Şimdi Ara

The Sopranos (1999-2007) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
16
Favori
35.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tüm bölümlerin türkçe dublajı var mıdır acaba babamın kesinlikle seveceği tarzda bir dizi türkçe dublajı da varsa baba-oğul izleyelim diye düşünüyorum ayrıca dizideki cinsellik derecesi nedir açık seçik sahneler aniden çıkıyor mu karşımıza şahsım adına bunaldım artık dizilerdeki cinsellikten varsa da açık seçik erotik görüntüler olmamasını tercih ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

tüm bölümlerin türkçe dublajı var mıdır acaba babamın kesinlikle seveceği tarzda bir dizi türkçe dublajı da varsa baba-oğul izleyelim diye düşünüyorum ayrıca dizideki cinsellik derecesi nedir açık seçik sahneler aniden çıkıyor mu karşımıza şahsım adına bunaldım artık dizilerdeki cinsellikten varsa da açık seçik erotik görüntüler olmamasını tercih ederim

Evet açık seçik sahneler var. Bende arıyorum yüksek kalite görüntü bakalım cevap atan yok daha..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Orijinalden alıntı: IIJACKII

Buna yada madman'e başlayacağım kararsızım bende

Mad Men karakterleriyle ön plana çıkan bir dizi. Konusu çok ağır işleniyor. "ben dizide her türlü kaliteyi ararım. ağır işlenmesi hiç fark etmez" diyorsanız Mad Men+The Sopranos yapın.

Sopranos'ta olaylar peşi sıra gerçekleşip sizi ekran başına bağlıyor. "mad men sıkar beni, bu kadar ağır ilerlemesine dayanamam" fikri içerisindeyseniz Sopranos'u izleyin.

Dostum yüksek kalite indirmek için link varmı bildiğin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Yine ustlere cıkmıs bu dizi. PB ve Lost'tan sonra daimi etki yapan bir dizidir. Yazın yeniden baslayabilirim. Gecen sene 2.5 ayda bitirmistim bu sefer biraz daha kısa olur heralde. Oyunculuklar ve senaryo harika. Bitmis ust seviye dizi arayanlara tavsiye

Dizinin tüm sezonlarını indirmek için link varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malkoc24

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Yine ustlere cıkmıs bu dizi. PB ve Lost'tan sonra daimi etki yapan bir dizidir. Yazın yeniden baslayabilirim. Gecen sene 2.5 ayda bitirmistim bu sefer biraz daha kısa olur heralde. Oyunculuklar ve senaryo harika. Bitmis ust seviye dizi arayanlara tavsiye

Dizinin tüm sezonlarını indirmek için link varmı?

torrent diyorum kaçıyorum

• bugün ilk sezonu bitireceğim diziden resmen kalite akıyor kalite zaten hbo=en iyi kalite diye boşa dememişler her insanın ömründe en az bir kez bile olsa kesinlikle izlemesi gereken muhteşem bir eser
  • diziyi hortlatsam ayıp olmaz değil mi böyle bir efsane gerilerde kalmamalı ilk 2 sezonu bitirdim dizi kimi zaman çok durgun gidiyor ayakta uyutuyor kimi zaman da hiç bir anını hiç bir saniyesini kaçırmadan izlettiriyor 2. sezon finali de aynı o şekildeydi ilk 20-25 dk sı durgundu 30. dk dan itibaren iyi açıldı diğer sezonları merak ediyorum olaylar nasıl gelişecek

bu meadow o zamanlar ne tatlıymış ya
  • niye bu konu canlı değil yahu böyle bir efsanenin forumda neden konuşulmadığını hiç anlamıyorum... neyse 3. sezonu da bitirdim 2. sezondan sonra iyi geldi devam devam
  • beyler bende tekrardan babamla başladım ama babam için altyazı arıyorum 2. sezon çok berbat yahu 2-3 tane uyumlu bölüm var. bu 720 p olanlar var bende, wbt değil ama. uygun altyazı olan varsa haber versin.
  • her pazar olduğu gibi bu pazarda ve şu saatlerde bir sezon daha bitirdim the sopranosta ve kaldı 2 sezon dizi benim için bölümleri peş peşe izleyim de hemen bitsin tarzında değil kendini has havası var ister istemez çekiyor en çok sevdiğim şeyse oyuncuların çok doğal olması, sanırım the sopranos'u mükemmel yapan en önemli şey de bu

