- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
>>>PS2 SAHİPLERİ BURAYA<<< >>PS 2<<
6382 Cevap357471 Görüntüleme37 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     86 [88] 90 91 92 93 94 95      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4144 Mesaj
14 Nisan 2013; 16:58:20 

bilmiyorum, ama forumda bilen olabilir, önceki sayfalara bir bak istersen

Bu mesajda bahsedilenler: @hitaf1453

Stratford University U.S.A./Information Systems and Technology Engineer
Sub-Zero'nun Benim İçin İmzaladığı Fotoğraflar
Mortal KombatMaketçilik Android için Emulatör Kurma 8bit-16bit Efsane OyunlarB.C.Rich Warlock (Deluxe) EMG Active Pick-ups

455 Mesaj
14 Nisan 2013; 21:42:39 

quote:

Orijinalden alıntı: hitaf1453

usta sana bişey daha sorucam bana bu hdd li ps2 den anlıyan bi arkdaş biliryorsn yönlendirebilirmisin

bi önceki sayfada cemre 16 nın mesajını oku veya cemre16 ya pm yardımcı olur

502 Mesaj
15 Nisan 2013; 9:15:46 

Değerli arkadaşlar öncesinden müdavimi oldugum ps2 progresive scan modu ile 106 ekran plasma tvmizde canavar gibi hele hele god of war 2 37 ekranda onayıp sonra bu tvde oynamak baska oldu yahu tabi kablonun katkısı çok sizlere ve bilgili arkadaşlara sormak istedeğim şudur

ps2 SNES STATİON CDSİ HAZIRLADIM VE FORUMLARDAN NETTEN HER Bİ YERDEN 10 FARKLI YOL DENEDİM fakat snes station menüsü geliyor ama romların oldugu klasörlergörünmüyor
1-cihazım 160gb maxtor marka hddli ps2
2-dvd rom gözü yok card ile boot ediliyor..
3-memory cardım var ama içinde snes elf dosyası var ama oda olmuyor...
4-denediğim yöntemler aşağıda..

,ihazım modbo chip bu arada

Yöntem 1 anlatılanları youtube vidoeları kaç kez izledim yanlış yaptıgım nedir
1-roms adında klasöre önce smc doslarını zipli atmış tım snes emulatör hddli sistemde açılıyor ama roms klasörü görünmüyor
2-üstteki aynı şekil zipsiz açılıp atıyorum olmuyor yine sadece snes station ekranı

sonra oyunları sadece 30 tane atılcakmış aynı üstteki 2 yöntem daha denedim fakat farklı farklı ne yaptıysam olmadı anlıyacagınız..

özet bu mario oynamak istiyoruz yardımbekliyorum forumda diger sitelerden alıntı yapmışarkadaşalr hddli sistemde oynanmaz kardeş bu desin biri artık denemiycem fakat emülatör açılıyor oyunlar neden görünmüyor
?

0

bu ekranı sağ alt köşesinde ayarlara girmek için üçgene bası diyor o yazı varama orta kızımda yazıyor some pal roms yazan yerde

sol üst v.1.00 yok sağ üst by a.lee de ok yardımeden arkadaşlara teşekkürler..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

58 Mesaj
15 Nisan 2013; 21:38:20 

şimdi bir sürü şey okudum da kafam çok karıştı.. bu elimde ps2'nin orjinal bağlantısı var çok da yeni olmayan eski bir lcd televizyonum var. Scarttan bağlayınca fena değil ama scart aparatını söküp video girişinden bağlayınca bi tık daha güzel oluyor şimdilik sıkıntı yaşamıyorum aslında. Component kablo alsam görüntü çok mu fark eder? İyileşir mi yoksa gerek yok mudur

Niş,dekant parfümler, parfümlerimi satıyorum
http://forum.donanimhaber.com/m_62286743/mpage_1/f_/key_//tm.htm

502 Mesaj
15 Nisan 2013; 22:33:27 

quote:

Orijinalden alıntı: denondj

şimdi bir sürü şey okudum da kafam çok karıştı.. bu elimde ps2'nin orjinal bağlantısı var çok da yeni olmayan eski bir lcd televizyonum var. Scarttan bağlayınca fena değil ama scart aparatını söküp video girişinden bağlayınca bi tık daha güzel oluyor şimdilik sıkıntı yaşamıyorum aslında. Component kablo alsam görüntü çok mu fark eder? İyileşir mi yoksa gerek yok mudur

komponent ve normal scart farkını paylaşıcam yakın sürede beklemede kal..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3760 Mesaj
15 Nisan 2013; 23:03:15 

@cemre16

Snes bazı ver. romları görmüyor.Kendi arşivimde bulunan Snes emu dene ,Pgen'de var sega genesis romlarını çalıştırır. Bor oyunları çalıştıran emu ekledim uzantıları (.pak)dır oyun ismi.pak olan oyun ismini Bor.pak değiştirip oynayabilirsiniz. ps2 bor game olarak ararsan bulunur...

