani yinede kazık abi dedigin sekil olsa dahi 59 lira mı ne bıktım su tt netten paso kota asıyomusuz da falan falan iki tıklasak kotayı geciyoz

Sen kotalıysan direk kabloya geç, daha fazla ödemeden sınırsız download yap. Kota sucks... Ya kotasız adsl'e ya da kotasız bütçene uygun başka bir tarifeye geçmelisin bence. Kotalı olupda hiç bir şey indiremeyeceğine geç rahatla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 1 Ekim 2007; 20:45:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.