Şimdi Ara

Hp Bluetooth PC Card Mouse çalıştıramadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 gün önce HP Compaq 6715s satın aldım.
    Bluetooth aygıt ekleme sihirbazını kullanıyorum, ama galiba aygıt (fare) kurulu değil.
    cd dvd göndermediler, internette 6 gündür arıyom ama henüz çözüm yok
    sağolsun hp destek zahmet edip maile cevap henüz yazmadı
    Yüklemem gereken program/sürücü ne ise (bilmiyom) linklerini gönderebilir misiniz?

bluetooth aygıt ekleme sihirbazı:
    "Windows herhangi bir Bluetooth aygıtı bulamıyor. Bluetooth bağdaştırıcınızın bilgisayarınıza bağlı ve Bluetooth aygıtının açık olduğundan emin olun."
    mesajı veriyor. altındaki connect düğmesine basınca da bağlanmıyor ve farenin ışığı yanmıyor.
    işletim sistemi vista bisuness 64 tr orjinal.
    ilginiz için şimdiden teşekkürler.

fare tanıtım vidyo linki:http://www.hp.com/sbso/solutions/pc_expertise/professional_innovations/mouse/demo.html

vidyoyu bu sorunu çözmek için araken görmüştüm ama yine de bikaç defa daha izledim. evet ordaki farenin içinden çıkanı henüz kullanamadım.
    vidyodan farkettiğim 2 şey var;
    1- şarj olurken veya çalışırken bendekinin ışığı yanmıyor, şarj için ilk taktığımda da ışığı yanmamıştı. aslında ne alttaki ne de üstteki ışığının yandığını hiç görmedim (belki henüz şarj edemedim, takınca otomatik şarj olması gerekmez mi?) yoksa pc kart yuvasının fareyi şarj etmesi için bir ayar mı lazım?
    2- bluetooth aygıt ekleme sihirbazını ben de kullanıyorum (bence fare tanıtılmış durumda değil ve bu yüzden) ileri dediğimde vidyodaki gibi hp Bluetooth PC card mouse yazılı bir donanım yerine windows herhangi bir bluetooth aygıtı bulamıyor mesajı geliyor.
    bluetooth yüklü bildiğim kadarıyla farenin tanıtılması eksik ve nasıl tanıtacağımı bilmiyorum.
    videoda görünen o ilk kurulum ekranında:
    aygıtı kurun (ben henüz kurmadım kurmam gereken şey:hp Bluetooth PC card mouse ama hiçbir yerde bulamadım)
    açın (ışık felan yanmadığına göre açık değil turn on diye bi tuş da yok ki)
    aygıtın altındaki düğmeye basın (işte sadece bu yapılabilir durumda)
    muhtemelen ilk iki adım olmadığından hâlâ çalıştıramadım. lütfen yardım edin.

• çalıştı
  • Selam
    Aynı dert bendede var, tanıtamadım, ışıklarıda hiç yanmıyor.
    Siz nasıl çalıştırdınız
  • iyice (tamamı girecek şekilde) itin ışığı yanacak.
  • arkadaşlar bu mouse diğer bluetooth olan bilgisayarda kullanabilir miyiz casper pc var bende...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.