Download
http://www.mediafire.com/?ykqcvj0x26t6v4f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolMnaiaC -- 15 Nisan 2013; 23:05:25 >

PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Gigabyte gtx 660 OC. / Ram: Corsair Vengeance 8gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos
Çok mantık teptim,Hiç değil heptim,Koyu karamsar renktim,Velhasıl çiftesinde pektim,Binlercesine karşı yektim..

164 Mesaj
16 Nisan 2013; 0:53:00 

arkadaşlar biliyorum eski konu ama şunu sormak istiyorum benim ps2 oyun oynarken ses çıkartıyo öyle çok deyil hafif bi vuuu sesi çıkartıyo biri yardımcı olabilirmi

58 Mesaj
16 Nisan 2013; 1:57:18 

quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

komponent ve normal scart farkını paylaşıcam yakın sürede beklemede kal..

bi de şu sarı video girişi var ya ondan alınan görüntüden bahsediyorum direk scart ve komponent farkını demiyorum. Component ve bu 3lü kablonun farkını merak ediyorum

Niş,dekant parfümler, parfümlerimi satıyorum
http://forum.donanimhaber.com/m_62286743/mpage_1/f_/key_//tm.htm

4144 Mesaj
16 Nisan 2013; 8:46:26 

beklemene gerek yok dostum tabiki component çok farkeder, bir iki sayfa önceye bak aradaki fark hakkında bahsetmiştik konu hakkında,

özellikle progressive scan destekleyen oyunlarda çok iyi ve net görüntü kalitesi alırsın, ps destekleyemen oyunlarda da yine rgb veya standart dandik kompozite göre çok fark var.. ama progressive scan destekliyorsa baya iyi görüntü kalitesi alırsın..

konu ile ilgili en ayrıntılı yazıyı venom800 arkadaşımız zamanında hazırlamıştı saolsun, PS2'yi tüplü TV'ye, montitöre, LCD'ye bağlama, aralarındaki fark, screenshotlar vs. PS2 görüntüsü hakkında aradığın bütün ayrıntılar bu yazıda var:

http://forum.donanimhaber.com/m_20305229/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 16 Nisan 2013; 8:52:25 >

Bu mesajda bahsedilenler: @cemre16, @denondj

Mortal KombatMaketçilik Android için Emulatör Kurma 8bit-16bit Efsane OyunlarB.C.Rich Warlock (Deluxe) EMG Active Pick-ups

4144 Mesaj
16 Nisan 2013; 8:50:41 

kompozit kablo (3lü giriş) alabileceğin en dandik en basit görüntüyü verir.. LCD'de çamur gibi, tüplü tv'de eh işte dedirtecek kaliteyi verir

RGB kablo (gri kablo) tüplü tv'de en iyi görüntüyü veriri, LCD'de kötü görüntü verir

Component kablo, LCD tv'lerde en iyi görüntü kalitesini verir, renkler çok daha canlı, grafik keskinliği nettir.. ayrıca prograssive scan destekleyen oyunları bu kablo ile oynayabilirsin. progressive scan görüntü keskinliğini ekstra netleştiren taramadır

yukarıda bir önceki cevapta verdiğim linki sende incele.. aradaki farkları da ekran görüntüleriyle açıklıyor, yardımcı olacaktır

Bu mesajda bahsedilenler: @denondj

4144 Mesaj
16 Nisan 2013; 8:55:37 

kullandığı kopya dvd dandiktir ondan.. ileriki dönemlerde lense zarar verir, dikkat.. dvd hem kaliteli olmalı (verbatim tavsiye ederim) hemde oyunu yazarken düşük hızda yazılması lazım.. yoksa güle güle lens kendine iyi bak

Bu mesajda bahsedilenler: @Leon S.Kennedy Bu mesaja 1 cevap geldi.

