Şimdi Ara

The Sopranos (1999-2007) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
16
Favori
35.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.Sezon 1080p Blu-Ray sürümü çıkmış. Arşivcilere duyurulur.

The Sopranos (1999-2007)  The Sopranos (1999-2007)
     The Sopranos (1999-2007)  The Sopranos (1999-2007)

Hiç izlemeyenlere imreniyorum vallahi. Şimdiye kadar 42 adet yabancı dizi izledim. The Sopranos çok rahat top 3 listemde yer alır. Öylesine kaliteli bir dizidir.

• Yeni gördüm bu konuyu. Gerçekten kaliteli bir dizi, öyle bissürü absürd şey yok. Doğallık akıyor
  • bu diziyi bütün sezonları indirdikten sonra izleyeceğim ama lanet olası yavaş internet yüzünden tüm sezonlarını indirmem 1 aydan fazla sürecek gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

bu diziyi bütün sezonları indirdikten sonra izleyeceğim ama lanet olası yavaş internet yüzünden tüm sezonlarını indirmem 1 aydan fazla sürecek gibi

valla çok şükür benimde öyle bişey sürdü ama 6 sezonuda indirdim hd olarak. 1 deyim hala izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

bu diziyi bütün sezonları indirdikten sonra izleyeceğim ama lanet olası yavaş internet yüzünden tüm sezonlarını indirmem 1 aydan fazla sürecek gibi

valla çok şükür benimde öyle bişey sürdü ama 6 sezonuda indirdim hd olarak. 1 deyim hala izliyorum.

ilk sezonunu indirmiştim daha önce kaldı 5 sezon 720p kalitesinde buldum hepsini de işte 2 mbit olunca internet hızı

• quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

Bugün başlıyorum bu efsane denilen diziye oldukça umutluyum.

Bir ay geçmiş üzerinden daha ilk bölümü bitiremedim her seferinde sıkılıp kapatıyorum.
  • quote:

quote:

Bugün başlıyorum bu efsane denilen diziye oldukça umutluyum.

Bir ay geçmiş üzerinden daha ilk bölümü bitiremedim her seferinde sıkılıp kapatıyorum.

bi 6. 7. bölüme kadar sabret bak ne oluyo sonra

• bu topic ölmüş ya tartışcak kimse yo

ilk sezonu bitirdim, 2. sezonda da 4 bölüm devirdim.

ailenin içindeki hainlerden kurtulmaları iyi olmuş, sormak istediğim şey annesi gerçekten tonynin ölmesini mi istedi ? amcasıyla araları düzeldi yanlız o da onu öldürmeye çalışmamışmıydı ki ? en güldüğüm şey ilk sezonda tony her seansta küfredip saldırıp çıkıyo sonra özür diliyo ya

2. sezonda uluslararası işte yapmaya başlıyolar sanırım.

• @inonu88

Annesi olmesini istedi. Amcasi ile cikar iliskisi yuzunden barisik gibi gozukuyor. İlerleyen bolumlerde her sey daha net olacak. Simdi soylemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 11 Mayıs 2012; 4:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

@inonu88

Annesi olmesini istedi. Amcasi ile cikar iliskisi yuzunden barisik gibi gozukuyor. İlerleyen bolumlerde her sey daha net olacak. Simdi soylemem.

sağolasın.

onları söylemede, annesi niye ölmesini istiyo ya hasta o kadın gerçekten. tony de iyi evlattı aslında. şöyle gelişti dimi kaçırmadım, psikoloğa gittiğini çocuktan öğrenince onu ağzından kaçırmış gibi yaptı. mafyadan çıkarcaklardı yada direk öldürme sebebi bu mafyalarda amerikada tanıştığım ünlü mafya babası Michael Franzesede söylemişti. psikolok, polis savcı vs böyle şeyleri anlatırsan çizerler diye. haini geçen sezon öldürdüler ama pussyde de bişeyler var bence. gerçekten porto ricoya gitmemiştir diye tahmin ediyorum. spaya götürdüğünde elbiselerini fln çıkarmamıştı. görücez artık

• Ailede normal diyebileceğin birisi yok zaten, junior kafayı yese de Hesh' e yaptığı yahudi esprileri yüzünden ayrıca saygı duyarım

o değil de Jenice'i nasıl haklamadırlar, her bölüm gebersin diye beklediğim karakter.

konu da canlansın gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Sky -- 12 Mayıs 2012; 3:31:44 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

evet arakdaşlar ilk 6 bölüm devirdim, tartışmak isterim sizlerle.

ama bi ricam var, 6. bölümün sonunda çalan şarkıyı bulursam süper olcak.
    masada yeni mafya babasının yaşlı adam olmasına karar verirken polisler gizlice foto çekiyo

genel olarak değerlendirmem ise,

psikoloğun aşık olcağını tahmin etmiştim, kimbilir 6 sezonda neler olur. çocuklarıda sen mafya mısın gibi şeyler sormaya başladılar bizim başrol tony aslında aileyi ayakta tutan en zeki mafya ama pek makam mevki hırsı yok büyüklerine saygılı annesine olsun amcasına olsun o yüzden mafya babalığını amcasına bıraktı. diziden bi 4. bölümden sonra inanılmaz bi tat aldım ozdan aldığım tada benzer. harika !!

