Şimdi Ara

Download hızlı,internet yavaş......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1mbit sınırsız adsl kullanıcısıyım.Downloadlarda problem olmamasına rağmen internet sitelerinde özellikle youtube da inanılmaz yavaşlıklar yaşıyorum.
    Speedtest sitesinde test ettiğimde ping'in çok yüksek olduğunu gördüm.Open dns'yi de denedim fakat sorunu çözemedim.

• Bende ise tam tersi söz konusu,sayfalar en geç 1-2 saniyede açılıyor,download maksimum 80 kb,4 mbit bağlantı var.
  • herkesin interneti çorba olmuş.
    aynen bendeki de.
    bu telekom ne yapmak istiyor yahu.
    doğru dürüst bi hizmet veremez hale geldiler.
    paraları alırken iyi ama.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Bende ise tam tersi söz konusu,sayfalar en geç 1-2 saniyede açılıyor,download maksimum 80 kb,4 mbit bağlantı var.

aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 30 Eylül 2007; 16:53:22 >
  • Ben şu an 1mbitle 900 üzeri değer alıyorum..Darısı size olsun..
  • bugün benim nazar degmesin süper arada 120 ye cıktıgı oluyo ne hikmetse ama genelde 105 ile çekiyorum
  • evet aynı sorun arada oluyor download hızlı fakat sayfalar yavas geliyor.. Bu nasıl bir sorundur anlamadım :)
  • Kardeş bir gerçek var TTNET in verdiği hizmetten kimse memnun değil bende. Şirkette sık sık internetim kopuyor kaç kezde söyledim biz inceliyip dönüş yapıcaz diyorlar. şimdiye kadar bir kez daha dönmediler. Senin sorununda dns deki zorluktan kaynaklanıyor gibi. Zor girdiğin bir sitenin ip sini al tracert komutu ile sonra internet explorer a ip ni yaz bak bakalım daha mı hızlı açılıyor yoksa aynı mı? sonucu burdan yazarsan yardımcı oluruz.

quote:

Orjinalden alıntı: arespoem

1mbit sınırsız adsl kullanıcısıyım.Downloadlarda problem olmamasına rağmen internet sitelerinde özellikle youtube da inanılmaz yavaşlıklar yaşıyorum.
    Speedtest sitesinde test ettiğimde ping'in çok yüksek olduğunu gördüm.Open dns'yi de denedim fakat sorunu çözemedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metin abi

herkesin interneti çorba olmuş.
    aynen bendeki de.
    bu telekom ne yapmak istiyor yahu.
    doğru dürüst bi hizmet veremez hale geldiler.
    paraları alırken iyi ama.

NERDE BU DEVLETTTT NERDE BU MILETT

• trky dns programını kullan. güncel dns'leri ayarlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.