502 Mesaj
16 Nisan 2013; 9:15:21 

quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

@cemre16

Snes bazı ver. romları görmüyor.Kendi arşivimde bulunan Snes emu dene ,Pgen'de var sega genesis romlarını çalıştırır. Bor oyunları çalıştıran emu ekledim uzantıları (.pak)dır oyun ismi.pak olan oyun ismini Bor.pak değiştirip oynayabilirsiniz. ps2 bor game olarak ararsan bulunur...

Download
http://www.mediafire.com/?ykqcvj0x26t6v4f

peki bu verdiğin elf dosyalarını napıcam ben ?
tam bi anlatım yok teşekkür ederim..

164 Mesaj
16 Nisan 2013; 18:50:53 

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

kullandığı kopya dvd dandiktir ondan.. ileriki dönemlerde lense zarar verir, dikkat.. dvd hem kaliteli olmalı (verbatim tavsiye ederim) hemde oyunu yazarken düşük hızda yazılması lazım.. yoksa güle güle lens kendine iyi bak

güle güle de sırf metal gear solid yüzünden lens gidecek bende diyodum metal gear solid de böyle sesler çıkarıyo diyer oyunlarda niye ses çıkarmıyo çünkü metal gear solid korsan yani dvd ye yazdım malesef demekki neymis KORSANA HAYIR

4144 Mesaj
17 Nisan 2013; 9:33:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Leon S.Kennedy

güle güle de sırf metal gear solid yüzünden lens gidecek bende diyodum metal gear solid de böyle sesler çıkarıyo diyer oyunlarda niye ses çıkarmıyo çünkü metal gear solid korsan yani dvd ye yazdım malesef demekki neymis KORSANA HAYIR

yok korsana hayır demeyelimde senin kullandığın dvd'ye hayır diyelim en iyisi

ben dvd'ye çekmiyorum, 5TL'ye oyunlar satılıyor, arkası gümüş baskılı.. hiçbir problem, ses vs yok.. orjinal oyunları nasıl okuyorsa bu oyunlarıda aynı sessizlikte okuyor, buna metal gear'da dahil..

164 Mesaj
17 Nisan 2013; 17:26:45 

quote:

yok korsana hayır demeyelimde senin kullandığın dvd'ye hayır diyelim en iyisi

ben dvd'ye çekmiyorum, 5TL'ye oyunlar satılıyor, arkası gümüş baskılı.. hiçbir problem, ses vs yok.. orjinal oyunları nasıl okuyorsa bu oyunlarıda aynı sessizlikte okuyor, buna metal gear'da dahil..

satılıyoda her yerde satılmıyo beya bizim burda bi cd ci var ordan alıyodum ben bi ara ordada çok dandik oyunlar var ne gow 2 var ne bişey var saten ordan aldığım cd ler de ses çıkartıyo makinede ps2 orjinal ucuz oyunları nerden bulabilirim ? tam olarak kutusuz olsun fark etmez yeterki sorunsuz sessis falan çalışsın yeter

4144 Mesaj
17 Nisan 2013; 17:32:34 

nerde oturuyorsun pm at bana

Bu mesajda bahsedilenler: @Leon S.Kennedy

164 Mesaj
17 Nisan 2013; 17:37:26 

hocam senin profile giremiyom senin profile girsem atacam başkaların giriyom senin kine girlmiyo burdan söylesem bi sorun olurmu

Bu mesajda bahsedilenler: @WolF-EyE

4144 Mesaj
17 Nisan 2013; 17:44:53 

Yok ben senin için söyledim bana farketmez.. ama pm atmak için profile girmene gerek yok, yazının ütünde şikayet et, blok gibi ikonlar var, orada en sonda pm ikonu var.. oraya tıladın mı direk atarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 17 Nisan 2013; 17:45:18 >

Bu mesajda bahsedilenler: @Leon S.Kennedy

164 Mesaj
17 Nisan 2013; 17:57:16 

onu görmemişim diyer forumlardan alışmışım gönderdim bu arada

Bu mesajda bahsedilenler: @WolF-EyE

799 Mesaj
17 Nisan 2013; 18:14:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Leon S.Kennedy

satılıyoda her yerde satılmıyo beya bizim burda bi cd ci var ordan alıyodum ben bi ara ordada çok dandik oyunlar var ne gow 2 var ne bişey var saten ordan aldığım cd ler de ses çıkartıyo makinede ps2 orjinal ucuz oyunları nerden bulabilirim ? tam olarak kutusuz olsun fark etmez yeterki sorunsuz sessis falan çalışsın yeter

gitti gidiyor gibi sitelerde 2. ele ucuz orjinal oyunlar satılıyor bi bak istiyosan