ulan bu tony babanın da elden geçirmediği hatun kalmadı be kardeşim
  • diziyi begeniyle izliyorum. 3. sezon u bitirmek üzereyim. Bu dizide de breaking bad gibi çok hareketsiz bölümler var ama yine de izlettiriyor aynı şekilde
  • 5. sezonu da dün gece bitirdim yalnız sezon ortaları çok sıkıcıydı be oyuncuların performansları bu kadar iyi olmasa sanırım dizi iyice çekilmez bir hal alırdı ancak son 3-4 bölüm fırtına gibi geçti neyse kaldı bir sezon hayırlısıyla 1-2 haftaya bitiriyorum bu diziyi de
  • bir efsaneyi daha bitirdim gerçekten enfes bir yapımdı her tarafından kalite fışkırıyor resmen tavsiyem mutlaka izleyin izlettirin sırf oyunculukların mükemmelliği için bile izlenebilir ve hbo yapımı olması da iyi bir referans izlemek için
    başta tony olmak üzere birbirinden ilginç, tuhaf ve manyak karakterler vardı hepsi de rolünün hakkını fazlasıyla verdi müthiş oyunculuklar sergilendi... benim favorim christopher moltisanti idi bayanlardan da tabiki meadow soprano aman Allah'ım her sezon gittikçe güzelleşiyordu kardeşi olacak anthony junior Allah kimseye vermesin öyle evlat aman aman evlerden ırak tony baba iyi sabrediyordu velete ben onun yerinde olsam çıkarır kemerle bayıltana kadar döver ayıldığında bir kez daha döverdim bayıltana kadar ablası her sezon gittikçe daha çok olgunlaşırken kardeşi iyice mallaştı af edersiniz ha bir de meadow'a federal hükümeti ince bir noktadan güzelce eleştirdiği için sempatim iyice arttı hükümetin ırklar arasında ayrımcılık yapmasından söz ederken canını yediğim ne tatlı şeysin sen öyle

yahu şu final bölümünün final sahnesi kesilmiş miydi yoksa bana mı öyle geldi soprano ailesi restaurantta yemeklerini beklerken içeriye meadow girdi bir anda kesildi orda devamı yok muydu yahu en azından 1 dk daha uzaması gerekirdi

ek olarak şunu söyleyim aklıma gelmişken anadan doğma ingiliz veya amerikalı değilseniz altyazısız izlemeye çalışmayın söylenenlerin %10 unu bile anlaşılmıyor dizide özellikle tony'nin aksanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvaZaa xD -- 29 Ekim 2012; 23:14:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

bir efsaneyi daha bitirdim gerçekten enfes bir yapımdı her tarafından kalite fışkırıyor resmen tavsiyem mutlaka izleyin izlettirin sırf oyunculukların mükemmelliği için bile izlenebilir ve hbo yapımı olması da iyi bir referans izlemek için

ek olarak şunu söyleyim aklıma gelmişken anadan doğma ingiliz veya amerikalı değilseniz altyazısız izlemeye çalışmayın söylenenlerin %10 unu bile anlaşılmıyor dizide özellikle tony'nin aksanı

hocam birincisi allahini seversen spoiler icine al

ikincisi 6 sezon full altyazisiz izledim ana dilim degil ama iyidir ing o kadar zor degil anlamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inonu88 -- 30 Ekim 2012; 15:07:25 >

• @inonu88

alıntılara dikkat
  • bu konu ölmemeli + MEADOW A DA HASTAYIM
  • alintiyida duzelttim arkadaslar.
  • Bitti.
  • final bölümünde

bir an aksiyon olacak sandım tuvalete giden adam tarafından ama biraz sade mi bitti sizce de ?
  • hortlatmak gibi olmasın da benim de yazacaklarım var;
    dizi gerçek anlamda en iyi dizilerden
    zaten hayvan kadar ödül almış
    ortada yani durum.
    benim asıl dikkatimi çeken. dizide terapist hatunun hocası vardı ya.
    bu adam FBI depertmanındaki adama benzemiyor mu.
    filmden bir kaç yerden resim aldım karşılaştırdım.
    çok benziyor bunlar.
    size de öyle gelmedi mi ?

seneler önce cnbc-e de izlerken şu meşhur 6. sezon final sahnesini iyi bilirdim. o zamanlar tabi ünv yılları fazla da vaktimiz olmuyor dizi izlemeye falan. neyse işte. bu final sahnesi yapılır ekran kararı ben umutlanırım ertesi sezon devam eder diye. ama ertesi sezonda kaçırdığımı sanardım. sırf bu final sahnesi merak uyandırdı bende. seneler sonra dedim bir daha bakayım; hazır bakmışken baştan bakayım da konu net olsun dedim.
    gelelim final sahnesine

3 ihtimal var
    1) o şapkalı adam tuvaletten çıkıyor sarjörü boşaltıyor. toni kanlar içinde yığılıyor falan yeri geliyor ağır çekim yeri geliyor arka fonda ağıtlar yakılıyor.
    2) o şapkalı adam değil de bir de 2 tane adam vardı onlar belkide FBI ajanı ki toniyi tutuklayacaklardı. zaten delil de var. FBI tüyo verdi. akabinde toni de talimatı verdiydi.
    3) ihtimal ise o adam çöydürdü geri geldi oturdu falan yani birşey olmadı. sopranoslarda sülalecek halka soğanlarını yediler mutlu mesut ayrıldılar.
    sonra efendim kamyon soymalardı at yarışlarıydı efendime söyleyeyim korumacılık adı altında haraç almak suretiyle mutlu mesut hayatlarına devam ettiler

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.