Şimdi Ara

Playstation 2 [ANA KONU] (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.450
Cevap
88
Favori
546.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marjinalite_

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

quote:

Arkadaşlar evde PlayStation 2'ye rastladım yıllar olmuş unutmuşuz ama baktım çalışıyo.

Şimdi aklımda o eski winning eleven oynadığım günler falan geldi.

Şu anda acaba pes falan en son kaç oyunlarını çıkarmıştır ya da ps 2 oyunu nerede bulabilirim ?

Mesela pes 2015 oyunu var sanırım şu videoya rastladım.https://www.youtube.com/watch?v=_92lY4yYPvw

Var mıdır yardımcı olabilicek ?

Pes 15 çıktı ama yamalı olarak bir grup arkadaş yapmış Ps2 Pes 13'ün üzerine biz onu oynuyoruz kadrolar felan güncel çimler felan daha güzel hale getirilmiş vs bunu oynayabilirsin resmi oyun istiyorsan da en son Pes 14 çıktı Ps2 için..

internetten indirmeden pes 2014'ü nerde bulabilirim ?

Orjinalmi soruyosun arkadaşım ..

farketmez hocam orjinal nerde bulurum diğerini nerde bulurum ?

Özelden cevap verdim ..

• Gelmiş geçmiş en efsane konsoldur. 4 kere alıp satmama rağmen hala PlayStation 2'mi satmasaydım, olsa da oynasam diyorum
  • ya arkadaşlar cipsiz 9000x kasa da soft mod tarzı şekilde kopya mümkün mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim hiç ps2 im olmamıştı o dönemler pc de oynuyordum oyunlarımı, sonra gecen sene aldım bir tane çipli, oyun arşivi olan kişiden de oyunları aldım rar olarak, farkettim ki lise yıllarımda çok şey kaçırmışım ps2 sahibi olmadığım için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son bu konuya Geçen sene ağustosta yazı yazmışım bayağı zaman geçmiş
    en son Sly Racoon İndirdim Şimdide Vice City İndiriyorum Haydi Hayırlısı
    Daha Sonra Gt3-Gt4 Düşünüyorum Ayriyetten Oynamayan Varsa Kesinlikle final fantasy xii yi oynasınlar
  • elimde 50004 model kalın kasa mevcut orjinal memory card komponent kablo rgb gri kablo ve koluyla birlikte 40 kadar oyunuyla elden satmayı düşünüyorum pm ile ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arake -- 22 Haziran 2015; 19:24:50 >
  • slm slim kasada mcden açılıp direkt oyun bölüme nasıl geçilir şekilde sistem yapabilirim..
  • PS2 için en iyi rpg oyunları nelerdir ?
  • Big Pun kullanıcısına yanıt
    Final fantasy serisi çok iyidir.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Onu çok duydum fakat gerçekçi gelmiyor ya.adı üstünde fantasy zaten

ben daha çok ortaçağ tarzı oyunları seviyorum :)
  • Big Pun kullanıcısına yanıt
    Ortaçağ içerikli rpg oyunu hiç hatırlamıyorum. O tarz oyunlar ps3 sonrasında çıktı diye biliyorum.

• arkadaşlar elimde ps2 slim kasa var emulatör yükledim ama malesef usbden oynamyı çözemedim
  • videoyu izle. buraya bakhttp://www.playstationturk.net/ps2/ps2dokumanlari/822-ps2-free-mc-boot-18-ps-2-alet-cantasi-nasil.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagi06 -- 1 Temmuz 2015; 16:27:23 >

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Genelde turn-based oluyor ps2 için olan rpg oyunları,onları da ben sevmiyorum

sanırım haklısınız :)
  • Persona 4'ü öneriyorum PS2'si olanlara.

• Elinde kingdoom football oyunun iso su olan var mı ? İnternette bulamadım

• Arkadaşlar kırık ps3te ps2 ps1 ve psp oyunlarını sıkıntısız oynayabilirsiniz

• Bu konularda bilgisizim biraz saçma bir soru olabilir ben şimdi boş cd alacağım, 4.5 gb lık benim cd ye yazcağım oyun 4 gb gerisi boş kalıyor sorun çıkarırmı acaba. Bide aldığım cd mi dvd mi olmalı bilmem bu işleri o yüzden yardımcı olursanız sevinirim.
  • Orjinal, kutulu kitapçıklı PS2 oyunları alınır. PM

• Bu konularda bilgisizim biraz saçma bir soru olabilir ben şimdi boş cd alacağım, 4.5 gb lık benim cd ye yazcağım oyun 4 gb gerisi boş kalıyor sorun çıkarırmı acaba. Bide aldığım cd mi dvd mi olmalı bilmem bu işleri o yüzden yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.