259 Mesaj
12 Mayıs 2013; 11:51:27 

benim ps2 arada bir şöyle bi sorun oluyor:

5 10 dakikada bir görüntü 1 2 sn liğine gidiyor ekran simsiyah oluyor; eminim tv de bir sorun yok,, kabloda da yok çünki bir ayı geçti komponent kabloyu alalı daha yeni, eski kompozitte de aynı sıkıntı oluyordu

acaba konsolun içinde bi problemmi var, buna benzer sorun yaşayan oldu mu hiç?

STEAM & ORIGIN id: bnttn
LENOVO Ideapad Y560
INTEL Core i7 Q740 1,73 GHz CPU
SAMSUNG 8 GB DDR3 1333 MHz RAM
ATI Mobility Radeon HD 5730 GPU
SEAGATE 500 GB 7200 rpm HDD
MICROSOFT Windows 7 Home Premium 64 Bit OS

502 Mesaj
12 Mayıs 2013; 12:39:29 

snes station çözümünü bir türlü yapamadım
olmuyor olmuyoooooooooooor

snes station menü geliyor oyunlar gelmiyor allah rızası için super mario nasıl açarım..
modbo chip olmuyorsa olmuyor desin god of war oluyor..

sizden çözüm bekliyorum..

4144 Mesaj
13 Mayıs 2013; 9:32:36 

problem konsolda gibi

Bu mesajda bahsedilenler: @bnttn

502 Mesaj
13 Mayıs 2013; 19:07:40 

Konsolu sorun yok programda sorunlar snes stations açılıyor fakat rom gözükmüyor romanlar gözükmediği için menü gelmiyor ayarı yapılmıyor ilginiz için teşekkür ederim fakat bulmuş oldum bütün iso lar problemli torrentler problemli kendi oluşturdum cd dahil bir şey eksik ama ne tecrübeli kişilerden cevap bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

12 Mesaj
13 Mayıs 2013; 23:04:08 

cemre Selam,

PS2'de emülatör kullanmış değilim. Fakat DCEmu'daki yardım bölümünden derlediğim kadarıyla:

- Oyunları 'ROMS' adında bir klasörde bulundurman,
- Oyunların .zip halinde olmamasına, oyun başına bir tane olmak üzere .smc uzantılı dosyalar olmasına dikkat etmen,
- SNESStation'ın 1.0 sürümündeki bir hatadan dolayı oyunların listelenmesi için ROMS klasöründe en az 20 oyun bulundurman gerekiyor.

USB'den ELF çalıştırma şansın var mı? Öyle daha pratik olur.

4144 Mesaj
23 Mayıs 2013; 16:46:41 

Ps2 oyunlarının tadı Ps2'de çıkar

4 Mesaj
2 Haziran 2013; 16:40:36 

İnsert Disc hatasını nasıl çözeceğiz

1491 Mesaj
12 Haziran 2013; 17:26:36 

Konsola son çıkacak oyun büyük ihtimalle FIFA 14 olacak, bitti diye düşünüyorduk da FIFA yine son olmak istemiş anlaşılan. Zaten 7-8 senedir temelde aynı oyunu çıkardıkları için zorlanmayacaklardır.

4144 Mesaj
12 Haziran 2013; 17:43:07 

ben yeni pes ve fifa versiyonlarını işin açıkçası beğenmedim.. ps3 çıktıktan sonraki oyunlarda ps3'e ağırlık verdikleri için ps2'deki kalite düştü diye tahmin ediyorum.. ps3 çıkana kadar, yani 2007 yılına kadar çıkan oyunlar kraldır

zaten ps2 oyuncusu, acaba ps2'ye hangi oyun çıkacak diye bakmaz.. ps2'nin çok geniş bir oyun arşivi vardır onları alır oynar

benim en sevdiğim futbol oyunları pes05 (winning eleven), ve pes06

259 Mesaj
12 Haziran 2013; 23:24:14 

quote:

