Şimdi Ara

GlowPad Çalışmam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün bi glowpad yaptım kasamın yanına astım fotoğraflarını sizinle paylaşmak istedim. İşte fotoğraflar... Ayrıca arkadaşlar kasam gördüğünüz gibi buna nası mod yapabilirim fikri olan varsa sölesin.

GlowPad Çalışmam

GlowPad Çalışmam

GlowPad Çalışmam

GlowPad Çalışmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneysınır -- 26 Eylül 2007; 0:08:42 >

• bnce ilk once o bantları o kablolardan sok toplu gözukcek die berbat etmışsin goruntu güzelliği 0 olmuş hataa sökmeye ugraşma git bunların yuvarlatılmiş olanlarından al kısaca sonra havacı isen pc e ledli fan takvıyesi yap en az 3 tane on bolumuun dıcs surucusuunu en asagıdakı slot a alıp onn üstünde kalan sülatara 12cm bı ledli fan koy amma bunları yapmadan önce bnce biraz boya çalişması yap bu kasaya sıyah we altın sarısı fena gider bu arada sona git sarı neon we led al bu kasa fenalar gelir tabi plexi ide unutmaa bu arada hee bideee snn ekran kartın nerde yhaaaa

• dostum güzel olmuş ellerine sağlık. Nasıl yaptığınla ilgili Geniş açıklama yaparsan sevinirim. Birde içerideki kabloları Daha güzel yaparsan hoş durur ama yinede senin seçimin.
  • evet güzel olmus... mod içinse kabloları toplamaktan baslayabilirsin... su sogutma ekleyebilirsin.. ısıklı fanlar boya vs bunlar su an mod diince söze dökülen seyler gerisi senin hayal gücüne kalmış şeyler herseyi yapabilirsin
  • Güzel Olmuş Kablo Toplama Kitleri Uv Neon Vs..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _WiRüS_

bu arada hee bideee snn ekran kartın nerde yhaaaa

benimki ati radeon xpress200 on board arkadaşım o yüzden yok ekran kartı

quote:

Orjinalden alıntı: swordmaster

dostum güzel olmuş ellerine sağlık. Nasıl yaptığınla ilgili Geniş açıklama yaparsan sevinirim. Birde içerideki kabloları Daha güzel yaparsan hoş durur ama yinede senin seçimin.

bu benim ilk modum zaten ilk defa böyle bişeye kalkıştım kablolarıda aynı gün yaptım öylesine otururken canım sıkıldı yapim dedim değişcem zaten ilerde. bu glowpadi yapım aşamam ise şöyle.
    1- ilk önce gittim reklamcıdan bi plexi cam aldım
    2- belirlediğim bi şekli cd kalemi ile bi güzel çizdim üzerine
    3- marangozların tahta oymak için kullandığı bıçaklar var onunla ilk önce bi güzel çizgilerin üstünden geçtim ince bi şekilde
    4- daha sonra bıçağı dik tutarak o çizdiğim yerleri yaklaşık 0,5 mm kadar kazıdım ve ledleri taktım bu kadar işte.

ben aslında kasayı komple değişcem iskeletine varana kadar kendim yapacam daha neyden yapacağıma karar veremedim. ya suntadan yada plexiden yapacam. şeklini falan hazırladım bakalım maddi durumum neyi gösterecek

• yapılcak işleri waronlarıda boş zamanında halledersin.ilk çalışman ise daha sonraki çalışmalarında daha iyi işler çıkarırsın
  • hahaa işte bu benim kasadan bak ben kasaya neler yaptımhttp://forum.donanimhaber.com/m_17147726/tm.htm
  • ya arkadaşlar bi türlü 12cm lik rekli fan bulamadım internette bulabilirim bildiğiniz yerler falan varmı?
  • burda fan bula bilrisn www.vegateknomarket.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HİPER -- 27 Eylül 2007; 3:09:49 >
  • teşekkür ederim arkadaşım
  • Güzel iş çıkarmışsın eline sağlık
  • guzel bi calısma
  • calısma guzel kablolar bantlıyken hazır uzerıne uv ıle boyanmıs hortumları gecırerekte goruntucu baya guzellestırebılır bence
  • bu kasa için elimde plexisi takılmış sol kapak var.Plexi düşünürsen yardımcı olabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: baho8282

calısma guzel kablolar bantlıyken hazır uzerıne uv ıle boyanmıs hortumları gecırerekte goruntucu baya guzellestırebılır bence

bilgisayarın iç donanımı değiştim arkadaşım artık sata kullanıyorum. sata uv kit alacağım elektrik kabloları içinde uv kit aldım geçirdim
  • Güzel bende böyle bir şey istiyorum peki çalışmayı senmi yaptın yoksa reklamcımı ? Şaka bir yana mod demeyin arkadaşlar şuna ya Böyle modmu olur allah aşkına ayıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmoo14 -- 30 Mart 2008; 2:51:15 >
  • harbiden ya...2 led ve 1 Plexi ile mod oluyorsa artık ne diyeyim...
  • valla Yha 2 Led 1 Plexi mod
  • eğer kasanın yan kapağı mevcut isre ve bu kapağın üzerine orjinalden plexy yok ise bu yaptığın plexi'yi tam anakart'ın üzerine gelicek şekilde takabilirsin ve ayrıca anakartının kırmız pcb'li olduğundan anakartın altına birkaç tane kırmızı led koyduğunda çok güzel bir görüntü oluşur ayrıca iç aydınlatmada kırmızı iskelet rengi olarakta beyaz öneririm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.