Şu şeyi mi dıyorsun hani bölümün sonunda polis tahtasında isimler ve resımlerı var bırının ısmını karalıyor onun yerıne mafya babası olarak xx kişisini alıyor o sırada bır muzık calıyor ? eger o muzıgı dıyorsan cok aradım bulamadım en sonunda vıdeoyu youtubedan ındırdım arada dınlerım efsane bı sarkı , sarkıda degıl ritim gıbı bırsey

evet oydu, sonradan bulup aresten indirdim ztn

7. bölümüde izledim, harıga !!!

tahminimce şundan bahsediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

evet arakdaşlar ilk 6 bölüm devirdim, tartışmak isterim sizlerle.

ama bi ricam var, 6. bölümün sonunda çalan şarkıyı bulursam süper olcak.
    masada yeni mafya babasının yaşlı adam olmasına karar verirken polisler gizlice foto çekiyo

genel olarak değerlendirmem ise,

psikoloğun aşık olcağını tahmin etmiştim, kimbilir 6 sezonda neler olur. çocuklarıda sen mafya mısın gibi şeyler sormaya başladılar bizim başrol tony aslında aileyi ayakta tutan en zeki mafya ama pek makam mevki hırsı yok büyüklerine saygılı annesine olsun amcasına olsun o yüzden mafya babalığını amcasına bıraktı. diziden bi 4. bölümden sonra inanılmaz bi tat aldım ozdan aldığım tada benzer. harika !!

Şu şeyi mi dıyorsun hani bölümün sonunda polis tahtasında isimler ve resımlerı var bırının ısmını karalıyor onun yerıne mafya babası olarak xx kişisini alıyor o sırada bır muzık calıyor ? eger o muzıgı dıyorsan cok aradım bulamadım en sonunda vıdeoyu youtubedan ındırdım arada dınlerım efsane bı sarkı , sarkıda degıl ritim gıbı bırsey

evet oydu, sonradan bulup aresten indirdim ztn

7. bölümüde izledim, harıga !!!

tahminimce şundan bahsediyorsunuz

dediğim gibi çoktan buldum dostum sağol hata vikipediaya Sopranos song yazın her bölümün müziğini veriyo.

• 2. sezon 5. bölüm,

daha ilk bölümde tahmin ettiğim şey oldu, doktorda tonye aşık, fecci bi aşk yaşiycaklar ilerde sanırım. italyadan gelen mafya süper çıktı, keranecileri harcadığı sahne inanılmaz hoşuma gitti. onlarda ödesinler paralarını.
  • Dünya dizi tarihinde bir devrim harika bir dizi. bir gecede 5 bölüm izlediğimi bilirim.
  • quote:

2. sezon 5. bölüm,

daha ilk bölümde tahmin ettiğim şey oldu, doktorda tonye aşık, fecci bi aşk yaşiycaklar ilerde sanırım. italyadan gelen mafya süper çıktı, keranecileri harcadığı sahne inanılmaz hoşuma gitti. onlarda ödesinler paralarını.

Dostum tarışacak biri kalmadı demişsin diziyi yeni bitiren biri olarak her türlü konuşalım dizi hakkında
  • James gandolfini aşırı iyi oynuyo dizide

dizi mükkemmel bu arada izlemenizi tavsiye ederim

Commendatori
  • Yine ustlere cıkmıs bu dizi. PB ve Lost'tan sonra daimi etki yapan bir dizidir. Yazın yeniden baslayabilirim. Gecen sene 2.5 ayda bitirmistim bu sefer biraz daha kısa olur heralde. Oyunculuklar ve senaryo harika. Bitmis ust seviye dizi arayanlara tavsiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: emolin

quote:

2. sezon 5. bölüm,

Dostum tarışacak biri kalmadı demişsin diziyi yeni bitiren biri olarak her türlü konuşalım dizi hakkında

tamamdır kardeşim burdayız

gerizekalı 2 kılkuyruk christopher ı vurdular ritchie nin gözüne girmek için zaten infaz edildiler tabiki. şu ritchieye acayip uyuz oldum temizleselerde kurtulsak yaw. 2. sezon 9. bölümü izledim en son

• başlamak istiyorum ama bölümler ilgi çekici değilse 2 bölüm sonra sıkmasından korkuyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.