ben yeni pes ve fifa versiyonlarını işin açıkçası beğenmedim.. ps3 çıktıktan sonraki oyunlarda ps3'e ağırlık verdikleri için ps2'deki kalite düştü diye tahmin ediyorum.. ps3 çıkana kadar, yani 2007 yılına kadar çıkan oyunlar kraldır

zaten ps2 oyuncusu, acaba ps2'ye hangi oyun çıkacak diye bakmaz.. ps2'nin çok geniş bir oyun arşivi vardır onları alır oynar

benim en sevdiğim futbol oyunları pes05 (winning eleven), ve pes06

aynen katılıyorum;
artı ben pes 6 ya alışamadım, ps2 de zamanında daha cok pes 5 oynamıştım; aynı zamanda bu eskiden cıkan oyunlar nostalji yapmamı saglıyor eski kadrolarla; varsın güncel olmasın, güncel olanları zaten oynarsın bi şekilde ps3, pc de falan :)

STEAM & ORIGIN id: bnttn
LENOVO Ideapad Y560
INTEL Core i7 Q740 1,73 GHz CPU
SAMSUNG 8 GB DDR3 1333 MHz RAM
ATI Mobility Radeon HD 5730 GPU
SEAGATE 500 GB 7200 rpm HDD
MICROSOFT Windows 7 Home Premium 64 Bit OS

163 Mesaj
13 Haziran 2013; 0:56:25 

Beyler şu yaptığım yamayı kullanmayan var mı hala??

http://soccercenter.net...828/m-1933259#m-1933259

Samsung R620 KULLANICILARI KULÜBÜ
Core2Duo P8700(2,53GHz) | 4GB DDR2 RAM | 500GB SATA HDD | Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter ve Marvell Yukon Ethernet | ATI GDDR3 1GB HD4650 Ekran Kartı | 3/1 Kart okuyucu | 1.3MP Web Kamerası | 4 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 16" 16:9 Ekran | 6 Hücreli Lityum İyon pil |

4144 Mesaj
13 Haziran 2013; 8:50:51 

fifa pes için çok yüksek konfigürasyonda pc'ye ihtiyaç yok diye biliyorum doğru mu, ortalama bir pc ile rahat oynaya biliyorsun sanırım

Bu mesajda bahsedilenler: bnttn

1351 Mesaj
16 Haziran 2013; 20:02:58 

arkadaşlar ps2 mi satmak istiyorum fiyat 250 pazarlık kesinlikle olur manisa/salihli içi satıyorum alıcı mutlaka salihli içinde olmalı.

LİSE------>ÜNİVERSİTE----->İYİ BİR İŞ

iPhone 5S 16 GB Space Gray

183 Mesaj
18 Haziran 2013; 8:45:54 

snes rom station indiriyim dedim bazı oyunlara girerken ve çıkarken gözden takur tukur sesler geliyor direk o cdyi kırıymmı bozarmı :D
he birde ps2 nizi koruyun gün gelicek çok değerlenecek çünkü en efsane konsollardan biridir ps3 bile geçemedi

Ölenlere Üzülme Doğanlara Sevin

4144 Mesaj
18 Haziran 2013; 9:07:59 

quote:

Orijinalden alıntı: kutay3757

snes rom station indiriyim dedim bazı oyunlara girerken ve çıkarken gözden takur tukur sesler geliyor direk o cdyi kırıymmı bozarmı :D
he birde ps2 nizi koruyun gün gelicek çok değerlenecek çünkü en efsane konsollardan biridir ps3 bile geçemedi

çok ses geliyorsa kullanmamanı tavsiye ederim..

183 Mesaj
18 Haziran 2013; 10:22:51 

resident evil code veronica x indiriyorum şuan oynayan varmı ps2 de sorunlarım olur sorarım size
he birde şu var bulunduğum yerde 1 tane oyun satan yer var orasıda dandik oyunlar satıyor bende el mahkum dvd ciden dvd aldım ama mor mecburen kullanıyorum bunlar gözün ömrünü ne kadar azaltıyor ps2 mi torunlarıma kadar saklamak istiyorum hem benim için değerli napmam lazım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutay3757 -- 18 Haziran 2013; 10:37:06 >

