Şimdi Ara

En hızlı internette son sıralardayız en fazla parayıda biz veriyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngiltere'de faaliyet gösteren Enformasyon Teknolojisi Keşif Vakfı tarafından yapılan araştırmaya göre en yavaş dördüncüyüz.

15 Avrupa ülkesindeki geniş ağ hızlarını karşılaştıran araştırmacılar, Türkiye'nin saniyede 2 megabit hızla (mbps) bu alanda 12'nci olduğunu açıkladı.

Listenin ilk sırasında saniyede 21.7 megabit hıza sahip Finlandiya yer alırken, ikinciliğe saniyede 18.2 megabit hıza sahip İsveç otururken, üçüncü sırada da saniyede 17.6 megabit hızla Fransa bulunuyor.

Diğer ülkeler şöyle sıralanıyor:

* 4'üncü Hollanda (8.8 mbps)
    * 5'inci Polonya (7.5 mbps)
    * 6'ncı Almanya (6 mbps)
    * 7'nci Macaristan (3 mbps)
    * 8'inci Slovakya (2.8 mbps)
    * 9'uncu İngiltere (2.6 mbps)
    * 10'uncu İsviçre (2.3 mbps)
    * 11'inci İrlanda (2.2 mbps)
    * 12'inci Türkiye (1.6 mbps)
    * 13'üncü Çek Cumhuriyeti (1.2 mbps)
    * 14'üncü İspanya (1.1 mbs)
    * 15'inci Yunanistan (1 mbps

kaynak : haber-tekno

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanselfetti -- 1 Ekim 2007; 9:05:49 >

• Valla yılın tespitini yapmışsınız... Sahi bizi uyutuyorlarmış da bizim haberimiz yokmuş, mis telekom cici telekom diye geçinip gidiyormuşuz. Hatta kesilen bağlantıları nedeniyle bu kurumla cinsel münasebete giren onca müşteri o kadar mutlu ki... -ki yazamıyoruz bu yüzden. Bak kelimeler yine kifayetsiz kaldı, yazamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 1 Ekim 2007; 9:15:11 >
  • valla haklısın bencede
    bide güya 4 katı hızlı oldu internet ama hala sonuncu sıralardayız
  • iyide bu kaçıncı aynı konu
  • ben daha önce raslamadım bu konuya ve çok ilginç geldi bence biz finlandiyaya taşınalım baksanıza net orda ucuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cansubilgin -- 1 Ekim 2007; 9:25:35 >
  • VALLA DOSTUM HERKES HALİNDEN MEMNUN GÖRÜNÜYOR KİMSEDEN SES ÇIKMIYOR ZATEN SES ÇIKARANADA TERERÜST DAMGASI VURUYORLAR BİRLİK BERABERLİKTEN GÜÇ DOĞAR EL ELE VERELİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.