Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
545.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: semihstr

arkadaşlar ps2 göz bozuksa bir yol var mı flash bellek yoluyla filan acaba

harddiskten oynanır.

Usb bellek ile oynanabilirmi ? 16 GB

aynen; flash bellekle oynansa 8 gb lik flash bellek taksam; bir DVD ye sığmayan oyunları atsam oynasam bitirsem silsem, yenisini yüklesem silsem 8 gb lik flash bellek hayli hayli yeter :)

ama işte flash bellekle olur mu ?
  • Param olursa bende almayı planlıyorum çok özledim o günleri. Çocukluğum ps2 ile geçti. 2001-2008 arası. Fat kasa bence incesinden daha karizmatik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pringles

Arkadaşlar geçen gün guitar hero oynarken durduk yere çipin menüsü açıldı. makineyi resetledim gitmedi save yaptım ayarları gitti menü ama çip devre dışı kaldı.korsan oyunları okumuyor kırmızı format ekranı geliyor cd yerleştirin diye. oyunlar açılırken playstation yazısının altı da boş kaldı. çipin versiyonu : matrix infinity v 1.38

Aynı sorun dün akşam başıma geldi yıllar sonra öle bi bakayım diye arşivden çıkartıp tekrar kurdum, yanlışlıkla chip menüsüne girdim ama hiçbir ayara dokunmadım zorunlu save yaparak çıktım. Şu anda kopya oyunların hiçbirisini açmıyor ya siyah ekranda dual region hatası veriyor yada kırmızı ekranda insert disk uyarası çıkıyor, ayarlara dokunmadım ama save yapınca herşey gittimi ? düzelme şansı yokmudur kenarda duruyordu çöpmü oldu şimdi tamire versem cihaz kadar para ister chip versiyonu matrix infinity v 1.38

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    chip menüsüne nasıl giriyorsunuz.. bilelim de girmeyelim
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Geçen sene sormuştum 40 tl istemişti modbo çip için. 2008 den beri modbo chiple kullanıyorum. Bende bi sorun yok matrix daha iyi derler aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Üçgen ve yuvarlaga aynı anda basarak

• semihstr S kullanıcısına yanıt
    Ps2 usb den boot edemiyor cd lazim

• karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Eyv
  • @WolF-EyE

Açılışta + basık tutarsan chip menüsüne giriyor ama save yapmadan çıkamıyorsun yapıncada büyük ihtimalle devre dışı kalıyor ama tekrar nasıl aktif olucak o kısmı bilen yok

@karakaya_o

Yeni chip parası veremem hocam zaten ps2 oyunlarını bilgisayarda oynamak için emülatör var olmadı oradan takılır cihazıda hatıra olarak tozlu arşive gömerim

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Ps2 usb den boot edemiyor cd lazim

tamam hocam cd yazılacak dosya lazım isosunu bana rica etsem atabilirmisin şimdiden teşekkürler
  • Chipsiz PS2 im var internete nasıl bağlanırım online oyun sistem güncellemesi vs nasıl yaparım.
  • Ps2 slimlerde usb flash bellekte ve usb hdd oyun oynamak isteyen varsa yardımcı olabilirim

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Cihaz Slim mi Fat mi?Fat ise network kart ve Network CD almak gerek Türkiyede bulmak çok zor.
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Slim hocam
    ps2'yi modeme bağla,sonra oynamak istediğin oyunu tak oyunun menüsünde network features-options tarzı seçenekler olması lazım oradan girip bağlan.
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Peki ps2 ye sistem güncellemesi tarzı bir şey yapılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

Ps2 slimlerde usb flash bellekte ve usb hdd oyun oynamak isteyen varsa yardımcı olabilirim

ben istiyorum arkadaşım, şu an pek usb hdd alacak durumum yok ama arkadaşın 8 gb lık flashını ödünç alıcam onunla oynayabilirim, elimdeki isoları flasha atarak oynamak istiyorum
    hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnttn

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

Ps2 slimlerde usb flash bellekte ve usb hdd oyun oynamak isteyen varsa yardımcı olabilirim

ben istiyorum arkadaşım, şu an pek usb hdd alacak durumum yok ama arkadaşın 8 gb lık flashını ödünç alıcam onunla oynayabilirim, elimdeki isoları flasha atarak oynamak istiyorum

pm attım
  • ps2 için diğer oyunlarıda 1080i oynamak istiyorsanız gsm mod (Graphics Synthesizer Mode Selector) softmod yardımıyla oynayabilir lcd tvlerde componet kablolarla iyi görüntü alabilirsiniz
    youtube da "ps2 1080i games" ya da "ps2 gsm mode" yazarsanız bununla ilgili videolar çıkacaktır
    isteyen olursa link atabilirim konuyla ilgili

Playstation 2 [ANA KONU]Playstation 2 [ANA KONU]Playstation 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat121 -- 23 Mart 2014; 23:03:35 >

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.