4144 Mesaj
18 Haziran 2013; 10:44:44 

quote:

resident evil code veronica x indiriyorum şuan oynayan varmı ps2 de sorunlarım olur sorarım size
he birde şu var bulunduğum yerde 1 tane oyun satan yer var orasıda dandik oyunlar satıyor bende el mahkum dvd ciden dvd aldım ama mor mecburen kullanıyorum bunlar gözün ömrünü ne kadar azaltıyor ps2 mi torunlarıma kadar saklamak istiyorum hem benim için değerli napmam lazım :D

mor dvd kullanma.. nerde oturuyorsun

183 Mesaj
18 Haziran 2013; 10:48:27 

quote:

mor dvd kullanma.. nerde oturuyorsun

çekmeköy taşdelen
zorundayım mordan başka yok dvd morda değil arkadaş mavi renkli oluyor gri oluyor hep rengi değişiyor :D

4144 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:04:35 

kadıköye gidersen orda arkası gümüş dvd'ler satılıyor ben memnunum.. mor ve koyu renkler lensi zorlar, gümüş veya altın dvd'ler lens ömrüne daha iyi etki eder

Bu mesajda bahsedilenler: kutay3757

4144 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:05:37 

veya bende bir sürü arkası gümüş önü baskılı oyun var, kullanamdığım için ucuza satıyorum istersen listeyi gönderebilirim

183 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:08:08 

yok ya kendim indiriyorum bazen ücretsiz geliyor boş dvdler
yarın araştırmaya çıkıcam bisikletimle bakıcam oturudğum yerin merkezine filan gidicem bakalım varmı
birde ps2 mi internete bağlamak için işlemlere başladım başarılı olursam video çekerim anlatım şeklinde

4144 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:13:46 

hocam sen bilirsin tabi ama 5TL lik oyunu bedava getiricem diye lensinden olma.. arkası gümüş dvd'lerin tanesi zaten 3-4TL arası yanlış bilmiyorsam.. tabi senin bileceğin iş

183 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:19:59 

babamın çalışıtığı yerde vardır zaten sorucam mor dvdleri hep ordan almıştım gidip bakıyım bir :D

183 Mesaj
18 Haziran 2013; 11:24:25 

ve artık ps2 tam olarak öldü eylül ayında son kez pes 14 çıkıcakmış ah be ah hüzünlendim efsaneler ölmez be
belki hangi konsoldu hatırlamıyorum desteği bitmiş ama hep fanları tarafından yeni oyunlar çıkartılıyor ps2 mizde öyle olur
goodbye ps2
http://www.youtube.com/watch?v=1qzis05HisE şu iyi gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutay3757 -- 19 Haziran 2013; 9:57:31 >

61 Mesaj
19 Haziran 2013; 12:39:20 

merhaba
led tv ve internet bağlantım var. oyun konsolu konusunda acemiyim. aşağıdaki sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

1. playstation 2, led tvde görüntü kalitesi iyimidir,playstation 3 almayı düşünüyorum fiyat olarak fark var. görüntüde fark yoksa playstation 2 alabilirim.

2. playstation 2de oyunları dışarıdan alacağımı oyun dvdleriylemi oynayabiliyoruz. flash disk veya harici diske yükleyebileceğimiz oyunları da oynayabiliyormuyuz.

3. playstation 2 de sadece kendimiz mi oynayabiliyoruz internet bağlantısıyla dışarıdan online kişilerle oyun oynanabiliyormu?

2753 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:00:39 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkavak

merhaba
led tv ve internet bağlantım var. oyun konsolu konusunda acemiyim. aşağıdaki sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

1. playstation 2, led tvde görüntü kalitesi iyimidir,playstation 3 almayı düşünüyorum fiyat olarak fark var. görüntüde fark yoksa playstation 2 alabilirim.

2. playstation 2de oyunları dışarıdan alacağımı oyun dvdleriylemi oynayabiliyoruz. flash disk veya harici diske yükleyebileceğimiz oyunları da oynayabiliyormuyuz.

