Şimdi Ara

ISS kurmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar araştırmalarıma göre http 500 hatası için ISS kurmam gerekiyor a ISS programı bulamıyorum nerden bulacağımı bilen varmııı?
    cevaplayanlara teşekkürler

• IIS demek istedin herhalde..
    Win XP Cd sinin içinde var..
    Yalnız XP Home kullanıyorsan hiç kasma çok uğraştırır.Beginner işi değil..
  • evet ISS
    ve sistemim home
    beginner konusuna gelince herşeyin bir başlangıcı vardır
    IIS.DL_ var cd de kuru olmadığı için kurmam imkansız gibi görünüyor bir fikir verir misiniz?
  • Home da hiç deneme hocam gerçekten çok profesyonel olmak lazım çok zamanını alır..
    walla ben ilk kurma denememde 3-4 gün uğraşımıştım..sonra format attım.. sonra da vazgeçip XP Professional kurdum...
  • bu çok kötü oldu yaa ama sağol bakcaz artık 3-4 gün de biz uğraşalım
  • hocam bence hiç kasma derim..
    XP Professional kur, sonra XP Cdsini tak, program ekle/kaldır penceresinde sol kısımda bileşen ekle var..
    ordan Internet Information Server önündeki kısmı işaretle, Devam de kurulsun..
    Hiç uğraşma bence.
  • ISS: Internet Servis Sağlayıcı
    IIS: Internet Information Services - senin kurmak istediğin bu.

Farklı şeyler
  • iss diye bi oyunda var euheuhueuhueuhue
  • ya bi de ALP diğe bi program var active local pages o da benzer görevi görüyo ama aynı derece değil yani bazı yerlerde onunlada olmuo
  • quote:

Orjinalden alıntı: sputnick

ya bi de ALP diğe bi program var active local pages o da benzer görevi görüyo ama aynı derece değil yani bazı yerlerde onunlada olmuo

hoca bende o program war ama rezalet programın crack kını bile bulamadım
  • ALP hiçbir işe yaramıyor bence zamanınızı boşa harcamayın..
  • xp home de iis kuramazsın !!!
  • sistemimi değiştirmedim ama xp pro cd sinden ııs yi buldum arkadaşlar olay bitince haber evririm
  • ekle kaldırdan windows bileşenleri ekle diyeceksin orada iss var onu seç windows cd sini tak yükle
  • Arkadaşlar Xp Home'a iis kurmak için boşuna uğraşmayın o eskiden oluyordu. Xp service pack 1 ve daha yüksek update olan home versiyonlarında kesinlikle iis kuramazsınız. Önceden xp pro ve win.2000 cd leri ile bu işi yapmak mümkündü ama artık değil. Microsoft başka türlü nasıl pro satacak değil mi
  • program eklekaldır> windows bileşenlerini ekle kaldır > oradanda internet information service
  • arkadaşlar ben biraz daha temel bir soru sorucam iis kurmadan asp çalıştırmama mı ?

daha önce aspda hazırlanmış bir site günelelemsi yapmıştım ama iis kurulmu varmıydı bilmiyorum ama şimdi asplerim çalışmıyo arkadaşlar local host kur dediler. asp kodu olan sayfalarım açılması için iis şartmı yani??
  • quote:

Orjinalden alıntı: miracle_mb

arkadaşlar ben biraz daha temel bir soru sorucam iis kurmadan asp çalıştırmama mı ?

daha önce aspda hazırlanmış bir site günelelemsi yapmıştım ama iis kurulmu varmıydı bilmiyorum ama şimdi asplerim çalışmıyo arkadaşlar local host kur dediler. asp kodu olan sayfalarım açılması için iis şartmı yani??

2k ve xp'de IIS, 98 için PWS şart. Başka toollar olabilir ama bunlar en güvenilir ve kolay bulunanları. Linux içinse ayrı toollar var.
  • 2k nedir açar mısın?
  • 2katı daha fazla para verip almak...

win2k windows 2000 demek winxp windos experance demek win 98 windows 1998 demek win 95 windows 1995 demek bide 3.1 var oda 3.1 demek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.