Şimdi Ara

2003 Bmw 740dizel Gerçek piyasası Nedir? Resimler eklendi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen arkadaş anadolu sigortanın ihaleden 2003 Bmw 740 dizel aldı.Ben piyasasını 60.000eu olarak biliyodum.60.000eu ya da çok rahat satar diye düşünüyordum.Fakat 1 kişi bile aramadı.57000eu ya fiyatı indirdik 3 kişi falan aradı.tüm sitelere koymuştuk.
    Şimdi genelde 70.000eu-80.000eu çekiyorlar bu araca.Gerçek piyasası 55000eu mudur?60.000eu yapmamıza rağmen bi kişi bile aramadı.70.000eu çeken adam nasıl satıcak?
    Yorumlarınızı bekliyorum.Resimleri ekledim...

• resimlerin devamı...

• mükemmel bir araç
    fakat alıcıyı bulmak zor
    satarken sabırlı olun
    kosifler oto herhalde oraya araç bilgilerini bırakın
    diğer alternatif ise takas olur deyin
  • bu tür araçları şahısların satması zor genelde galeriler takas yoluyla alıp satıyor bu tür araçları
  • KAsko bedeli 128,250 ytl yaklaşık 75.000 euro.70.000'e falan satılması gerekmiyormu?
  • 60.000eu yaptık buna rağmen arayan bi kişi bile yok...
    piyasa değeri kasko değerine göre belirlenmiyor işte...
  • belirlenmiyor doğru söylüyorsunda çoğu zaman yakın fiyatlarda satılıyor ama arabanın değeri arttıkca tabi fiyat düşüşü kaçınılmaz oluyo.
  • Çok zor satarsınız o aracı felaket tellalı gibi konuşmayayım ama size tek çare şunu önerebilirim :

Bimex car yada Bmwcenter ile konuşun birde borusan istinye premıum selectıon ile konuşun bakalım onlar ne kadar verecek hepsinin verdiği fiyatları yazın buraya piyasasını çıkartırım size.

Ayrıca bu aracın "piyasa"sı olmaz. Herkes istediği fiyatı isteyebiliyor ne yazıkkı ülkemizde bu şartlarda ...

• www.arabam.com
    www.sahibinden.com
    www.araba.com a koyduk bakalım...

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4847861 Sahibinden com a koyduğumuz linkte budur.

Bu aracı bakalım 57000-56000eulara falan satacağız.Ülkemizde zengin çok ve dizel araçlara da yüksek 70.000eu paralar isteniyor.Satıldığı zaman gelişmeleri size bildireceğim...şuan sadece ben 57000eu istiyorum.55000eu-60.000eu etmesi lazım bu aracın piyasası.bakalım kaç günde satılacak hadi hayırlısı...Telefon numarası arkadaşımın telefon numarası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lobyem -- 30 Eylül 2007; 17:51:10 >

• siz ne kadara aldınız arabayı
  • Vay bea 60.000 Euro ?
    kusura bakma ama harbi kazzik fiyat bizim burda o araci satmaya kalksan 25.000 zor gider
    Bkniz burda (belcika) 2005 740D ikinci el 35.000 anlassan 30.000 alirsin
    http://www.2dehands.be/bmw-740d-full-option-03-2005-26545648.html?per=30&qq=740d

harbi ucmus tr de fiyatlar bu aracin sifiri 2007 model 65.000 euro dan basliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 30 Eylül 2007; 18:06:28 >
  • çok güzel araba ama elden gitmesi bu tür araçların gerçekten zor galeri fln bulsan olmaz mı
  • Çok lüx bir araç olduğu için alıcısı da zor bulunur. Galeriler fln ne kadar veriyor bu araca?
  • biz 94100 ytl e aldık...yaklaşık 55000eu
    galerilere sordum.50.000eu veren var 45000eu veren var....
    bir de bi arkadaşımız sıfırlarına 65000eu diye yazmış.sıfır o aracın türkiye de borusan fiyatı 130.000-150.000eu civarlaridir.aksesuara göre sıfırları 200.000euları buluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lobyem -- 30 Eylül 2007; 18:44:10 >
  • 50-55.000 euro bandında satabilirsin bu aracı oda direk alıcıya..Üzgünüm oldukça pahalı almışsınız aracı.
  • biliyorum 55000eu olduğunu saygılar...

• Eğer ilanda kullandığınız fotolar görünen fotolar ise bence zor satılır..

Sonuçda pahalı araba ve fotoğrafların sağlam olması lazım alıcıya hitaben..

Galeri ile takasa girilip ikinci elde canlı modellerde alınabilir ama ne kadar kar yada zarar edilir orasıda yorum konusu..
  • İlanı deiştirin.. Arabanın yolda ve plakalı fotograflarını çekin, onları koyun eğer warsa.. Bu şekilde hacizden veya herhangi başka birşeyden ucuza kapatılmış hasarlı veya başka bi türlü bi araba gibi gözüküyor..
  • bu aracı 2.el piyasa deyerinin %30 yada %40 aşağı bi bedelle almanız gerekiyordu sonuçta ihale ile alınan bi araç nerdeyse piyasa deyeriyle aynı fiyata almışsınız almadan önce alacağınız aracın piyasasını öğrenip ihalede ona göre bu kadar yüksek fiyat vermemeliydiniz 55 000 ile 60 000 eur fiyatı var ama ihale ile alınan araçları satmak güç ve fiyatı daha düşüğe gidiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

İlanı deiştirin.. Arabanın yolda ve plakalı fotograflarını çekin, onları koyun eğer warsa.. Bu şekilde hacizden veya herhangi başka birşeyden ucuza kapatılmış hasarlı veya başka bi türlü bi araba gibi gözüküyor..

aynen valla.araba sanki çalıntı gibi duruyor.

arabayı güzelce yıkayıp cep telefonuyla değilde kaliteli bir foto makinesiyle plakalı olarak çekerseniz resimlerini alıcı çıkar..ilanı veriş tarzı çok önemlidir.

ben nokia 9500ü sahibinden'dende 350 liraya sattım.ilanım ve resimlerin çok ayrıntılı ve güzeldi.bu telefonlar 300 liraya zor alıcı bulur.düşün yani.pazarlamada önemli olan gösteriştir.gösteriş herşeydir..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.