3. playstation 2 de sadece kendimiz mi oynayabiliyoruz internet bağlantısıyla dışarıdan online kişilerle oyun oynanabiliyormu?

led tv niz var ve siz ps2 almayı düşünüyorsunuz. yapmayın kesinlikle. hem online oynamak için hemde çok daha iyi görüntü için (hdmı kablosuyla) kesinlikle ps3 alın. ps2 nin zamanı geçti artık. ben eski bir ps2 yeni bir ps3 kullanıcı olarak söylüyorum bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4144 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:08:08 

quote:

ve artık ps2 tam olarak öldü eylül ayında son kez pes 14 çıkıcakmış ah be ah hüzünlendim efsaneler ölmez be
belki hangi konsoldu hatırlamıyorum desteği bitmiş ama hep fanları tarafından yeni oyunlar çıkartılıyor ps2 mizde öyle olur
goodbye ps2
http://www.youtube.com/watch?v=1qzis05HisE şu iyi gider

ps2 yapımı durduralı birkaç ay oldu zaten, ps2 biteli çok oldu..

bitmek tabi yeni üretim demek yoksa nasıl hala sega mega drive 2 oynayanlar satanlar varsa, yani hala piyasası varsa, ps2'de bir 10 yıl daha gider

4144 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:15:25 

1. mu5tafa arkadaşımızın dediğinin aksine 5 uçlu komponent kablo ile gayet güzel görüntü kalitesi alırsın.. tabiki ps3 gibi full hd olmayacaktır ancak keskinlik, netlik ve renklerin canlılığı olarak komponent kablolu bir ps2 seni çok memnun eder.. bende 5 yıl ps3 kullanmış, 1 yıldır da komponent kablo ile ps2 kullanan briri olarak söylüyorum bunu

komponent kablo ile ayrıntılı bilgileri bu başlık altındaki sayfalar altında bulabilirsin, venom800 arkadaşımızın çok detaylı bir incelemesi vardı konu hakkında

ps3 grafik olarak ps2'den tabiki daha iyidir ancak oyun çeşitliliğine baktığın zaman ps2 bütün konsolların ötesindedir..

eğer amacın full hd grafiklerde futbol, call of duty oynamaksa ps3 al.. hatta ps3 bile alma pc al derim, şu anki en iyi grafik kalitesi pc'de..

ama oyun zevki ve çeşitlilik diyorsan ps2 ve wii'yi tek geçerim.. ps3'ü varken ps2 alıp, ps3'ünü satıp wii alan biriyim

2. ps2'lere harddisk takılıyor, bu sayede hiç lensi kullanmadan direk hdd'den oyunları açabilirsin.. ama bunu yapan bir teknik servise götürmen lazım, biraz masraflı olabilir ama sonra rahat edersin.. ben şahsen dvd'den oynuyorum, hdd taktırmadım

3. ps2'de internet bağlantısı yok.. bir aralar modem felan takıldığını duydum ama kullanan hiç görmedim, yani bağlasan bile oynayacak kişi bulamazsın.. ama ps2'ninde keyfi arkadaşlarla toplanıp beraber oynamaktan geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 19 Haziran 2013; 13:15:54 >

Bu mesajda bahsedilenler: @venom800, @ahmetkavak, mu5tafa Bu mesaja 1 cevap geldi.

61 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:20:15 

arkadaşlar teşekkür ederim oldukça aydınlandım. daha çok araba veya simulasyon tarzı şeyler oynamayı düşünüyorum. bimekste 290 liramıydı neydi gerçi outlette de vardı amacım yoğun olarak oyun oynayan biri değilim. motorsikletti arabaydı o tarz şeyler. dvdlerini bulmak kolaymıdır. eskiden 2.5 liraya program mp3 tarzı cdler satılırdı. bu oyun cdleride bu şekilmi kolay bulunabilirmi?

4144 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:23:37 

cihaz çipli değilse (bimeks gibi satılan yerlerde çipli değildir) sadece orjinal oyun oynarsın.. çip taktırırsan kopya oyun çalıştırır.. onunda fiyatı 5TL.. istanbulda oturuyorsan pm at ona göre tarif edeyim

Bu mesajda bahsedilenler: ahmetkavak

61 Mesaj
19 Haziran 2013; 13:33:09 

wolf-eye anladımki sen bu konuda uzmansın. önceki mesajda pcdede oynanabilir demiştiniz. pc dediğin masaüstü bilgisayar sanırsam. bende masaüstü bilgisayarda var. bir iki oyun indireyim dedim ancak dosyalar çok büyük sanırsam. pc imde ekran kartım 1gb, harddisk 500. oyunlar torrent web sitesindemi indirmeyi tavsiye edersiniz yoksa bilgisayarcıdan dvd almak daha mı mantıklıdır. pm atayım dedim ancak görünmüyor pmin