Şimdi Ara

## ATi'den Catalyst 7.9 için Yeni Güncelleme ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi'den Catalyst 7.9 için Yeni Güncelleme ##

ATi, en güncel ekran kartı sürücüsü olan Catalyst 7.9 için yeni bir güncelleme paketi çıkardı. Yayınlanan yeni hotfix sayesinde Enemy Territory Quake Wars, Bioshock, Call of Juarez, Team Fortress 2 ve Time Shift gibi oyuınlarda yaşanmakta olan bazı belli başlı sorunlar düzeltilirken ayrıca World in Conflict oyunu içinde performans iyileştirmesi yapılmış.

ATi'nin güncel ekran kartları ile uyumlu olan yeni hotifx, hem Windows XP hemde Windows Vista ile çalışabilmekte.

Detaylı bilgi edinmek ve indirmek için,
    http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=29837

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 29 Eylül 2007; 2:00:27 >

• Time Shift ?! demekki o da yakında yolda gelior demektir :D
  • Bune yaa 94MB hotfixmi olur??Driverın 3 katı..Kurup kullanan varmı arkadaslar kotayı yemiyelim boşa...
  • 94 mb hotfix yerine sıfırdan driver çıkarsalardı daha iyi olurdu.
  • Adamlar ne yapsa yaranamıyor sizlere. ne var indirin işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: Atrinn

Adamlar ne yapsa yaranamıyor sizlere. ne var indirin işte

Kardeş sende var bilirsin. Şimdi bir HD2900XT aldığımız zaman onu en verimli şekilde kullanmak için hangi driverları yuklemeliyiz ? Sadece en son driverinimi yoksa baştan beri çıkan tüm driverlarımı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Merc4eve

quote:

Kardeş sende var bilirsin. Şimdi bir HD2900XT aldığımız zaman onu en verimli şekilde kullanmak için hangi driverları yuklemeliyiz ? Sadece en son driverinimi yoksa baştan beri çıkan tüm driverlarımı ?

En son çıkan Catalyst 7.9 ve bu konuda bahsedilen driver yaması.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Merc4eve

quote:

en son driverı yükle.
    haber için teşekkürler.

• bende kurmak isteyince nsis error error launching installer diyor diğer avivo packlerini kurmaya çalışırken de aynı şey oluyor sebebini bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: labrodorit

bende kurmak isteyince nsis error error launching installer diyor diğer avivo packlerini kurmaya çalışırken de aynı şey oluyor sebebini bilen varmı?

ekran kartın ne ?
  • ATi son zamanlarda bayaa hızlandı, aferin
  • peki merak ediyorum peki mesela 7.10 nolu sürücü çıktığında bu da içine dahil olacak mı? yoksa 7.10 indirsek de bunu da indirmemiz gerekecek mi?
  • 2900xt

quote:

Orjinalden alıntı: ..Balbes!..

quote:

Orjinalden alıntı: labrodorit

bende kurmak isteyince nsis error error launching installer diyor diğer avivo packlerini kurmaya çalışırken de aynı şey oluyor sebebini bilen varmı?

ekran kartın ne ?
  • quote:

yenı cıkmıs ıslemcıye 94 mb yama yapıp nasıl yaranacaklar kı ben bunu ındırmem adam gıbı surucu cıkarsalardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

yenı cıkmıs ıslemcıye 94 mb yama yapıp nasıl yaranacaklar kı ben bunu ındırmem adam gıbı surucu cıkarsalardı

Sen zaten 8600gt kullanıyorsun sanane bu sürücüden sen devam et amd düşmanlığına kardeş devam et devam.

Amd batsın ben ozaman görecem seni ya neyse.(yağlı kaz.ğı yediğin zaman anlarsın nedemek istediğimi)
  • İndirmeye başladım bakalım bioshock'ta katkısı olacakmı?
  • kotayı fulleyenler bence ekimin 1 inden sonra yüklesinler yamayı
    teşekkürler fx57
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nevfel

94 mb hotfix yerine sıfırdan driver çıkarsalardı daha iyi olurdu.

yanlıs degerlendiriyorsunuz beyler sadece bir ekran kartı için degilki bu hotfix dikkat ederseniz bir cok kart ı ve bir cok işletim sistemi için tek bir dosya bundan daha güzel ne olacak ki

aferin adamlara calısıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbyka

quote:

Orjinalden alıntı: Nevfel

94 mb hotfix yerine sıfırdan driver çıkarsalardı daha iyi olurdu.

yanlıs degerlendiriyorsunuz beyler sadece bir ekran kartı için degilki bu hotfix dikkat ederseniz bir cok kart ı ve bir cok işletim sistemi için tek bir dosya bundan daha güzel ne olacak ki

aferin adamlara calısıyorlar

valla aslında adamlar çalışıyor tamam da her ekran kartı için veya kategori altında verselerdi (2000 serisi-1900 serisi falan filan) bence daha güzel olurdu...bana ne 1900 serisi kartların güncelleştirmesinden mesela...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rebellion!

quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Sen zaten 8600gt kullanıyorsun sanane bu sürücüden sen devam et amd düşmanlığına kardeş devam et devam.

Amd batsın ben ozaman görecem seni ya neyse.(yağlı kaz.ğı yediğin zaman anlarsın nedemek istediğimi)

8600 gt kullanmıyorum satalı cok oldu usendıgım ıcın degıstırmedım x300 kullanıyorum 2900pro ve 8700 cıkana kadar uygun bısey duserse onlarıda beklemem ayrıca amd batarsa o kazık sanada girer üzülme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 30 Eylül 2007; 15:06:57 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.