Dijital kol saatini nasıl ayarlayacağım? [AYARLANABİLDİ]
4 Cevap33921 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 14 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
27 Eylül 2007; 17:49:26 

Belki kullanan vardır. Pek dijital saat kullanıp ayarlamadığım için henüz iyi bilmiyorum da.

Jaga marka kol saatim var (AD98 - Siyah / Bay). Hem dijital hem analog. Dijital kısmındaki saat geri. Onu ayarlayım diyecektim, ancak SET'e girip / basılı tutup ADJ'ye girince ayarlar allak bullak oldu. Kronometresiydi, alarmıydı, takvimiydi derken...

Bunun saat kısmını ayarlamasını bilen var mı? Şu an saat 1:00 gösteriyor ve tarih ayın 01'inde . İleriye, şimdiki zamana almam gerek.
Veya bu ayarlama sistemi genelde tüm dijital saatler için aynı / benzer mi? Kullanım kılavuzu vardı ama bulamıyorum zaten küçük bir kitapçıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::AlacaKaranlıkT!M:: -- 27 Eylül 2007; 18:51:56 >

2899 Mesaj
27 Eylül 2007; 18:15:47 

çok zor hacu . saatine göre değişiyo. uğraş biraz kurcala bas sagına soluna yaparsın

aslında kolayda.burdan anlatılacak birşey değil

♥Ŧєηєявαнçє'm♥

Bazen Diyorlar Ki Bana; Ne Verdi FENER Sana ?
Böyle Tutulacağına Hayatına Baksana.
Bilmiyorlar ki Çekilmez Hayat Sen Olmayınca.
Önce ALLAH'ım Sonra Sensin KANARYA !!

60 Mesaj
27 Eylül 2007; 18:23:25 

Saatin resmini koy

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 14 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
27 Eylül 2007; 18:51:20 

quote:

Orjinalden alıntı: _L@STM@N_

çok zor hacu . saatine göre değişiyo. uğraş biraz kurcala bas sagına soluna yaparsın

aslında kolayda.burdan anlatılacak birşey değil

İyice kurcaladım ve sonunda yapabildim.

"Normal saat ve tarih" modu ekranında SET'e basılı tutunca ayarlanacak saat:dakika:saniye kısmında saat kısmı yanıp sönüyor, ADJ tuşuna bastıkça saat artıyor. Sonra SET'e basınca dakikaya geçiyor, onu da ayarlayıp SET'e basınca saniyeye geçiliyor, sonra tekrar SET'e basılıyor. "1 1" şeklinde olan takvim ayarını da "9 27" olarak ayarladım aynı şekilde. Bir de 24'lük saati seçtim. Oldu.

0 Mesaj
10 Mart 2011; 22:31:19 

kardeşim bende de ad121 model jaga saat var bende dijitalini ayarlıyamıyordum.Senden ricam, 12 saatlikden 24 saatliğe nasıl geçirdiğin ve tarihi nasıl ayarladığın. şimdiden teşekkürler.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Dijital kol saatini nasıl ayarlayacağım? [AYARLANABİLDİ]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188